Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.172
Cevap
234
Favori
4.380.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hangi maskeden almak gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Ne kadar tuttu toplamda 3m sanıyorum çok pahalı ?
    17 tl tanesi, yakında 40-50 yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi September Storm -- 30 Ocak 2020; 16:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Arkadaşlar hangi maskeden almak gerekiyor?
    Ventilli maske diyorlar boşluk bırakmadan tamamen kapadığı için.
  • doktorların kullandığı ucuz olan tek kullanımlıklar nasıldır acaba ? sürekli değiştirerek kullansak illa faydası olurda ne kadar olur ? Bilgisi olan var mı
  • Virüsün cinsiyeti var mı aceba?
    Türkiyeye dişisi gelse 2 güne kadın cinayetine kurban gider bizde kurtuluruz.
  • Komik değil.
  • Maskeye para vermeye gerek yok.Çinliler onunda çaresini bulmuş.
    10 lt damacana su alıp şişenin altını kesip kafamıza geçiriyoruz.Bu kadar...

Edit : kafası küçükler için 5lt lik pet şişe de olur..

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 30 Ocak 2020; 17:7:34 >
  • 1347-1351 yılları arasında Avrupa'da büyük yıkıma yol açan kara vebada gene Çin de çıkıp dünyaya yayılmış. O zaman 450 milyon dünya nufusunun 1/3 ü vebadan yaşamını yitirmiş. Gene Çin gene Çin.
  • İdlib'ten Türkiye'ye doğru 700 bin kişi göç etmek üzere ilerleyişe geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

İdlib'ten Türkiye'ye doğru 700 bin kişi göç etmek üzere ilerleyişe geçmiş.
    sen ensar'a, ümmete laf mı ettin?
  • 700 bin kişinin içinde garanti coronalı vardır, belki daha beter virüsler bile vardır.

hayırlı ugurlu olsun, suriye hayranı iyilik manyakları evlerini sofralarını açsınlar hadi.
  • Hayırdır bu atar kime ahahah :) kuş gribi çıkarken sende tavuk yediğin için sesin çıkmıyor da elin Adamınin yediği şeyde mi çıkınca bu erkeklik. Geçiniz efenim bu tavırları. Virüs bu kimse kendine bulassin diye yemiyor hiçbirşeyi sonuçta. Ne zamanki insan gibi insan olursun evrensel düşünürsün o zaman ok. Böyle düşündüğümüz için her konuda bu ülkeden bir cacık olamıyor. Bu dünyada sağlıkla ilgili olabilecek herşeyde böyle düşünmek zorundayiz yoksa ancak ayarlanır durursunuz kendi kendinize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Rastlanmadi şüphesi var diye ülkelerin e geri gönderildi. Türkiyede düne kadar rastlanmis vaka yok. Gerçi bu ülkede rastlansa da haberimiz olmayabilir canım ülkem.

• Simdi cektim.yeni cnnturk de

Adamlar yiyor.ne korumasi :D

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adamlar yüzlerce yıldır hayvan yiyor zaten neden şimdi patlak versin ki 2002 de çinde sars virüsü yayıldı 2019 yılıda dahil Sars virüsünün nereden yayıldığı hala Soru işareti bilinmiyor hayvanlardan olsa açıklanırdı diye düşünüyorum şimdi Corona virüsü var Hayvan diyorlar ama kesin bir açıklama yok Bu virüsün de geldiği yer bilinmiyor şuan

şahsi fikrim başka işler dönüyor nüfus azaltma projesi olabilir tüm dünya için veya gizli Biyolojik bir silah üstünde çalışıyorlardı çinliler bir yerden bu virüsler patlak verdi ve yayılmaya başlandı dediğim gibi Daha Sars virüsü bile nerden geldiği bilinmiyor hayvanlardan bulaştığıda söylenmedi
  • Aranızda hiç " ulan bana bulaştı mı acaba " diye düşüneniniz, canını sıkan var mı yoksa bi tek ben mi delirdim?

• Insan hakları savunucusu Chen Qiushi bir videoda gördüklerini anlatmış. Dediğine göre Wuhandaki hastanelerde test kitleri azaldığı için sadece durumu daha kritik olan kişileri kontrol ediyorlarmış. Çoğu insan ya hastane hastane dolaşmaktan bıktığı için ya da zaten boş yatak bulamayacaklarını bildiklerinden hastanelere başvurmuyormuş bile. Yani bana kalırsa hasta kişi sayısı 7700 değil en az bunun 2-3 katı.
  • 150 milyon kişiyi öldüren kara veba nında çıkış noktasıda gene aynı bölge diye biliyorum ben..

İnsan öyle pis bir canlıki, esasen insan otobur fakat diğer hayvanları yemeye başlıyor, bir sürü virüs pislik hepsinin çıkış noktası bu, hayvanları yamyam misali birbirlerinin cesetleriyle besliyor sonuç gene hastalık(deli dana), bir diğeri gidiyor maymuna tecavüz ediyor aids ortaya çıkıyor harbiden insanlar bu dünyanın başına bela kendisi bir virüs zaten.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.