Şimdi Ara

Amazon niye ucuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon piyasaya göre niye ucuz ? Bir ceket alacaktım mağazada 1200 lira, kendi internet sitesinde de aynı fiyat. Amazonda girdiğimde 850 liraya buldum. Satıcı da resmi satıcı herhalde bir bit yeniği var mı bu olayın ürünlerin seri numarası falan aynı gözüküyor

• biz nerden bilelim aq saticiya sor

• Eğer prime ise yurt dısından getiriyorlar bazıları o yüzden ucuz oluyor bende 1100tllik ssdyi 800e almistim zamaninda. Saticisi amazonsa kesinlikle guvenebilirsin
  • Amazon iyi mekan.
  • Satıcı amazonsa gözün kapalı alabilirsin sıkıntılı mal çıkarsa hemen hallediyorlar.
  • Praxiteles P kullanıcısına yanıt

Hocam bir tane daha buldum mesela örnek. Amazondan daha önce hiç alışveriş yapmadım daha resmi satıcı sanırım bir kontrol edebilir misiniz sıkıntı var mı diye arada 300 TL fark var

https://www.levis.com.tr/502-regular-tapered-erkek-jean-pantolon-nightshine-x_117463

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalimyapmaz -- 8 Ekim 2022; 14:0:42 >

• Pttavm de bazı şeyleri aşırı ucuz mesela Adidas superstar ayakkabılar nerdeyse 1/4 fiyatına

Neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleksey Ivanovich -- 8 Ekim 2022; 14:14:12 >
  • Aleksey Ivanovich kullanıcısına yanıt

pttavm, trendyol ve n11’de çok ucuz kalan şeyler kesin sahtedir. Hepsinurada ve amazonda da aşırı ucuz ürünlerde satıcı hepsiburada veya amazon değilse fake olma ihtimali yüksek

• cemalimyapmaz C kullanıcısına yanıt

Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir yazıyorsa sahte falan mı diye düşünmene gerek yok

• Praxiteles P kullanıcısına yanıt

Öyle yazıyor sanırım. 300 lira fark var ilginç

• Amazon ucuz degil, gittigin magaza pahali
  • taha178 kullanıcısına yanıt

Ne diyon haci ? Amazon ürün üretmiyor ki mağazanın ürününü kendi sitesinde satıyor. Ayrıca ucuz ve pahalı göreceli kavramlardır biri birine göre ucuzsa diğeri de pahalı olur. Ne demek istediğini anlamadım

• Az önce markette 55 tlye satilan ürunu amazon prime ile (4tl) 33tl ye aldim.ertesi gün kargo bedava ile.
  • Amazon zaten normalde de ucuz da senin durumun bi tık abartı gibi geldi 300 lira fark normal mi emin değilim
  • cemalimyapmaz C kullanıcısına yanıt

Amazon urun uretiyor demedim. Amazon o magaza kadar fazla kar payi koymuyor sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.