Şimdi Ara

KREDİ KARTİ İLE HİÇ ARAÇ ALDİNİZMİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜM GALERİLER ARTİK TAKSİT YAPİYOR ANLAMİŞ DEGİLİM . NASİL OLUYOR DÜKKANİNDAMİ YAPİYOR MAİL ORDER FLNMİ DHA ÖNCE HİÇ ALDİNİZMİ ACABA KREDİ KARTİYLA ARABA

• Aldım , çoğu galeri kuyumcudan beyaz eşyacıdan çektiriyor . Banka payını ve adamın karını sizden istiyorlar .

Ortada para satma var kısaca , tefecilik yani...

Bi de otokoç , birmot gibi büyük firmalar var , onlar zaten peşin fiyatına çekiyor .

Galerilere sorun pos cihazı sizin mi diye ..

Şu da var galeriyle inşaat kuyumculuk işi aynı anda yapanlar var , onlar diğer dükandan çekiyor sıkıntı olmaz zannımca ..
  • zamanında Ford acentadan almistik 0 araç.
    24 taksit 42 bin civari bi para. 2005 te tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Aldım , çoğu galeri kuyumcudan beyaz eşyacıdan çektiriyor . Banka payını ve adamın karını sizden istiyorlar .

Bi de otokoç , birmot gibi büyük firmalar var , onlar zaten peşin fiyatına çekiyor .

Şu da var galeriyle inşaat kuyumculuk işi aynı anda yapanlar var , onlar diğer dükandan çekiyor sıkıntı olmaz zannımca ..

Sıkıntı cikmaz yani dimi alirken.Nasil olsa aliyor parasini peşin
  • Birdaha alacagim arabanin tamamini kredi kartiyla alicam. Bonuslariyla da motorsiklet alicam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Birdaha alacagim arabanin tamamini kredi kartiyla alicam. Bonuslariyla da motorsiklet alicam.

Çok iyi fikir
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

quote:

Aldım , çoğu galeri kuyumcudan beyaz eşyacıdan çektiriyor . Banka payını ve adamın karını sizden istiyorlar .

Sıkıntı cikmaz yani dimi alirken.Nasil olsa aliyor parasini peşin

Tefecilerle uğraşmayın derim , sıkıntı çıkar mı bilmiyorum ..

Otokoç, birmot var vade farkı da almıyor ..

Focus , linea , fiesta , Volvo grubu tüm modeller var adamlarda ama koç grubu şirketlerin 2. eş aracı oluyor .

Mesela aviste kiraya verilen aracı 20 bin olunca satıyorlar veya holding çalışanlarına tahsis edilen araçları .

• quote:

Birdaha alacagim arabanin tamamini kredi kartiyla alicam. Bonuslariyla da motorsiklet alicam.

Hangi firma aracin tamamini kredi kartıyla satıyor ?
  • kredi kartı ile alanların limitleri ne kadar acaba?
  • Kredi kartı değil de aracın fiyatının tamamına kredi çeken yerler nereler en uygun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

Kredi kartı değil de aracın fiyatının tamamına kredi çeken yerler nereler en uygun?
    Belli bir kısmını kredi kartından çektirdik.Kredi çekmekten daha avantajlıydı.
  • quote:

quote:

2011de getz almıştı amcam 24 bin liraya ödeme yapılırken kartı uzattı ve postan çektirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

kredi kartı ile alanların limitleri ne kadar acaba?

Aslına bakarsanız herkes alabilir, şöyle ki ATM'den veya şubeden kredi kartı hesabınıza arabanın parasını yatırırsanız limitiniz de yükseliyor otomatikman. En azından bazı bankalarda böyle.
  • Kredi karti ile satis yapan firma bunun faturasinida kesmek zorunda ister kuyumcu ceksin ister beyaz esyaci. %18 kdv arti banka komisyonu olunca pek akil kari degil sahsi fikrim.
  • quote:

quote:

Hepsi satar. Neden satmasinlar. Ha vade farki koyarlar belki ama
  • quote:

quote:

quote:

Hepsi satar. Neden satmasinlar. Ha vade farki koyarlar belki ama

Alıntıları Göster
    limiti o denli nasıl yüksek yapıyorsunuz bizim banka artırmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

limiti o denli nasıl yüksek yapıyorsunuz bizim banka artırmıyor

Valla ben ilk Bonus Kart aldm 1.900 TL Limitverdiler sonra

3.400-7500-10000-12800 Ayni günde yaptılar sonrada birdaha arttirmadilar heralde hata oldu sistemerinde .
  • yıllardır kullanıyoruz ilk başta 800 lira dediler sonra 1500 2000 şimdi 4000 kaç kere limit artırma talebinde bulunduk olumsuz cevap aldık
  • quote:

yüksek limitli kredi kartını nasıl alabiliriz ? ben ve eşim devlet memuruyuz. Kredi notum yüksek. Borcuna sadık bir adamım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

yüksek limitli kredi kartını nasıl alabiliriz ? ben ve eşim devlet memuruyuz. Kredi notum yüksek. Borcuna sadık bir adamım !

Alıntıları Göster
    Babamın axcess kartı vardı bir aralar. 2005 senesinde stiloyu alırken birmota taksit yapıyormusunuz kredi ile uğraşmıyım demişti. 20 bin peşin vermişti. kalanıda bankayı aradı araç alıcam birmottan limit arttırımı istiyorum demişti. birmottan dediği numaraya bir yazı fakslandı. Daha sonra kalan yüklü meblayı 24 ay taksitle kredi kartından çektirmişti. acayip sağlam çip para gelmişti 3 ay yakıtı hep çiplerle doldurmuştu babam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.