Şimdi Ara

Kredi Kartı Aidatını Geri Almak (Kesin Çözüm) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
300
Cevap
134
Favori
35.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benden 380 lira kesmişler ekstreye bakmıyordum normalde, yeni farkettim. Aradım yarısını teklif eidyorlar, kayıt açtırdım bakalım nasıl dönülecek.

• Vatal V kullanıcısına yanıt

Bu başvurum bugün sonuçlandı kart ücreti iade edildi. Kartımı kapatmıştım zaten. On kere dedim yapmayın alırım geri diye dinlemediler kartımı kapattım sonucunda paramı da aldım..

• Rezervasyon

Hocam telefonla arayınca yazılı olarak gönderemeyiz diyorlar siz nasıl yaptınız tam olarak?

• Aidat kesilen kartta devam eden taksitler varsa kapatıp aidatsız kart alınca taksitler devam ediyor mu yoksa kalan taksitlerin toplamını tek seferde mi alıyor?

• GÖKHAN SOYLU G kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Kartı kapattığınızda taksitleriniz aynı şekilde devam eder günü geldiğinde ekstreniz kesilir ve ödersiniz
  • hp_anka H kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba bende 2 tane aidatlı kart var. Bir tanesine diğerine bağlı kart olarak geldi. Ben de bağlı kartın aidatı daha düşük olduğu için onu kullanıyorum ancak ekstreler asıl karta geliyor. Ben asıl kartı hiç kullanmadım. Ona gelen aidatı geri alabilir miyim? Ekstre ödemesi hareket sayılıyor mu?

hocam benimde tüketici hakem heyetine başvurum olumlu sonuçlandı ve bugün tebligat geldi. Kredi kartı kapalı olduğu için parayı nasıl geri alıyoruz? Siz nasıl aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notebookmania -- 21 Aralık 2022; 10:19:42 >
  • Hayırlı olsun hocam, örnek olarak yazdığınız dilekçe var mıdır? Ek olarak neler eklediniz?

• Bu gece farkettim İŞ bankası benden 335 tl +16 bsmv tahsil etmiş içime oturdu bu kadar aidat. Kartını da çok kullanmıyorum aslında diğer kartlarım aidatsız ama bu platinummuş. İş bankası aidat iadesi yapıyor mu hangi bankalar yapıyor hangileri yapmıyor acaba ?İzlenecek yol nedir? Yardımlarınız için sağolun. Off çok para bir karta 350 tl aidat . 

• Musteri karlilik durumunuz ve banka politikasina gore degisir. X bankasinin bana vermls oldugu aidat iadesini ayni banka sizinnicin vermeyebilir

• kertenkele16 K kullanıcısına yanıt
    Fakat burada bahsedilen yöntem bankanın insiyatifinde bir durum değil
    Alinti yaptigim kisi kullanmis oldugu kartin aidat iadesini sormus. Ben de cevapladim.
  • yapı kredi world kart için
    aidat iptalim thh tarafından banka lehine sonuçlandı.
    2016 yılındaki mahkemeyi göstererek alınmalıymış aidat.
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Mesajın başında belirttiğim gibi, başvuru yapılacak mercii thh değil. Bankalar Birliği hakem heyetine başvurmanız gerekiyor

teşekkürler , tekrar şansımı deneyebilirim o zaman

• konu sahibine teşekkürler vakıfbank metal kartın aidatını 650tl , banka olumsuz dönse de kartı iptal edip hakem heyetine yazarak aldım.

• Merhaba vakıfbank iadesi için dilekçe yazdım fakat adamların kep adresi dışında mail adresleri yok.internet sitelerinde şikayet öneri sayfasında hazır metinler dışında bir form doldurup şilayet oluşturamıyorum.. kartı kullanıma kapattırdım şimdi direkt olarak bankalar birliğine başvursam sonuç alabilir miyim? Deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_x -- 5 Nisan 2024; 22:32:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.