Şimdi Ara

Koşu bantları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
4
Favori
110.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de Dunlop marka var çok memnunum. Aslında almadan önce araştırdığımda ses yüzünden komşular rahatsız oluyor binemiyorum demişti birkaç kişi. O yüzden bisiklet alıcaktım, gittiğimde bisiklet sadece kas yapar dediler bende koşu bandı aldım. Yalnız bir arkadaşın dediği gibi kesinlikle koşarken bir şeyle meşgul olmalısınız tv izlemek, müzik dinlemek gibi..yoksa vakit geçmek bilmeyip 15 dk sonra inersiniz
  • koşu bandı seçerken kilonuza uygun motor gücü tercih etmelisiniz.

marka seçiminde ise kesinlikle ve kesinlikle servis ağı en yaygın olan bir marka seçmelisiniz.

voit koşu bantları piyasada en sessiz modellerdir.

koşu bantları ort 60-65 dB ses çıkartmaktadırlar. koşu bandı minderi bu ses oranını %90 oraninda azaltmaktadır. koşu bandı minderi ile kullanılan koşu bantlarının 5-6 dB ses çıkarttığı testlerle ölçülmüştür. 5-6 dB =doğadaki yaprak hışırtısı ile aynı orandadır.

yani apartman dairelerinde koşu bandı minderi ile birlikte rahatca komşularınızı rahatsız etmeden kullanabilirsiniz...

Ücretsiz Kargo ve Kredi Kartlarına Taksit İmkanı ve 81 ilde yaygın servis ağı ile tek marka olan Voit koşu bantları modelleri >

• Reklamları dinlediniz
  • konuyla ilgili cevap verildi, voit yetkilisatıcısı olduğumuz için voit bazlı anlatım olmuştur...
  • Yok iyi tabi...

Soruları olan böylece direk size yöneltir.
  • ben sportek 7500 koşu bandı aldım.1400 tl polarlı nabız ölçerli falan.sirkeci doğubankın ordan.

Motor gücü sürekli: 2.5 HP motor
    Motor gücü max: 5.0 HP motor
    Gösterge: Yüksek parlaklıkta 2 LCD mavi yuvarlak gösterge ekranı,3 LCD ekran
    Gösterge Bilgileri: COOL DOWN,Kalori,Nabız kontrol,Hız,Eğim,Zaman,Mesafe,Tur, EZ-BUTTON
    Program Sayısı: 1 manuel program,12 ön hazırlık programı,2 kullanıcı programı,2 HRC programı
    Nabız ölçme sistemi: Elden nabız ölçer
    Zemin türü: Tartan zemin,cushion® deck
    Hız: 0.8~18 km/h
    Katlanma özelliği: Katlanabilir
    Eğim: 15 kademeli otomatik eğim
    Yürüyüş alanı: 51cmx136 cm
    Max.Kullanıcı Ağırlığı: 140 kg
    Diğer özellikler:
    Tehlike anında otomatik durma
    Kitap okuma rafı
    Koldan hız ve eğim ayar tuşları
    Hızlandırma-yavaşlama ve koşu mesafesini ayarlama
    10 km hız ve 10 kademedeki eğimden sonra mavi olan göstergelerin rengi kullanıcıyı uyarmak için turuncu renge döner.
    Cool Down: Cool down hızı düzenli olarak ve yavaş yavaş düşürmek için dizayn edilmiştir Cool down koşmayı aniden durdurana kadar sizin vücut düzeninizi her türlü hasardan korur. Cool Down’a basınca hız birden %30 düşer.Bu şekilde hız 1.5 km’ye kadar düzenli olarak düşer.1 dakika sonra hız otomatik olarak durur.

5 yıl garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 11 Aralık 2010; 17:37:07 >

