Şimdi Ara

koton para iadesi yapıyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün bi tişört aldım eve gelince çok dar olduğunu fakettim yıkanınca daha da çeker büyük ihtimal. gitsem para iadesi yaparlar mı yoksa değiş mi yapıyorlar sadece ? değiş yapıyorlar ise daha ucuz bir şey alınca üstünü veriyorlar mı nasıl oluyor ?

• oha
  • iade olmaz değişim yaparlar para üstü verme olayını her mağaza yapmıyor mesela vakko yapmıyor geçen hediye gelen gömleği değiştirip üzerine para katarak 2 gömlek daha almıştım 50 tl fark ödemiştim sonra diğer gömlek üzerime dar gelince ertesi gün değiştirmeye götürdüm bu sefer fark 50 tl den 40 a düşünce kasiyer kız normalde nakit iade yapmıyoruz ama size yapacağız dedi 10 tl iadeyi yaptı bana sonrada deneme kabininde çılgınlar gibi seviştik
  • Iade yapar niye yapmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fişin varsa iade yapar
    değişim kartı olan ürünlerde (hediye gibi) iade olmuyor sadece diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PONRO -- 23 Nisan 2019; 13:10:26 >
  • Fişin varsa prize tak, kotoff moduna geçir. İade yaparlar.
  • Koton para iadesi yapmıyor sadece daha sonra kullanmak için hediye çeki veriyor. Başıma geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Size parayı vermezler daha pahalı olması lazım onuda ek ödeme yapıyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

iade olmaz değişim yaparlar para üstü verme olayını her mağaza yapmıyor mesela vakko yapmıyor geçen hediye gelen gömleği değiştirip üzerine para katarak 2 gömlek daha almıştım 50 tl fark ödemiştim sonra diğer gömlek üzerime dar gelince ertesi gün değiştirmeye götürdüm bu sefer fark 50 tl den 40 a düşünce kasiyer kız normalde nakit iade yapmıyoruz ama size yapacağız dedi 10 tl iadeyi yaptı bana sonrada deneme kabininde çılgınlar gibi seviştik
    ziyaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.