Şimdi Ara

Koşu bantları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
4
Favori
110.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım. Kolay gelsin.

Az önce eve girdim, problemsiz ve çiziksiz bir taşıma evresi geçirdik babamla.

Koşu bandını Ford Connect GLX aracımla koltukları yatırarak getirdim. Öncesinde belirtmek isterim ki; güçlü değilseniz ve zayıfsanız (tabiri caizse çelimsiz) taşıma işine hiç girmeyin çünkü ciddi derecede ağır bir alet. Ben ortalama 100 - 110 kg arası eski boksörüm ama oldukça zorlandım diyebilirim, özellikle kapılardan geçirirken ve katlar arası duvara sürmesin falan diye evirip çevirirken.

Bunlar dışında sökmesi oldukça kolay oldu, gelirken yapı marketten birde Made in Germany silikon katkılı yağ aldım, az sonra montajını yapacağım ve yağlayacağım. Temizliğini eve sokmadan önce apartmanın önünde yaptım. Motor kısmını açtım ve hava kompresörü yardımı ile basınçlı hava kullanarak temizledim. Sonrasında hafif ıslak bir bezle tozlanan her yerini sildim, motor kapağının altında bir kayış var, motordaki hareketi banda veriyor, o kayışı kontrol ettim ve oldukça iyi durumda hatta sıfır gibiydi. Motor kısmı sadece oldukça tozluydu yatmaktan ama hava kompresörü bu problemi halletti. Zaten kontrol panelinin üzerindeki jelatin bile duruyordu, o da oldukça iyi durumda. Tek dikkatimi çeken bandın tozlanması, hafif kirlenmiş olması ve lekelerin çıkmaması oldu fakat bant da bir sertleşme ve kemikleşme yok, yani iyi durumda kullanılabilir sanırım, deneyeceğim bakalım.

Şimdilik bu kadar, hayırlı akşamlar ...

• Arkadaşlar bende 2.el koşu bandı satıyorum. Koşu bandı tamiri yapan arkadaşımın her dediğine katılıyorum. Yazısını özenle okudum. Dediği gibi koşu bandının bakımını aksatmayın. Şişman bir arkadaşınız geldiğinde çık bir dene diyede ısrar etmeyin. koşu bandı alanlar
  • arkadaşlar bende koşu bandı arayışına girdim tercihim 2. el olması

alan satıyor acaba kullanışsızmı diye terettüt etmeye başladım ne yapmam gerek alıpta sürekli fall kullanan varmı acaba merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

arkadaşlar bende koşu bandı arayışına girdim tercihim 2. el olması

alan satıyor acaba kullanışsızmı diye terettüt etmeye başladım ne yapmam gerek alıpta sürekli fall kullanan varmı acaba merak ediyorum

Merhabalar, insanlar bir hevesle koşu bandı satın alıyorlar. İlk bir kaç ay randımanlı bir şekilde kullanıyorlar. Sonra zamanla hevesleri kaçıyor ve katlayıp duvara yaslıyorlar.

Özel mesajla sorduğunuz ürünün mağaza fiyatı 3 bin lira civarında yani spor merkezlerindeki profosyonelkoşu bantları fiyatına yakınmış. İlandaki kişi yaklaşık 1/3 fiyatına satıyor.

Fiyat makul olabilir ama sizin böyle bir profosyonel ürüne ne kadar ihtiyacınız var? Belki bunun yarı fiyatına 400 - 500 liraya alacağınız az kullanılmış bir koşu bantıda işinizi görebilir. Sonuçta bütçe meselesi.

Ancak özellikleri bakımından gayet güzel bir ürün olduğunu belirtmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• celebic kullanıcısına yanıt
    ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim
  • fox fitness lotus markalı manyetki koşu bandı aldım ve montajını yaptım fakat manyetik parça ayarını artırdıgımda manyetik silindire yapışıyor ..bu sorunu nasıl çözebilirim..bana parçaların milimetre uyumu yanlış gibi geldi
  • Arkadaslar 2. El kosu bandi alacagim. Bir tane begendim az kullanilmis ama alali 5 yil olmus. Yani 5 yildr evde beklemis. Bi sikinti olur mu sizce??

• quote:

Orijinalden alıntı: universall

Arkadaslar 2. El kosu bandi alacagim. Bir tane begendim az kullanilmis ama alali 5 yil olmus. Yani 5 yildr evde beklemis. Bi sikinti olur mu sizce??

İyi bakılmışsa sıkıntı yaratmaz çünkü bir çok insan bir heves gidip koşu bandı alıyor sonra elbise askısı olarak kullanıyor.

Eğer kauçuk bant zamanında silikon uygulaması yapılmışsa sıkıntı yaratmaz. Gidip kendiniz denemeniz lazım. Motor çalışırken sizi rahatsız edecek bir ses geliyorsa veya kauçuk band özelliğini kaybetmişse bunu siz anlayabilirsiniz. Ayrıca ikinci el fiyatları oldukça uygun olur çünkü büyük ihtimal evde fazladan yer kaplıyordur ve evin hanımı bunu evde istemiyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: universall

Arkadaslar 2. El kosu bandi alacagim. Bir tane begendim az kullanilmis ama alali 5 yil olmus. Yani 5 yildr evde beklemis. Bi sikinti olur mu sizce??

İyi bakılmışsa sıkıntı yaratmaz çünkü bir çok insan bir heves gidip koşu bandı alıyor sonra elbise askısı olarak kullanıyor.

Eğer kauçuk bant zamanında silikon uygulaması yapılmışsa sıkıntı yaratmaz. Gidip kendiniz denemeniz lazım. Motor çalışırken sizi rahatsız edecek bir ses geliyorsa veya kauçuk band özelliğini kaybetmişse bunu siz anlayabilirsiniz. Ayrıca ikinci el fiyatları oldukça uygun olur çünkü büyük ihtimal evde fazladan yer kaplıyordur ve evin hanımı bunu evde istemiyordur.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Baska sehirden alip gonderilcek bana. Sanirim bakim hic yapilmamis, yazlikta bos bos beklemis, adam sifir gibi oldugunu soyledi. ancak dun adama ok dedim artik isim sansa kaldi..

• www.serviskapinda.com aracılığı ile Türkiye çapında 64 şehir de ev tipi kondisyon ürünlerinizin montaj hizmetini satın alabilirsiniz.
     Koşu bantları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seseha -- 15 Mart 2016; 12:07:06 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.