Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (1691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16891690169116921693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KLİKSA 1000 TL üzeri alışverişlerinizde 60 tl indirim yaparım

EREYON 1000 TL üzeri alışverişlerinizde 60 tl indirim yaparım

HIZLIAL 1000 TL üzeri alışverişlerinizde 60 tl indirim yaparım

MEDİAMARKT 1000 TL üzeri alışverişlerinizde 50 tl indirim yaparım

N11 1000 tl üzerine 80 tl indirim benim hesaptan yaparım

HEPSİBURADA 1000tl üzerine 30 tl indirim yaparım

TEKNOSA 500 TL üzerine 40 tl indirim yaparım

KLİKSA VE HIZLIAL sitelerinin 2sinden de alışveriş yapılması durumunda 200 TL üzeri internet sitesi alışverişlerinize 50 tl NUVO indirimi yapabilirim.

ilgilenenler pm lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada - 50 TL
    N11 - 40 TL
    Teknosa - 50 TL
    Hızlıal - 65 TL
    Ereyon - 65 TL
    Sahibinden - 65 TL
    1tıkla2kazan - 65 TL

indirim yapılır.

2000 lira üzerine +20 TL daha indirim yapılır.
    telefon alımı -25 TL olmak üzere yapılır.
  • world bonus axess ile taksitli işlemler için puan kadar indirim yapabilirim

• gittigidiyorda 1.765 tl üzeri tek çekim adetli işlemlerim vardır puan kadar yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden ulaşabilrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdil790 -- 26 Eylül 2015; 15:46:28 >
  • 1000 TL ve üzeri sadece taksitli işlemler için,
    Hepsiburada 60 TL
    Kliksa 60 TL
    Gittigidiyor (Kullanıldı)
    Hızlıal 60 TL
    N11 40 TL indirim yapabilirim.
  • TEKNOSA
    TEKNOSA'da 500 TL ve üstü alışverişinize 30 TL indirim ile yardımcı olunur. (Maxipuan indirimi)

HIZLIAL
    HIZLIAL'da 1000 TL ve üstü alışverişinize 40 TL indirim ile yardımcı olunur. (Worldpuan indirimi)

KLIKSA
    KLIKSA'da 1000 TL ve üstü alışverişinize 40 TL indirim ile yardımcı olunur. (Worldpuan indirimi)

1TIKLA2KAZAN
    1TIKLA2KAZAN'da 1000 TL ve üstü alışverişinize 40 TL indirim ile yardımcı olunur. (Worldpuan indirimi)

N11
    N11'de 1000 TL ve üstü alışverişinize Bonus ile yardımcı olunur.
    (10 TL ye kartimi kullanabilirsiniz, gelen n11 bonusu siz kullanırsınız)

TEKZEN
    TEKZEN'de Bonus ile yardımcı olunur.
    (2500 TL alışverişe kadar % 10 Tekzen Bonus veriyor, gelen Bonus da sizin olur)

• Hepsiburada'da 1000 TL üzerine 40 TL indirim yapabilirim. (bonus)
    taksitli işlemse, puan kadar (50 TL) indirim yaparım.

referansım boldur, işlemler 3D ile gerçekleştirilir, ağrısız sızısız; halı kenarına, paspas kenarına..
  • KLİKSA da puanın uzerinde iyi bir indrimle yardımcı olurum..

Hizlial da world

1tikla2kazan da world

Teknosa.com da Maximum

pm atabilirsiniz..

• Hepsiburada 1200 tl üstü işleme 125 tl indirim yapılır (Benim hesaptan benim kartımla sizin adınıza sipariş geçilir )
    Hepsiburada 1200 tl üstü işleme 125 tl indirim yapılır (Benim hesaptan benim kartımla sizin adınıza sipariş geçilir )

HEPSİBURADA 105 tl işlem vardır Mobil uygulamadan alınmalıdır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atarsa işlemi yaparız
    HEPSİBURADA 105 tl işlem vardır Mobil uygulamadan alınmalıdır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atarsa işlemi yaparız
  • Markafoni 110 tl üstü 15 tl (bebek bezi alımında geçerli)

N11 TAKSİTLİ 1000 tl üstü puan kadar (puanı sizin kullanmanız şartı) indirim

Buroma.com.tr'den TAKSITLI 400 tl üstü alisverise 50 tl indirim
    Hizlial TAKSİTLİ 1000 tl üstü 50+50 tl (3 adet)
    Turkcell.com.tr 500 tl üstü 75 tl
    1tiklakazan 500 tl üstü 50 tl
    Ereyon 1000 tl üstü 50 (3 adet)
    D&R 75 tl üstü 10 tl (3 adet)
    Biletix Visa Pla kampanyasi (alt kategori fiyatına üst kategori bileti islemhttp://www.biletix.com/visaplatinum)

