Şimdi Ara

KRALLAR KARMASI DENEME GÜNLÜĞÜ + YORUMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
2
Favori
4.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugüne kadarki netlerim 70-85 arası. Msü netim 74.

BES Yayınları: Sonuç olarak 58net çıkardım Türkçe de batırmışım. Soru tipleri ve yerleşimi bakımından ösym tipi ama mat soruları fazla işlem gerektiren sorular ve coğrafyada tyt müfredatı dışına çıkan sorular vardı. Genel ollarak çözmeye gerek yok diye düşündüğüm bir deneme.

Bilgi Sarmal: Genel netim 73.75 . Msü netime çok benzer olması da zaten kalitesini gösteriyor. Sanırım en sevdiğim yayınlardan. Kendi paket denemelerine kıyasla biraz daha zor ve tam olarak ösym tarzı olmuş. Çıkmış sınavlardan zorluk derecesi olarak farkı yoktu bence. Çözülmesi gereken bir deneme.

Çap Yayınları: Genel netim 53.75. Sebebi çok. Sosyalde bu kadar bilgi sorusu msüde bile yoktu. Türkçe tam ösym seviyesi hatta bi nebze daha düşük olabilir ama sosyal ösym seviyesinin çok daha üstündeydi. tyt mantığının dışındaydı açıkçası. Geometri ösym seviyesindeydi ama ösym bu kolay zor soru dağılımını iyi yapıyor herkes geo kısmında 1 2 net garanti çıkarıyor bunda o yoktu. Çap ı ilk defa çözdüm bir daha çözeceğimi de sanmam. Dipnot: Sakın evde 4 hayvanla tek başınızayken denemeye girmeyin.

Devamı yaptıkça gelecek.

• Kardeşim 3 hafta olmuş hiç yapmadın mı yorumlarına göre bende yapacağım
  • concisis03 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 deneme hariç tamamladım. Bana kalırsa (youtube videoları izlersen kişiler de beni tasdikleyecektir) sınavların çoğunluğu ösym üstü. Yeni bir bakış açısı katacak mıdır, evet. Bilgi sarmal ve Pes denemeleri bence soru tipi dolayısıyla da en yakınları. Şampiyonlar karması çözeceğim bu hafta da
  • bs 98 yaptım kolaydı pesi hatırlamıyom ama 90lı bişiydi güzel denemeler

• quote:

Orijinalden alıntı: msengineer21

Hocam 2 deneme hariç tamamladım. Bana kalırsa (youtube videoları izlersen kişiler de beni tasdikleyecektir) sınavların çoğunluğu ösym üstü. Yeni bir bakış açısı katacak mıdır, evet. Bilgi sarmal ve Pes denemeleri bence soru tipi dolayısıyla da en yakınları. Şampiyonlar karması çözeceğim bu hafta da

kesin çözme dediğiniz var mı hocam? veya şu denemenin şu dersini başka branşla değiştir diyeceğiniz.

ben de başlayacağım önümüzdeki hafta çözüp bitiririm diye düşünüyorum.

• Yayin denizi çok zordu ya
  • Aslında hep aynı firmanın sorularını görmektense farklı yayınların sorularını görmek bana daha mantıklı geliyor ama kaynakların zorluk seviyelerinin aşırı değişken olması işi bozuyor.

Son 3 denemedeki tr netlerim 30-22-32. Ya benim çözdüğüm zamanki dikkatimle alakalı ya da yayınlar ile.

Altın karma çözdüm sonuncusu sağ tarafımda duruyor 1-2 güne onu da çözüp k.k mı alsam diye düşünüyordum ama vazgeçtim. Bayramdan sonra aldığım 345 denemelerim gelir bir süre daha onla idare ederim.

• altın karmanın 2020 sini çözmüştüm geçen sene ona göre kat kat daha iyi
    çap ve yayın denizini daha çözmedim ama çözdüklerim genel olarak iyiydi sadece bs nin denemesi biraz basit kalmış
  • taveuni kullanıcısına yanıt
    elit ve ünlüyü çözmedim hocam onların yayınları biraz daha kıyıda köşede kalmış yayınlar gibi geldi bana tercih etmedim
  • Almanızı asla tavsiye etmem. Çözümlere ulaşmak ayrı dert sınavların zorluğu ayrı saçmalık. Yani zor olduğu için çözmeyin diye bi mantık kurmuyorum. 3d nin mesela matematik denemeleri de zor ama kaliteli zor.
  • altiyedisekiz A kullanıcısına yanıt
    çözümlere ulaşmak niye dert olsun hocam yanlış hatırlamıyorsam yayındenemeleri.com da hepsi vardı
  • Yayın denizi proyu çözdün mü yorumun ve netlerin ne
  • abicen kullanıcısına yanıt
    az önce çözdüm hocam daha analizlemedim ama matematik soruları boyama kitabı gibiydi zor ve tyt standartlarına göre kötü bir denemeydi sene boyunca yaptığım en kötü net 87,5 yaptım 105e sabitlemiştim halbuki:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 14 Mayıs 2021; 10:54:56 >
  • Feni nasıldı?

fen beni bitirdi hiç böyle beklemezdim kimyada düşülebilecek ne varsa atlamışım

• Ben de hayatımın en kötü fenini yaptım fen hariç normal netin geldi fen yapsaymışım çok iyi olurdu ama aşırı zor bir feni vardı ayt sormuşlar

evet benimki de en kötüsü geldi içinizi rahatlatmak için demiyorum ama baya saçmalamışlar

• bu cocuk 2k yaptı hamda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.