Z

Teğmen
06 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar selamlar,

sorunum şu: bir süredir laptoptan internete girerken bir anda internetten düşüyorum, ancak bağlantı mevcut, modemin tüm ışıkları yanıyor. Laptopu restart ettiğimde sorunsuz girmeye başlıyorum ama bir süre sonra yeniden düşüyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
Merhaba,

bu aralar km'si düşük dizel otomatik 2. el araçlara göz gezdiriyorum ama fiyatlara aklım fikrim ermiyor. resmen sıfır araç fiyatı istiyorlar. Merak ettiğim sizce örneğin sıfırı 50.000 TL olan C sınıfı bir aracın 1 yaş/10.000 km ve 2 yaş/20.000 km fiyatları nasıl olmalı? (Araçların temiz, kazasın olduğunu varsayalım)

İlgilendiğim modeller Citroen C4, Peugeot 3008, Opel Astra, Hyubdai i30, Kia Ceed.

Bu markalar özelinde fiyatlar nasıl olmalı fikirlerini alabilir miyim?
arkadaşlar live PES oynayanlar varsa birbirimizi ekleyelim ne dersiniz, yabancılarla barca-real madrid'e karşı galatasaray'la oynamaktan canım çıktı .

gamertag: phoenix1905
Selamlar,

xbox 250gb slim almak sityorum ama spotçulardan mı (Atik Elektronik vs.) yoksa Bimeksten mi alsam karar veremedim. Arada yaklaşık 40-50 TL fark var (bimeks daha pahalı). Sizce ne yapayım?
Bimeks'ten alırsam 2 yıl garantisi var ama alette sorun çıkarsa canından bezdiriyorlar insanı
Spotçulardan alırsam garanti durumunu bilmiyorum ama bir sorun çıktığından yardımcı olduklarını okudum.
selamlar,

kafama takılan bir şey var. diyelim bimeks'ten veya diğer teknoloji mağazalarından bir xbox aldım ve alet bozuldu. Bunun garantisi nasıl oluyor, kimle muhatap oluyoruz? Bildiğim kadarıyla Xbox'ın TR'de resmi satışı yok. Alım aşamasında olduğum için tecrübelerini paylaşacak, bilgi verecek arkadaşlara teşekkür ederim.
Dostlar selamlar,

evde Pioneer Kuro var bir tane, mutlu mesut yaşıyoruz. yan odaya 32 - 37 inch arası bir şey almak istiyorum. Mediamarkt'ın insertindeki bu tv'yi gördüm. 10 Aralık'a özel 599 TL demişler ki fiyat çok iyi geldi. Pek kullanıcı yourmu bulamadım bu TV hakkında. Bilgisi deneyimi olan var mıdır bu TV hakkında?

TV ile kablo TV izlenecek ve oyun konsolu takılacak (xbox yada ps3). Bu bağlamda benzer fiyatlı başka ürün tavsiyesine de açığım.

sevgiler.
Arkadaşlar selamlar,

Yaklaşık 6 ay önce aldığım Iphone4'ü kayıt ettirmek için yine bu forumdan bir arkadaşla anlaştım. Cihaz kaydedildi ve ben kullanmaya başladım. 6 ay sonra dün gece telefonuma kayıtdışı imei mesajı geldi. Sabah BTK'yı aradım, bana eksik evrak olduğu pasaport sahibine ulaşmam gerektiği belirtildi. Ancak takdir edersiniz ki bu mümkün değil. Peki kendi pasaportuma kaydettirebilir miyim dedim, önce diğerinden silmeniz lazım dedi. Ama ben adamı tanımıyorum, ulaşmam da mümkün değil. Bu durumda ne yapabilirim, böyle birşey başına gelen oldu mu?

acil yardım lütfen.
Arkadaşlar herkese merhaba,

bir süredir araç almyı düşünüyorum ama gerçekten çok zor iş. Sıfır araç almak istiyorum, yarı otomatik olsun istiyorum ve az yaksın istiyorum. Colt'u beğenmiştim ama bagaj küçüklüğü nedeniyle eledim. Bugün clio dizel yarı otomatiklere baktım, araç çok güzel, çok dolu, çok az yakıyor, bagajı yeterli ama fiyatı 35.5 civarı. Clio'ya bu kadar para verilir mi bilmiyorum. Tereddütte kaldım. Diğer beğendiğim araç ise seat İbiza 1.6 DSG. Clio ikinci elde de az kaybettirir diye düşünüyorum. Sizce clio'ya bu kadar para verilir mi? Yoksa bu paraya ikinci el dizel astra mı baksam?

teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Aracımı değiştireceğim için 2004 civic 1.6ls düz vites aracımı satıyorum. araç 70.100 km'dedir. Tüm bakımları çiftkurtlar ve yazeks'te yapılmıştır (70.000 hariç, satacağım için yaptırmadım ancak yağını, yağ filtresini ve hava filtresini değiştirdim).

Aracın kaputu değişti Çiftkurtlar'da. Ancak son derece ufak bir kaza nedeniyle. Alışveriş merkezinde geri geri hızla gelen bir X5 çarptı sağ önden. Tramer'de kaydı var. Bir de sağ arka kapı çizikten dolayı boyandı.

Takasa vermek istediğim bayiler 20.5 civarı veriyorlar. Sizce fiyat uygun mu? Kendim satsam kaça gider? 1.000 TL için satmakla uğraşmak istemiyorum.

Teşekkürler.
Arkadaşlar bilenlerden acil bir bilgi rica edeceğim. Acaba Astra 1.4i 90 HP easytronic konfor paketli aracın sıfırı ne kadar? liste fiyatı 35.196 TL görünüyor. Acaba güncel olarak pazarlıklı fiyat verebilecek olan var mı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 239
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 30.267 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.