Er
28 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 393 (Bu ay: 4)
Gönderileri
metalurji malzeme bilimi okuyacağım tavsiyeleriniz nelerdir? autocad gibi programlar kullanacağım bölümden arkadaşlar macbook kesinlikle alma dediler. sizin önerileriniz nelerdir? taşınabilirliği kolay olsun (öğrenci işi çantada vs ağır olmayacak şekilde), ısınma vs problemi olmasın ve en az 4 5 yıl beni götürsün istiyorum. görüntü de güzel olursa tadından yenmez
Marmara Metalurji ingilizce bölümü mü Taü enerji bölümü mü sizce? Taü enerji bu sene açılacak kesin girerim diye düşünüyorum. Marmara kesin tutuyor.
İtü(%10)
Odtü(%10)
Marmara Üni (%80)
bu ünilerde okunur mu sizce ? ayrıca ekşisözlük dışında kötü bi yorum görmedim bölüm hakkında bilginiz var mı

Bu sene alacak ilk öğrencileri. Tahmininiz nedir? Yazılır mı sizce?

eksisozlukte hangi uniye baksam kotu seyler yaziyorlar. itu, odtu, ytu bi nebze iyi ama bu unileri merak ediyorum. MF/Muhendislik ve fen bolumlerinde bu unilee hakkinda yorumunuz nedir?
konum, akademik kadro, ogrenci kalitesi, yonetim dahil..
hakkinda ne dusunursunuz? baraji gecemeyen sayisi 300k artmis sanirim.

Bi 14 15 tane tercih hazırladım. Üstüne yeni fikirler arıyorum. Soru başlıkta..

tercih donemi yaklasiyor. size kisa ve net bir soru.
Hayallerim: Biyoloji ve turevi (mbg, bioeng) okuyup bilim insani olup yurtdisinda yasam kurmak, sirket kurup devletlerle anlasmalar(?) yapmak.
Not: Okuyabilecegim uniler ytu, marmara, medeniyet uni gibi uniler

Para: Bolumu soylemeyecegim ama ITU de bir bolum ve Turkiye de aylik 6kyla basliyor maaslar Almanya da ort 13k euro ve Dubai de mesela 17k dolar. Ilgi alanim degil sevmeden yapacagim

Edit: Almanyayi yanlis soylemisim sanirim ama yine de aklimizin alamayacagi ortalama maas.
bilginiz var mi
Amaci nedir zaten bildigimiz seyler degil mi ek bisi aciklanmis mi?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Teknoloji Felsefe Sanat Evren Popüler Bilim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.371
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.071)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 373 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.