Şimdi Ara

Kota ve Fatura Sorunu Olanlar | - [ ANA KONU ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
11.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 60kc3

ayrıca bıraz dıkkatlı okursan orda sunu demek ıstemıs sen ben buralara gırıp kotama bakmakla ugrasamam program kurarım bılgısayarıma dersen bı kac da ornek vermıs o programlar dogruyu gostermeyebılır orda gozukene gore degıl sısteme gore faturalandırma yaparız demıs. orda uyarıyı kota olcen programlar varya onlar ıcın yapmıs

sistem derken kota bilgilendirme sayfasını kastetmiyor.santralinizdeki kayıtlarınızı kastediyor.siz de bunu anlamak istemiyorsunuz
    bakalım daha ne kadar anlamazlıktan geleceksiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karabasmayan

quote:

Orjinalden alıntı: 60kc3

ayrıca bıraz dıkkatlı okursan orda sunu demek ıstemıs sen ben buralara gırıp kotama bakmakla ugrasamam program kurarım bılgısayarıma dersen bı kac da ornek vermıs o programlar dogruyu gostermeyebılır orda gozukene gore degıl sısteme gore faturalandırma yaparız demıs. orda uyarıyı kota olcen programlar varya onlar ıcın yapmıs

sistem derken kota bilgilendirme sayfasını kastetmiyor.santralinizdeki kayıtlarınızı kastediyor.siz de bunu anlamak istemiyorsunuz
    bakalım daha ne kadar anlamazlıktan geleceksiniz.

kardes ozaman belırtmesı gerekmezmı cocuk oyuncagımı bu. ozaman ben salak gıbı neden gırıp ordan kotama bakıyorum 1 gbyt oynayacaksa

• Kişisel tartışmaları bir kenara bırakırsak, konunun gidişatı açısından daha iyi olur.
  • lüyfen yardım edin arkadaslar.
    ben biri adsl baglattım 1ay önce modemin yanında kota takıp programıda verdiler. bende kotayı burdan takip ettim. 3,850mb mart ayını bıtırdım. ama internetten kotaya baktıgımda 6,560mb cıkıyor. kafam bozuldu şimdi ne yapacam fatura tahmını ne kadar gelir acaba hala faturam daha gelmedi. yardımcı olum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BATYUS

ahh ahh bide biz sınırsıza geçebilsek :(

aynen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersens

lüyfen yardım edin arkadaslar.
    ben biri adsl baglattım 1ay önce modemin yanında kota takıp programıda verdiler. bende kotayı burdan takip ettim. 3,850mb mart ayını bıtırdım. ama internetten kotaya baktıgımda 6,560mb cıkıyor. kafam bozuldu şimdi ne yapacam fatura tahmını ne kadar gelir acaba hala faturam daha gelmedi. yardımcı olum

eğer 6'gb oldu ise 50'tl gelir hatta daha fazla...
    bende o programları yükledim takılıyordum öyle ve sonra bir gün bir arkadaşım beni uyardı sildim hemen ay sonundada zorluk çektim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.h.o.s.t

quote:

Orjinalden alıntı: ersens

lüyfen yardım edin arkadaslar.

eğer 6'gb oldu ise 50'tl gelir hatta daha fazla...
    bende o programları yükledim takılıyordum öyle ve sonra bir gün bir arkadaşım beni uyardı sildim hemen ay sonundada zorluk çektim...

programı ben kurmadım bana yanında verdıler burdan takip edin diye bende burdan 1 ay takip ettim 1ay sonra fatura gelmedi bende müsteri hizmetlerıne sordum internetten takip etmek icin şifre ve kullanıcı adı verdler bi baktım 6,652 mb öteki programda 3,850 yazıyor mart ayının 3 günü baglattım şu anda ayın 10 hala faturam gelmedi biri faturalarını nereye yatırıyoruz

• iyi aksamlar,
    Uzun bir donem kotali ttnet abonesi iken 2 ay once sinirsiza gecis yaptim.Ayin hemen basinda yaptigim bu tarife degisikliginden sonra sinirsiz tarifede 2 ay sirasiyla 49 ve 45.5 lira fatura odedim ancak bu ayki fatura 64.25 lira.Ekstardan kist diye bir ucret kesmisler.Neyin nesidir acaba bu ucret?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zua_

iyi aksamlar,
    Uzun bir donem kotali ttnet abonesi iken 2 ay once sinirsiza gecis yaptim.Ayin hemen basinda yaptigim bu tarife degisikliginden sonra sinirsiz tarifede 2 ay sirasiyla 49 ve 45.5 lira fatura odedim ancak bu ayki fatura 64.25 lira.Ekstardan kist diye bir ucret kesmisler.Neyin nesidir acaba bu ucret?