• kliksa 1000 tl üstü 70 tl indirim yapılır. taksit-tek çekim farketmez. (axess size özel indirimi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Arkadaşlar 2014 yılında siteden bir arkadaşımız ile kart yardımlaşması ile laptop almıştım. Kendisini hatırlamıyorum ama ücreti iadesi olacak karta. Kart Wolrd benimle alış veriş yapan varmı acaba ismi eft yi Mustafa olarak yapmışım Kartın son üç rakamı 512 eğer hatırlayan varsa çok acil bana dönsün

Kayıp aranıyor ilanı gibi bişey olmuş hocam

laptobu aldığınız siteye arkadaşımın kartı ile almıştım şuan kendisi ile görüşmüyorum tarzı bişey söyleyebilirsiniz. Hem yalanda olmaz :)

Çok ısrarcı olmanız gerekiyor

Hızlıaldan aldınız herhalde önce anlayış göstermeseler de sonunda ikna olacaklardır. Ben bu şekilde hallettim, böyle bulmanıza imkan yok. Hesap bilgisi verirsiniz oraya yatırırlar

Hocam ona buna akıl vereceğine benim hızlıal işini niye halletmiyorsun..arkadaşlar bu arkadaş 1 ay önce adima hızlialdan bir alışveriş yaptı akabinde hizlial siparisi bankadan onay alınmadığı gerekçesiyle iptal etti arkadastan parayi güçlükle 1 gün sonra alabildim geri ama o gün bugündür hızlialdan kendi kartlarimla bile alışveriş yapamıyorum hızlıal ile durumu defalarca konuştum ama ısrarla bu arkadaşın o sipariste kullandığı kredi kartının on yüzünün resmini maille istediklerini söylüyorlar..arkadaş artık basil bir kredi kartıyla işlem yaptı bilemiyorum..aranızda bana yeni hesap aç alışveriş yap diyenler olabilir olmuyor denedim hizlial banlamis heralde kartlardan tanıyor. .siparis yaptirmiyor kredi kartında ki puanları hesabıma aktarmıyor..Bu arkadaşına kredi kartının on yüzünün resmini gonderdigi filan da yok işlem yapacaklarin dikkatli olmasını tavsiye ederim..

1 gün sonra güçlükle aldım demenize ne diyeyim bilmiyorum yani, daha para kartıma geçmeden ödemenizi yaptım, +hızlıal şifresini değiştirmiştiniz iptal oldumu olmadımı bilmediğim halde paranızı gönderdim. karta paramı ne kadar sonra gönderdiler siz biliyorsunuz, daha birkaç gün oldu olmadı denebilir yani. bu süre zarfında hızlıalı defalarca aradım, telefonla beni arayan bayana gerekli bilgileri de verdim

ön yüzünü sizin mailden göndermek gerekecek bu boru değil ki kredi kartı 5 bine yakında limiti var siz olsanız ne yapardınız?

bunun için size tavsiyem: şuanki puanlarınızı markette harcayın, kartınızın kaybolduğunu söyleyin bankanız yeni kart göndersin o kart ile yeni üyeliğinizden sorunsuz işlemlere devam edebilirsiniz

Arkadaslar bu kenandemirali nicki vatandaş benim de parami vermiyor bir ayı geçti nerdeyse mahkeme ile ugrasmak istemiyordum ama sırf yanına kâr kalmasın diye peşine düşeceğim alacağımın adam mesajlarima bile tenezzül edip cevap vermiyor
    Aziz mübarek gün hiç utanma arlanma da yok haram zıkkım olsun

• Hızlıal 1000 tl üzeri alışverişte world kartla 35 tl indirim yapılır
    Kliksa 1000 tl üzeri alışverişte world kartla 35 tl indirim yapılır
    Ereyon 1000 tl üzeri alışverişte world kartla 35 tl indirim yapılır

kredi kartı puanlarınız %15 ile alınır
  • Teknosa.com da 500 tl ve üzeri alışverişinize 35 tl indirim yapabilirim.

Hayırlı bayramlar.

• Hepsiburada cek dustukten sonra 100tl gibi bir tutar kaliyor. Nuvo ile yardimci olabilecek pm atabilir

• Gittigidiyor 1000tl üzeri alışverişim için tekliflerinizi bekliyorum.
  • world kart kampanyalari tek cekim puan kadar taksit yuzde 20 fazlasi

Islem miktari artarsa indirim artabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirogluhalit -- 27 Eylül 2015; 1:55:07 >
  • Nuvosunu %10 indirim ile kullandiracak referansli uyeler mesaj atsin. 170 liralik siparisim olacak.

Referanssız üyeler de atabilir, o zaman önce sipariş verilir sonra ödeme yapılır
  • N11 1000/35 indirim yaparım
    Peşin taksit farketmez

• nuvo hakkını kullanmayanlar var ise pm 200 er liralık alışverişlerim olacak adetli (referans değildir :) geçen gün referans olurum diyenler çıktı ne hikmetse
  • 
Sayfa: önceki 16891690169116921693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.