• farklı önerileri olan arkadaş varsa ben de almayı düşünüyorum
    2.el de olabilir sorunsuz garantili beğenebileceğim bir model olursa...
  • Merhaba Arkadaşlar.. koşu bandı almadan önce mutlaka okuyunuz.. Öncelikle kullanıcı kişinin kilosu burada son derece önemlidir.. Motoru 1.5 Hp gücünde olan bir koşu bandına binecek kişinin kilosu en fazla 60 veya 70 kilo olmalıdır, bunun daha üstü olan 90 veya 100 kilodaki arkadaşlarımızın bakacakları 2 Hp üzerini tercih etmeleri ve 120 veya 140 kilodaki dostlarımızında 3hp motorlu koşu bantlarına bakmalarını öneriyoruz.. Bulunduğunuz şehir veya ilçede MUTLAKA SERVİS ağı yaygın olmalıdır, Keza bilmediğiniz markaya YÖNELMEYİNİZ.. bazı arkadaşlarımızın bahsettiği gibi bant genişliği en az 40 cm uzunluk ise en az 1.30 cm olmak zorundadır.. Bu arada şu bu hangi menşei üründür derseniz.. şu an piyasada yaklaşık 62 marka koşu bandı var ve 50'ye yakını ÇİN menşei'dir.. voit, altis, bianchi, adler, dynamic, dunlop, york, sportek ve daha ismini saymakla bitiremeyeceğimiz ürünlerin hepsi yaklaşık 6 senedir Çinde imal edilmektedir.. Çok fonksiyonlu ve albenisi olan ürünlere aldanmayınız, zira çok fonksiyonlu ürünlerin Beyin kartları kısa zamanda deforme olabiliyor.. bu sadece koşu bandında değil diğer ev ürünleri (çamaşır, bulaşık, buzdolabı ve vs) içinde geçerlidir.. koşu bandında eğim sadece kas geliştirmeye yarar, aksine kilo vermenize yardımcı olmaz.. Bu arada koşu bantları fazla elektrik harcaması gibi bir hüsus söz konusu değil, evinizdeki çamaşır makinasının harcadığı aynı elektriği harcar, her gün kullansanız bile aylık ortalama size gelecek faturası en fazla 8TL' yi geçmez.. zira koşu bandında en fazla kullanacağız 1 günde efor zaman dilimi 45 dakika olarak dizayn edilmiştir.. Uzmanların uyarısı şudur (45 dakikadan sonra yapılan spor ve koşu sonrası beyin yakmayı kesip kasları eritmeye başlar) Spor salonlarındada hocalar kesinlikle uyarır ve ona göre program verir.. Öncelikle milletçe düşündüğümüz tek bir şey var ürün alırken, hem UCUZ olsun Hemde KALİTELİ olsun.. zaten iki kelime yanyana gelmiyorki ürün yanyana gelsin.. Sevgili dostlar, yaklaşık 10 seneyi aşkın kondisyon aletleri bakım ve servisliğini yapmaktayız, sonuç olarak servisine gittiğimiz ürünlerin %90 gibi çoğunluğu kullanım hatasından kaynaklanmaktadır, bu nedenle aldığınız ürünlerin muhakkak kitapçığını okumanızı şiddetle öneriyoruz.. Alacağınız ürün en az 2 sene garantili olmalıdır, aldığını ürün mutlaka koli içerisinde eve teslimi yapılıp ücretsiz montajı yapılmalıdır.. Hiç bir koşu bandı kolay ses yapmaz, ses yapan sadece ayaklarınızın darbesidir, bu yüzden yumuşak tabanlı spor ayakkabısı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.. alt kattaki komşunuz halen şikayet ediyorsa koşu bandı minderi veya koşu bandınızın altına Bukle halı koymanızı öneririm.. Her gün koşu bandınızı kullanıyorsanız mutlaka yürüdüğünüz paletin altına ayda bir silikon bazlı yağ çok az miktarda kullanınız, KESİNLİKLE başka yağ kullanmayınız, silikon bazlı yağ hem paletinizi besler hemde sürtünmeyi azaltıp motorunuzun ömrünü uzatır.. ayçiçek yağı, gres, zeytin yağı, makina yağı kullananmayın zira palet yanıyor ve pis koku meydana getiriyor (maalesef bunlarıda gördük:) ) İlk başlarken kesinlikle yürüme paleti üzerinde start vermeyiniz.. zira 50 kilo olsanız bile, koşu bandı motoru sizi çekmekte zorlanıp sizi 150 kiloya kadar algılayabilir, bu nedenle motorunuz ömrü tamamen düşer ve yanar, Yan çıtalara basıp start verin, paletiniz döndüğü vakit üzerine çıkın..Koşu bandının en büyük düşmanı TOZ' dur. çok biriktiği vakit statik elektriklenme yapıp beyin kartınıza zarar verebilir, bu nedenle eğer elinizden geliyorsa 4 veya 5 ayda bir motorun bulunduğu ana kapağı civatalarından açıp içerisindeki tozları elektrik süpürgesi ile alın (DİKKAT SÜRÜCÜ BEYİN KARTINA DOKUNMAYIN).. Koşu bandı kullanımı, faydaları ve daha bir çok işinize yarayacak bir çok hizmetihttp://www.kosubanditamiri.com veyahttp://www.kosubandiservisi.com sitelerimizden faydalanabilirsiniz.. Nice Sağlıklı Seneler Dileriz..

