Şimdi Ara

Kota ve Fatura Sorunu Olanlar | - [ ANA KONU ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
11.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayın 13 ü Kotam 6 GB Olmuş Bile Ne İş Anlamadım Temmuzda Nete Hiç Girmedim TTNET 35 MB Direk Yazmış Nasıl Yaptıysa. Allah TTNetin 1 Bin Türlü Belasını Versin Ne Diyelim...

Dün 6 GB dı Şimdi 7 yi Geçmiştir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KainshaKuniN

Ayın 13 ü Kotam 6 GB Olmuş Bile Ne İş Anlamadım Temmuzda Nete Hiç Girmedim TTNET 35 MB Direk Yazmış Nasıl Yaptıysa. Allah TTNetin 1 Bin Türlü Belasını Versin Ne Diyelim...

Türk Telekom bu, 100 MB indirseniz 200 olarak kayıtlara geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KainshaKuniN

Ayın 13 ü Kotam 6 GB Olmuş Bile Ne İş Anlamadım Temmuzda Nete Hiç Girmedim TTNET 35 MB Direk Yazmış Nasıl Yaptıysa. Allah TTNetin 1 Bin Türlü Belasını Versin Ne Diyelim...

interneti sadece web site görüntülemek ve günde ufak tefek iki üç video izleyerek kullanan birisiyim. Bugüne kadar kuzenimin youtube'dan saatlerce video izleyip de limiti aştığı ay dışında 4GB'ı geçmeyen ttnet'in en sevdiği kullanıcılardan sayılırdım :). ancak ne olduysa son 3 aydır daha ayın 10'u gelmeden toplam indirme 3 GB'ı geçiyor. ay sonu 5-6 GB. Faturalarım hep 45-50 arasında. Zannediyorum ki sınısız kullanıcısı olup da downloada abanan arkadaşların hıncını bizden alıyorlar :) herkes aynı soruyu sorup duruyor. Yav noluyor da kota doluyor hemen diye. En sonunda 5 yıldır 4GB limitli kullanıcısı beni de sınırsız tarifeye geçirtecekler. hayırlısı. Ancak kararımı verdim yeni evimi tutarken kablo tv şebekesi olan biryerden tutacağım, gıcıklığına uydunet ve teledünya abonesi olacağım. Nasılsa coaxial kablo bunların bakırından daha iyidir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortallight -- 29 Aralık 2009; 0:17:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ´ Raéγ

her ay 10 gb kadar kullanıyorum,4 gb kotalı bağlantı var,her ay 61,25 ödüyoruz..

annemi bir türlü ikna edemedim sınırsıza

merhaba ben de yeni internet bağlattım ama bu 62.5 olayı hala geçerli mi 2008'de geçerliymiş ama...
  • Arkadaşlar bizim fatura 1 ay gecikmeli geliyor yani kasım ayında ekim faturası geliyor. Biz ekim ayında sınırsıza geçtik. ekim ayındada eylül faturası geldi. Yani sınırsız faturası gelmedi. Ben dowloand yapmak için ayın başını mı bekliym. Sınırsız faturası kasım ayında gelicek. Ay başında indirmeye başlıym mi?
  • Katma Değerli Servis Ücretler Toplamı

Kota ve Fatura Sorunu Olanlar | - [ ANA KONU ]

KULLANIM ÜCRETLERİ TUTAR (TL)
    İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 44,63
    Katma Değerli Servis Ücretler Toplamı 3,81
    Tivibu Web Ücretler Toplamı 0,85
    TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 49,29
    % 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 49,29
    % 18 KDV 8,87
    % 5 ÖİV Uygulanan Toplam Tutar 44,63
    % 5 OIV 2,23
    DEVLETE ÖDENEN VERGİLER TOPLAMI 11,10
    TOPLAM FATURA TUTARI 60,39
    Önceki Aydan Devir 0,04
    ARA TOPLAM 60,43
    Gelecek Aya Devir 0,18
    ÖDENECEK TOPLAM 60,25

44 tl den 60 tl ye çıkmış şu işe bak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.