Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
68.461
Cevap
874
Favori
2.041.160
Tıklama
Giriş
    1284 Mesaj
    teknosa 500 tl üzeri 50 tl kampanyasına MAXIMUM

600 e 30 bana özel kupon ile indirim sağlarım

600 tl alışverişinize 60 tl indirim yaparım
    ----------------------------------------

World puan veren sitelerde puan kadar indirim yaparım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj
    Nuvoda 80 TL hakkı olup da kullanmayacak olan varsa PM atabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]@r

Arkadaşlar 2014 yılında siteden bir arkadaşımız ile kart yardımlaşması ile laptop almıştım. Kendisini hatırlamıyorum ama ücreti iadesi olacak karta. Kart Wolrd benimle alış veriş yapan varmı acaba ismi eft yi Mustafa olarak yapmışım Kartın son üç rakamı 512 eğer hatırlayan varsa çok acil bana dönsün

Kayıp aranıyor ilanı gibi bişey olmuş hocam

laptobu aldığınız siteye arkadaşımın kartı ile almıştım şuan kendisi ile görüşmüyorum tarzı bişey söyleyebilirsiniz. Hem yalanda olmaz :)

Çok ısrarcı olmanız gerekiyor

Hızlıaldan aldınız herhalde önce anlayış göstermeseler de sonunda ikna olacaklardır. Ben bu şekilde hallettim, böyle bulmanıza imkan yok. Hesap bilgisi verirsiniz oraya yatırırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanDemirali -- 23 Eylül 2015; 19:05:42 >

• Binbaşı
    1562 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

quote:

Arkadaşlar 2014 yılında siteden bir arkadaşımız ile kart yardımlaşması ile laptop almıştım. Kendisini hatırlamıyorum ama ücreti iadesi olacak karta. Kart Wolrd benimle alış veriş yapan varmı acaba ismi eft yi Mustafa olarak yapmışım Kartın son üç rakamı 512 eğer hatırlayan varsa çok acil bana dönsün

laptobu aldığınız siteye arkadaşımın kartı ile almıştım şuan kendisi ile görüşmüyorum tarzı bişey söyleyebilirsiniz. Hem yalanda olmaz :)

Hızlıaldan aldınız herhalde önce anlayış göstermeseler de sonunda ikna olacaklardır. Ben bu şekilde hallettim, böyle bulmanıza imkan yok. Hesap bilgisi verirsiniz oraya yatırırlar

Hocam ona buna akıl vereceğine benim hızlıal işini niye halletmiyorsun..arkadaşlar bu arkadaş 1 ay önce adima hızlialdan bir alışveriş yaptı akabinde hizlial siparisi bankadan onay alınmadığı gerekçesiyle iptal etti arkadastan parayi güçlükle 1 gün sonra alabildim geri ama o gün bugündür hızlialdan kendi kartlarimla bile alışveriş yapamıyorum hızlıal ile durumu defalarca konuştum ama ısrarla bu arkadaşın o sipariste kullandığı kredi kartının on yüzünün resmini maille istediklerini söylüyorlar..arkadaş artık basil bir kredi kartıyla işlem yaptı bilemiyorum..aranızda bana yeni hesap aç alışveriş yap diyenler olabilir olmuyor denedim hizlial banlamis heralde kartlardan tanıyor. .siparis yaptirmiyor kredi kartında ki puanları hesabıma aktarmıyor..Bu arkadaşına kredi kartının on yüzünün resmini gonderdigi filan da yok işlem yapacaklarin dikkatli olmasını tavsiye ederim..

|
    |
    Bahsedilenler: KenanDemirali

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

quote:

Hocam ona buna akıl vereceğine benim hızlıal işini niye halletmiyorsun..arkadaşlar bu arkadaş 1 ay önce adima hızlialdan bir alışveriş yaptı akabinde hizlial siparisi bankadan onay alınmadığı gerekçesiyle iptal etti arkadastan parayi güçlükle 1 gün sonra alabildim geri ama o gün bugündür hızlialdan kendi kartlarimla bile alışveriş yapamıyorum hızlıal ile durumu defalarca konuştum ama ısrarla bu arkadaşın o sipariste kullandığı kredi kartının on yüzünün resmini maille istediklerini söylüyorlar..arkadaş artık basil bir kredi kartıyla işlem yaptı bilemiyorum..aranızda bana yeni hesap aç alışveriş yap diyenler olabilir olmuyor denedim hizlial banlamis heralde kartlardan tanıyor. .siparis yaptirmiyor kredi kartında ki puanları hesabıma aktarmıyor..Bu arkadaşına kredi kartının on yüzünün resmini gonderdigi filan da yok işlem yapacaklarin dikkatli olmasını tavsiye ederim..