Koşu bantları

• Arkadaşlar merhaba,

Ben de koşu bandı almayı düşünüyorum. Her zaman salona gitmeye vakit bulamıyorum, dışarda da hava koşulları herzaman uygun olmuyor. Evde laptoptan bişeyler izlerken yürümek ya da koşmak daha kolay geliyor. Bu konuyla ilgili pek güncel bir forum bulamadım. Eski forumlardan okuduğum kadarıyla kafamda birşeyler oluştu.

1) Motor gücü en az 1,5hp diyor, ben 2hp civarı düşünüyorum
    2) Koşu alanı yeterince geniş olmalı
    3) Taşıma kapasitesi kullanıcıya uygun olmalı
    4) Düşme mekanizması amortisörlü olursa kullanmazken katlayabiliriz (üşenmeden ve güvenle:)

Herşey iyi hoşta her markanın 2hp motorunun performansı aynımıdır? Aletin bant ve zemin kalitesi markadan markaya ne kadar değişiklik gösterir? Zira en çok çekindiğim şey bilek ve eklem ağrıları. Ekstra masaj aletli ya da televizyonlu falan olan modeller benim için tercih sebebi değil. Tamam spor salonlarındaki profesyonel bantlar gibi olmaz ev tipi olanlar ama en azından beli bir standartta olsun istiyorum. Yani beni düşündüren şey nasıl özellikte birşey seçeceğim değilde hangi markayı tercih etmem gerektiği. Gereksiz yere isme para vermek istemiyorum ama kalitede fark yaratacaksa bunu dikkate almalıyım.

Umarım reklam yapmak isteyenler değil de samimiyetle bilgilerini paylaşacak olan arkadaşlar yanıt yazarlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Görmeyen arkadaşlar için hatırlatmak istedim
    Lütfen el cevap
  • soyledıgınız ozellıklere uygun kosu bandı en az 3 hp olmalıdır, zaten 3 hp dedıklerı de olcume tabi tutulsa 2.5 hp yı gecmez, sureklı gucu korumak

kosarken rahatlık icin de genisiliginin en az 45 cm olması gerekıyor, bunun dısında urunun agırlıgı dahi onemli kemikli bir yapıya sahip olması ve

kosarken hareket etmemesi gerekiyor, bu ozellikleri karşılayacak ve fiyatı cok pahalı olmayan ürün sayısı aslında kısıtlı ürün olarak önerebileceklerim

adler 3050 olabilir fiyatı 1900 tl civarında sanırım

dynamic nova uygun fiyatı 1800 civarında

fit and Smart M300 marka ürünün de fiyatı 1500 civarında

bu üç ürünün özellikleri ve standartları üç aşa beş yukarı aynı

bunların dışındanki ürünler genelde 45 cm den küçük ve çok rahat koşulmaz,
  • Koşu bandına 1.500TL vereceğine, tam donanımlı spor merkezine 3 yıllık abone ol daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Koşu bandına 1.500TL vereceğine, tam donanımlı spor merkezine 3 yıllık abone ol daha iyi.

sabah sabah güldürdün beni sağol
  • arkadaşlar bende boynerden voit elegant modelini almayı düşünüyorum.
    kilom 110

özellikleri:
    2.25 av
    1-16 km
    50*134 cm yürüyüş alanı

otomatik eğim vs....

fiyatıda 1.900 tl 12 taksit, bu fiyata başka önereceğiniz model marka var mı
  • Dynamic 4250 kullanıcısı varsa yorumunu bekliyorum lütfen.
  • Voit Jog Way...
    AC motora sahip nadir ev tipi bantlardan, nabız hızına göre programı düzenleyebilen, Reflex taban sistemli evladiyelik bir model. Biraz tuzluca ama bir kez alıp uzun süreler sorunsuz kullanılabilecek. bir bant.
  • Voit Koşu Bantlarında %10 + %5 Sezon İndirimi Başlamıştır...

Dilediğiniz Voit ürünlerini sepetinize ekleyin ve İndirim Şifrenizi VFS2011 olarak girin. uygun fiyatlarla vade farksız taksitle ve ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti ile satın alın...

Voit Fitness Online Satış
  • Koşu bandı almak isteyen piyasanın çok altında satıyorum Sıfır ve hiç kullanılmamış. Ürün garantilidir.

Altis 1800 CA koşu bandı ( Piyasada 2800 TL)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-fitness-vucut-gelistirme-altis-1800-ca-kosu-bandi-60473459/detay/

Altis 1600 EA 2.00HP ( Piyasada 1800 Civarı)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-fitness-vucut-gelistirme-altis-1600-ea-2-00hp-60523818/detay/

Satınalmadan önce irtibata geçiniz.

• 500 e kadar koşu bandı almak istiyorum. Tavsiye verebilecek arkadaş varmıdır? Satmak isteyen varsa görüşebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.