kıst denen şey ayın ortasında internet bağlatırsan ya da ay içinde Hız değişikliği yaparsan alıyorlar ..Faturanın arkasında öyle yazıyor...Bende 28 şubatta sınırsıza geçtim ilk fatura 48.85 geldi bu ayda 45.25 geldi...benimki normal ...Müşteri hizmetlerini ara bi sor bence....
  • Arkadaşlar ben de bu kota derdinden yakınıyordum fakat Kablonet'e geçtim. 512 kbps bağlantım var ve online oyunlarda sorun yaşamıyorum, torrenttense 55-60 civarıyla indiriyorum. Aylık 19 lira. Öneririm hepinize
  • Arkadaşlar 1mbit sınırsız adsl kullanıcısıyım.
    30.Nisan.2009 (geçiş işlemini gün içinde yapabilir miyim?yoksa geceyi mi beklemeliyim?) itibariyle 8mbit sınırsız adsl'e geçiş yapsam faturam ne kadar gelecek acaba?

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoDuR -- 29 Nisan 2009; 23:10:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodur

Arkadaşlar 1mbit sınırsız adsl kullanıcısıyım.
    30.Nisan.2009 (geçiş işlemini gün içinde yapabilir miyim?yoksa geceyi mi beklemeliyim?) itibariyle 8mbit sınırsız adsl'e geçiş yapsam faturam ne kadar gelecek acaba?

Şimdiden teşekkürler...

Bugün geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Ay sonu olduğu içinde Kist ücretide alamazlar.
    Nisan ayı faturanız 1Mbit Sınırsız tarifesine göre, Mayıs ayı ise Sınırsıza göre gelecek.
  • Fazla indirmediğim halde, her ay fazla fatura geliyordu banada. En sonunda sınırsıza geçtim, şimdi rahatım :)
  • Faturada kotayı aşan kullanım miktarı 2,789 mb olarak gözüküyor. Bu 2 küsür mb mı yoksa 2000 küsür mb demek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gezmen

Faturada kotayı aşan kullanım miktarı 2,789 mb olarak gözüküyor. Bu 2 küsür mb mı yoksa 2000 küsür mb demek?

2000 küsür mb demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

quote:

Orjinalden alıntı: gezmen

Faturada kotayı aşan kullanım miktarı 2,789 mb olarak gözüküyor. Bu 2 küsür mb mı yoksa 2000 küsür mb demek?

2000 küsür mb demek

Teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezmen -- 5 Mayıs 2009; 18:45:59 >
  • Adsl faturam 80 milyon gelmiş bugün öğrendim ve 4gb 1 mb kotalı kullanıcıyım , kullandığım miktar da aşşağıda

2009 Mart 5.299.676.838
    (4,936 GB)
    2009 Nisan 4.258.786.132
    (3,966 GB)
    2009 Mayıs 1.718.846.260
    (1,601 GB)

Bunun nasıl bir mantıklı açıklaması olur çok merak ediyorum doğrusu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sunday35

Adsl faturam 80 milyon gelmiş bugün öğrendim ve 4gb 1 mb kotalı kullanıcıyım , kullandığım miktar da aşşağıda

2009 Mart 5.299.676.838
    (4,936 GB)
    2009 Nisan 4.258.786.132
    (3,966 GB)
    2009 Mayıs 1.718.846.260
    (1,601 GB)

Bunun nasıl bir mantıklı açıklaması olur çok merak ediyorum doğrusu..

80 TL gelmesi mantıksız.
    Kota aşım miktarı kaç olarak gözüküyor?
    Başka şeylerde olması lazım faturada.
  • İki yıldır 1mbit 4gb kotalı kullanıyorum.Sınırsıza geçip 2 yıllık taahhütname imzalasam aylık ne kadara gelir?Şimdiden teşekkür ederim.
  • dostum şuan varmı bilmiyorum ama eskiden 2 yıllık sözleşme imzaladığında ilk 3 ay bedeva oluyor şimdi öylemi bilmiyorum ama öyle değilsede ilk 3 ay 25 tl filandır heralde birde telkomu boşver biriye geç sen o daha ucuz

telkom saten bizi kazıklıyor geçin sınırsıza netin anasını ağlatınki biraz verdiğimiz paraların hakkını çıkartalım ben en az 120 gb indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SéFa -- 6 Mayıs 2009; 11:08:25 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.