1 gün sonra güçlükle aldım demenize ne diyeyim bilmiyorum yani, daha para kartıma geçmeden ödemenizi yaptım, +hızlıal şifresini değiştirmiştiniz iptal oldumu olmadımı bilmediğim halde paranızı gönderdim. karta paramı ne kadar sonra gönderdiler siz biliyorsunuz, daha birkaç gün oldu olmadı denebilir yani. bu süre zarfında hızlıalı defalarca aradım, telefonla beni arayan bayana gerekli bilgileri de verdim

ön yüzünü sizin mailden göndermek gerekecek bu boru değil ki kredi kartı 5 bine yakında limiti var siz olsanız ne yapardınız?

bunun için size tavsiyem: şuanki puanlarınızı markette harcayın, kartınızın kaybolduğunu söyleyin bankanız yeni kart göndersin o kart ile yeni üyeliğinizden sorunsuz işlemlere devam edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanDemirali -- 23 Eylül 2015; 19:44:35 >

• Yüzbaşı
    417 Mesaj
    Kliksada 1160 tl uzerine 140 tl indirim yapilir

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 24 Eylül 2015; 18:17:51 >
    |
    |
    |
    |
    1000 TL ve üzeri tekçekim işlemlerde 30 TL, taksitli işlemlerde 40 TL indirim (bonuskart)

Gittigidiyor, kliksa, hizlial, ereyon, 1tikla2kazan
    1000 TL ve üzeri tekçekim işlemlerde 30 TL, taksitli işlemlerde 40 TL indirim (worldkart)

Teknosa
    500 TL ve üzeri tekçekim işlemlerde 30 TL, taksitli işlemlerde 40 TL indirim (maximum)
    |
    |
    1562 Mesaj

Hocam hikaye anlatıyorsun buraya gelip 10 defa donanımdan pm atıyorum pm.leri okuyup cevap yazmiyordun verdiğin telefon numarasi asla açık değil sana ulaşmak imkansız.artı geri ödemenin referans numarasini iptal den birkaç gün sonra sana verdim buraya gelip daha yeni iade ettiler diyorsun.kullandığın kart çalıntı mi hocam bu kartin on yüzünü benim mailimden gönderme gerek yok kendi mailinden yolla benim hızlıal hesabının mail adresini eklersen bilgi olarak altına açıklamasını yaparsın hâaa bi kaçtığın bi nokta varsa bilemem.arkadaşlar bu arkadaşın adını arama bölümüne yazarsaniz zaten bazı sorunlu alışverişleri çıkar..bana verdiği akıldan da anlayabilirsiniz yalan dolan yapmamı söylüyor..buda gösterir ne olduğunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 23 Eylül 2015; 20:46:24 >
    |
    |
    KenanDemirali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

diğer sitelerde world kartla puan kadar indirim yaparım
    |
    |
    nabiaga, sadi_özcan, AahmetYG, turkuaz50, sessiz_makina, Network, müdür-42, peykani, vedatkara, fırsatkampanya, taha042, karatasb, 2008_008, mussti19,frosine, yuusuuf, crazy_mulo, 42_JeoGenc_42, 27fatih, ufuq010101 ,Attorney58, adem_2c, bukalemuns, muratsahin2003, memmet77,
  • Yüzbaşı
    985 Mesaj
    Yapı kredi hesabı olan arkadaş varsa gittigidiyor işleminde yardımcı olabilirim.

|
    |

150 TL'E kadar biletleriniz %20 indirimle alınır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Hocam hikaye anlatıyorsun buraya gelip 10 defa donanımdan pm atıyorum pm.leri okuyup cevap yazmiyordun verdiğin telefon numarasi asla açık değil sana ulaşmak imkansız.artı geri ödemenin referans numarasini iptal den birkaç gün sonra sana verdim buraya gelip daha yeni iade ettiler diyorsun.kullandığın kart çalıntı mi hocam bu kartin on yüzünü benim mailimden gönderme gerek yok kendi mailinden yolla benim hızlıal hesabının mail adresini eklersen bilgi olarak altına açıklamasını yaparsın hâaa bi kaçtığın bi nokta varsa bilemem.arkadaşlar bu arkadaşın adını arama bölümüne yazarsaniz zaten bazı sorunlu alışverişleri çıkar..bana verdiği akıldan da anlayabilirsiniz yalan dolan yapmamı söylüyor..buda gösterir ne olduğunu..

kendi mail adresimden atılabiliyorsa sorun yok sizin için onuda yapalım, forumda iş olduğu zaman o numarayı veriyorum ve açıyorum konuşuyoruz kapatıyorum o şekilde kullandığım bir numara sürekli kullandığım numarayı kimseye vermiyorum. o numarayı daha önce forumda birine vermiştim bbenim hiç uğramadığım birçok siteye numarayı vermiş arayan arayana :) diğer numaramın başınada aynı şey gelsin istemiyorum

bana ne yazmam gerekiyorsa yazıp pm atın lütfen bir de hızlıalın mailini rica edeyim

• Yüzbaşı
    477 Mesaj
    Kliksa'da 65 TL indirim ile yardımcı olabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Pm yollandi bilgi bekliyorum..

|
    |
    KenanDemirali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hızlı al da ne yapacak kartın ön tarafını..sizin için demiyorum ama herkese denk gelebilir bir durum olmuş

sanal kart da kullanabilirdi bir kişi.
    |
    |
    mrbaronx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    Arkadaslar , hayirli bayramlar

Gittigidiyirda 1000 tl uzeri islemlerimiz

Vardir world kart ile yardimci

olabilecek arkadaşlar pm ile ulaşirsa

İslemleri yapabiliriz ...

Ödeme : enpara

* duruma göre kartada yatirabilirm

|
    |

|
    |
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.