Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34413442344334443445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kontrol altına alındı diyor ama bilemiyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Ocak 2021; 20:25:10 >
  • Mutasyon virüs olduğunu nereden anlıyorlar acaba ? Herkese doğru mu yalan mı belli olmayan kitlerle test yapıyorlar. Ondan anlama şansları yok peki nasıl anlaşılıyor ? Bilen birileri vardır illa aydınlatır bizi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Ocak 2021; 20:28:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

İngilterede mutasyon çıktığından beri sınırları kapatmayarak virüsü buraya taşıyan bakana bi alkış alalım 👏👏👏👏👏

Brexit sonrası İngiliz Devletinin ilk imzaladığı Gümrük Birliği Antlaşması Türkiye ile oldu.

Bunun övünç ve gururu büyük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Bence bu ülkenin sorunu insanları değil, sözde aydınları..

he he, deprem yapacak yağmur yağdıracak insanoğlu bekle 

insanoğlu var ya ancak altına yapar. ürettiği tek şey boktur.

efendim virüs insan yapımı imiş. hadi ordan beee yürüüüüü  

dünyanın içine ettik cahilliğimizle her şeyi mahvettik demiyor da palavra sıkıyor üstüne.

kılıf aramayın kılıf. adam gibi hepimiz itiraf edeceğiz.

insanoğlu dünyanın içine etti. sapıklığımızla rezilliğimizle mahvettik dünyayı. daha da yaşanmaz olacak bu gidişle.

• ölenlerin veballeri üzerlerinde olsun gün ata ata bu hale getirdiler

• Eğer biz de istersek yapabiliriz. Adamlar iki haftada 1 milyon kişiyi aşılamışlar. İsrail’de her 10 kişiden 1’i korona virüs aşısı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theorientjournal -- 1 Ocak 2021; 20:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

inanan kaldı mı bilmiyorum ama bugünkü tablo

Günlerce 250-260 civarı gezerken dünden itibaren birden düşmeye başladı ölüm sayıları. Dün 239du bugün 212. Noldu da düştü bu kadar fazla. Yarında 190 olur. Martta heryer açılır onun hazırlığı  

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evettt hoşgeldin 2021. dakika 1 gol 1

kontrol altına alındı diyor ama bilemiyorum artık.

ilk seferde aynısını demişti. hayırlı olsun 15 kişi olarak açıkladılarsa 1500-2000 kişidir o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Günlerce 250-260 civarı gezerken dünden itibaren birden düşmeye başladı ölüm sayıları. Dün 239du bugün 212. Noldu da düştü bu kadar fazla. Yarında 190 olur. Martta heryer açılır onun hazırlığı  

Alıntıları Göster

Çıkarken inanıp düşünce niye inanmıyorsun?

En geç Ocak sonu açılıyor her yer sen kafanı yorma.

İsterlerse yalandan düşürsünler vaka sayılarını umrumda değil. Ben artık dışarı çıkıp para harcamak istiyorum.

İlk dışarı çıkıp mekan mekan gezecek adamla sosyal medyada artistlik yapılıyor erken açılacak diye.

• Mutasyonlu virüs ülkeye giriş yapmış 2020 bitmedi emin olun

• Ya bu mutasyonlu virüs daha mı öldürücü bilen yazabilir mi?
  • Harbiden insan değiller bizimkiler. Mutasyonlu virüs çıktığından beri çıkışları kapatmayan. Ülkeye gelenlere test uygulamayan, karantinaya almayan al şimdi mutantli virüs çıktı. İşin kötü yanı İngiltere den gelen kişiler aile ziyaretlerine gittiler bile geçmiş olsun.
    Ya ben neden burada doğdum ki. Keşke Avrupa birliğinde ki bir ülkede doğsaydim. Hiç bir zaman iyi bir ülke olamayacağız. Çöp ülkeyiz. Keşke 4 5 tane atom bombası atsalar ülkeye.

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt

2020 ile alakası yok. Sınırı kapatmazsan gelir tabi.

• mustf9 kullanıcısına yanıt

Adama gözünün önünde NASA'nın bulut yaptığını sonra da yağmur yağdığını BBC yayını ile gösteriyoruz hala ne yazıyor.

Şimdi bu arkadaşa dünyada 300'den fazla bio-lab var diye anlatsak, Nobel ödüllü virolog bu virüs için insan yapımı dediği videoyu göstersek neye inanacak ki.

En üzüldüğüm durum bu. Utanma ve bilincin tamamen kaybolması. Sen ne anlatırsan anlat benim kafam ve dünyam düz mantığı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Çıkarken inanıp düşünce niye inanmıyorsun?

En geç Ocak sonu açılıyor her yer sen kafanı yorma.

İsterlerse yalandan düşürsünler vaka sayılarını umrumda değil. Ben artık dışarı çıkıp para harcamak istiyorum.

İlk dışarı çıkıp mekan mekan gezecek adamla sosyal medyada artistlik yapılıyor erken açılacak diye.

Alıntıları Göster

sen ne boş adamsın la. bloklamakla iyi yapmışım

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Adama gözünün önünde NASA'nın bulut yaptığını sonra da yağmur yağdığını BBC yayını ile gösteriyoruz hala ne yazıyor.

Şimdi bu arkadaşa dünyada 300'den fazla bio-lab var diye anlatsak, Nobel ödüllü virolog bu virüs için insan yapımı dediği videoyu göstersek neye inanacak ki.

En üzüldüğüm durum bu. Utanma ve bilincin tamamen kaybolması. Sen ne anlatırsan anlat benim kafam ve dünyam düz mantığı..

ne düz mantığı kardeşim, sen yazdığın yazıyı önce bir kendin oku.

nasa bulut yapmış  nasa yağmur yağdırmış.

sen şimdi buna mı inanıyorsun da burada savunuyorsun?

bu adamlar filmlere her şeyi yapıyor. kaldı ki söz konusu olan abd ki gün itibariyle dünyanın en güvenilmez devleti olarak tescillidir.

o dünyaca ünlü viroloğa söyle insan oğlu önce bozduğu buğdayı düzeltip ekmek yapmayı öğrensin. virüs yapmak ne haddine. bir kere kavramları kullanmayı öğrenelim. insanoğlu bir canlıyı yapmak var etmek yaratmak kudretine sahip değildir. ancak zaten olan bir şeyi silah olarak kullanmaya çalışır onu da beceremez.

bu çapta bir salgın ne haddine insanın.

ha, şunu dersen ayrı, bu salgını kullanmaya çalışan bir satanist masonik yapı olabilir.

olsa da farketmez tarih boyunca ağızlarının payını alıp kıçlarının üstüne oturdukları gibi zamanı gelince yine hadleri bildirilir.

• 73 yaşında şeker tansiyon her altı bulunan şekerden bir gözü felç olan koşum son derece hafif geçirdi..

28 yaşında eski iş arkadaşıkm komalık hastanelik oldu ciğerleri halen kötüymüş hiç bir sağlık sorunuda yoktu.

milli piyango gibi virus cidden kesinlikle genetik alt yapı çok onemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Ya bu mutasyonlu virüs daha mı öldürücü bilen yazabilir mi?

Sadece s proteininin yapısında değişim olmuş yani virüs normalinden daha güçlü tutunabiliyor. Kişiler üzerinde öldürücülük oranı ise aynı ancak bu güçlü tutunabilme özelliği sayesinde daha fazla insana bulaşacak ve ölüm sayılarının artmasına sebep olacak.

• 
Sayfa: önceki 34413442344334443445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.