Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31423143314431453146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu pandemi en başından abartıydı zaten
  • Bu hafta bizim işyerinde çalışan birinin kardeşi 38 yaşında koronadan vefat etti Antalya'da ölüm raporuna doğal ölüm yazmışlar. Aynı şekilde geçen hafta bir arkadaşın eniştesi Gaziantep te vefat etti onun raporunada doğal ölüm yazmışlar. Yani günlük vefat cetveline kayıt edilmemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07_SeRHaT_07 -- 1 Ekim 2020; 0:30:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uluslararası sınıflamaya göre enfeksiyon hastalığından ölüm doğal ölümdür. Kaza, cinayet, intihar gibi ölümler ise doğal olmayan ölümlerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Demekki ozaman sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu iş sağlık bakanın istifasıyla sonuçlanır
    Türk siyasetinde istifa sözü geçince bana bir gülme geliyor.
  • https://twitter.com/KukSalih/status/1311390368399847426?s=19
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 1 Ekim 2020; 0:46:57 >

• Bir arkadaş konusunda yaşlara göre covid-19 ve grip ölüm oranlarını kıyaslamıştı. O konuyu hatırlayan rica etsem atabilir mi tekrardan bulamadım ben.
  • Dünyanın diline düştük yarın öbür gün tüm yurtdışı uçuşlarını kapatsa şaşmam

https://twitter.com/reuters/status/1311411803356901379?s=21

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

https://twitter.com/KukSalih/status/1311390368399847426?s=19
    Bu hesaptan atılan başka bir tweetle ilgili ekşi sözlükte başlık açılmıştı.Hesabın profilini inceleyen bir yazar bu hesaptan ünlü bazı fetöcüleri öven tweetler atıldığına dair ss ler paylaşmıştı.Hesabın profiline girip incelemenizi öneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmfalper

Domuz gribi aşısı çok zaman geçmeden(1yıl) çıkmıştı sanırım ve tek doz yeterli oluyordu diye biliyorum(gerçi onun için bana aşı kartı vermişlerdi emin değilim). Sonradan bir sorun da çıkmadı ama aşıyı olduğumda çocuktum. Bu sefer aşı olur muyum bilmiyorum ama nedense aşının çıkması uzak bir ihtimal gibi gelmiyor.
    Domuz gribi zaten 2 sene olmadan bitmişti ve o zaman için hazırlanan aşıların çoğu devletlerin elinde
    kalmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: 07_SeRHaT_07

Bu hafta bizim işyerinde çalışan birinin kardeşi 38 yaşında koronadan vefat etti Antalya'da ölüm raporuna doğal ölüm yazmışlar. Aynı şekilde geçen hafta bir arkadaşın eniştesi Gaziantep te vefat etti onun raporunada doğal ölüm yazmışlar. Yani günlük vefat cetveline kayıt edilmemişler
    Amerika CDC:

Ölenlerin sadece %6'sında altta yatan başka bir hastalık göremedik diyor

%94'ünde yaklaşık 3 hastalık var ( kalp/damar , şeker, hipertansiyon vs vs )

• cmfalper kullanıcısına yanıt
    Al arkadaşım:

Bu da grip

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Domuz gribi zaten 2 sene olmadan bitmişti ve o zaman için hazırlanan aşıların çoğu devletlerin elinde
    kalmıştı

Alıntıları Göster
    hocam h1n1 nisanda pandemi olmuş kasım ayında türkiyeye gelmiş aşı vurulmaya başlamış 350 bin kişiye bu kadar kısa sürede nasıl aşısı bulundu ?

ayrıca corona için dsö aşılar 2021 ortası felan diyor neden aşılar bu kadar gecikti açılayabilirmisin

• walt09 kullanıcısına yanıt
    Adam zaten su katmaz fetöcü, bunda sorun yok ancak bakanın bize yalan söylediği gerçeğini değiştirmez.
  • nucro kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Adam zaten su katmaz fetöcü, bunda sorun yok ancak bakanın bize yalan söylediği gerçeğini değiştirmez.
    Söyledikleri doğru olsa bile amaçlarının toplum yararına olmadığını artık biliyor olmamız gerektiğini düşünüyorum.Toplumsal olaylarda eleştiriler yapılırken bu bahsimize konu tiplerin araya kaynayıp ortalığı karıştırma ihtimallerine karşı daha dikkatli olmamız gerekiyor.
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    utanmaz yalancı ve milletin sağlığıyla oynadığı doğrudur fakat yanlış veri verdiği için değil temmuz 28 de sessizce vaka sayısını 'hasta' ya çevirdiği ve 1 ay boyunca açıklama yapmadığı için.

29.000 pozitif vakada 1500 semptomlu kişi sayısı olmasıda inşallah bir fikir verir size hastalıkla ilgili
    bilimkurulu üyelerine göre bağışıklığımız binde 2 idi ve çok az bir kısım semptomsuz diyorlardı hatırlatırım.

bir bakanla ilgili bunların konuşulmasını istemezdik ama sessizce tabloda değişiklik yapıpta insanların güvenini zedeleyen kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akordiyon -- 1 Ekim 2020; 17:1:56 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    iyide burda tarih nerde? günlük olduğuna dair hiç bir ibare yokki,koca prof milletin aklıyla dalga geçiyor,şu işe siyaset bulaştırmasalar şaşardım zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Ekim 2020; 17:55:21 >
  • Ne bicim ulke yahu ? Ulusal cikarlar ne demek arkadasim ?

Ulan uganda`da dogsak, derdik yani burasi uganda, yahu arkadas, Avrupa`nin kicindayiz, neden Afrika sartlarini yasatiyorlar bize ? Ekonomi, saglik...

Vaka ve Hasta ayrimina gelince, gecmiste soyle bir olay yasanmisti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 1 Ekim 2020; 18:20:36 >
  • 
Sayfa: önceki 31423143314431453146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.