U

Er
23 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 444 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ilk denemeyi az önce çözdüm matematikte 1 sorunun cevap anahtarı hatalı bu arada // 77,5
mat:40
fizik: 12,75
kimya:13
biyo:11,75

bs 5+1 ile kıyaslarsak soruları daha mantıklı ve ösym kalitesindeydi ama zorlamadı diyelim çözüm süreleri epey kısaydı fakat belki ilk deneme diye böyle olabilir

------------------------------------------------------------------------------------------
rasyonel ayt2 // 75
mat: 38,75
fizik : 12,75
kimya : 11,75
biyo : 11,75

ilk denemeye göre bariz daha zordu her branşta bir iki güzel soru vardı seviye olarak ösymnin üstündeydi

------------------------------------------------------------------------------------------
rasyonel ayt3 // 75
mat: 37,5
fizik: 12,75
kimya 12,75
biyo: 13

geoda kolay bir soruyu dikkat hatasından kaçırdım olasılık sorusunu yine yapamadım
hibrit örtüşmelerini kesin yapamıyorum bıktım şu konudan
tek yarıkta kırınımda merkezi saçak diğerlerinden daha parlak oluyor unutmam artık umarım

-----------------------------------------------------------------------------------------
rasyonel ayt4 // 73,75
mat: 34,5
fizik: 14
kimya: 12,75
biyo: 13

geoda 3 soruyu yapamayıp 1 soruyu dikkatsizlikten kaçırdım + küme sorusu basitti ve ben yine yapamadım🥵
kimyada (20. soru) basım hatası var
diğer 3 denemeye göre çok daha zordu netimden de anlaşılacağı üzere
mat: 32-34 arası
fen: 30-32 arası geliyor
bu aralıktan kurtulamadım bir türlü sınavda 75+ istiyorum branş denemelerine geçtim fakat pek verim aldığımı hissetmiyorum yerimde olsanız ne tür çalışmalar yaparsınız/ deneme analizlerinizi nasıl yapıyorsunuz
resmi gazetede bugün çıkmış
+ aksaray diş hekimliği de var listede

75+ hedefliyorum bu dönemde netlerim nasıl olmalı çevrede kıyaslayacak kimse yok ve merak ettim cevaplarsanız sevinirim dostlarım
fen bilimleri, endemik, 345
hangisini almak daha mantıklı olur (paraf, limit, palme, aydının bittiğini varsayarsak)
ayt fizik için 345 mi nihat bilgin mi
hangisi daha zordur/geliştirir
çözenler cevaplarsa sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 25)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 58 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.