Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31403141314231433144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rus turistler geliyor diye vaka sayilarini manset atan gateteler sevinc mansetleri atiyorlardi. Turiste karantina filan yok, yurtdisinda yasayan turklerde bu uygulamadan yaz basi muaf tutuldular. Tek karantinaya girenler Turkiyede yasayip salginin oldugu ulkelere gidip gelenler oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir tiyatronun daha sonuna geldik. Yine yalan söylediler. Yine halkı kandırdılar.

Günlük vaka sayısı otuz binleri bulduğuna göre belli ki Türkiye'de bu virüsün bulaşmayacağı insan kalmayacak.

Şimdiden herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dış Güçler Temsilcisi -- 30 Eylül 2020; 22:13:49 >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Şu an Türkiye’de yaşayanlar için gelişte uygulanıyor mu hocam peki karantina ?

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Orasini bilemiyorum ama muhtemelen risi bolgelerden geliste test sarti olabilir.

• Yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkacak eninde sonunda. Gerçeklerin, bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yazmıyorum buralara ama en azından işin başından beri bu rakamları ve hükümeti körü körüne savunanlar gelip bir şeyler yazın.Sessiz kalmayın.Biz zaten biliyorduk yalan olduğunu burada aldatılan sizsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Meali ; vaka sayılarını doğru açıklamıyorduk, bu da bizim kıvırmamız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 30 Eylül 2020; 22:34:53 >
  • sağlık bakanı 2-3 aya aşı geliyor dedi kimse buna takılmıyormu vaka ha 30 bin ha 1 bin farkı varmı önemli olan çözüm tüm dünyada virüs var virüs olmayan bi yer bi ülke yok
  • yalan dedik yalan dedik kimse inanmadı bu adamların söylediği ne doğruki a yarım akıllılar, Allah tek deseler pagan dinlerine geçiş yapacaksın öyle yalancılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

sağlık bakanı 2-3 aya aşı geliyor dedi kimse buna takılmıyormu vaka ha 30 bin ha 1 bin farkı varmı önemli olan çözüm tüm dünyada virüs var virüs olmayan bi yer bi ülke yok
    Burada mesele şeffaflık hocam.

Kapan sayısı : 10bin
    Belirtili kişi sayısı : 1500
    Ciddi hasta : 1000

vb vb şeklinde tablo.

Bu şekilde düzen uluslararası alanda da şeffaf basın ve devletçilik ortaya çıkarır. Örnek olur başka devletlere.

Millet psikolojik olarak 1700lere alıştı. Umursamıyorlar. Çok işlek biryerde çalışıyorum, görüyorum herşeyi. 7 ay geçmiş ve hala kapalı mekana maskesiz giren bir milletiz. Ne beklersiniz ki bizden
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Şaka mısınız?

Akp'li misiniz?

Bakan bunca zaman yalan söylemiş. O aşıda şubattan önce genelde başlamaz. Bakan basbayağı sallamış.

Kasımda ilk onayı alır Almanya falan başlar. Toptan üretim tam aşılama derken sürer.

• baranel B kullanıcısına yanıt
    Yüklü alışveriş derken nasıl kargo ile mi bulaşmış ? Ankara'da korona halay çekiyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Şaka mısınız?

Akp'li misiniz?

Bakan bunca zaman yalan söylemiş. O aşıda şubattan önce genelde başlamaz. Bakan basbayağı sallamış.

Kasımda ilk onayı alır Almanya falan başlar. Toptan üretim tam aşılama derken sürer.
    Bu alman aşısı değil çin aşısı brezilya faz 3 sonuçları kasımda çıkıyor dsö onayı verirse anında aşıyı alıyoruz tek çözüm AŞI boş sohbet dönüyor burda yok yalan söylenmiş şu bu

• quote:

Bu alman aşısı değil çin aşısı brezilya faz 3 sonuçları kasımda çıkıyor dsö onayı verirse anında aşıyı alıyoruz tek çözüm AŞI boş sohbet dönüyor burda yok yalan söylenmiş şu bu

Alıntıları Göster
    Ne aşı meraklısıymışsın sen de.Kasım’da çıkan aşıya kim güvenecek? Aşı yaptıktan sonra uzun süreli etkilerini kim bilecek? Kısa sürede çıkan aşıya güvenmek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-796ACDCCD

Ne aşı meraklısıymışsın sen de.Kasım’da çıkan aşıya kim güvenecek? Aşı yaptıktan sonra uzun süreli etkilerini kim bilecek? Kısa sürede çıkan aşıya güvenmek zor

Alıntıları Göster
    Mecbur herkes olacak bu aşıyı eski hayatlarımıza geri dönmenin yolu bu günde 50 bin de vaka çıkar 100 binde devlet sizinle uğraşmak zorunda değil olun aşınızı geçiniz

Güzel kardeşim o işin üretim dağıtım gibi şeyleri var. Hammaddesi var önceden yapılmış anlaşmaları var.

Hayır işim bu. Şubattan önce aşılama falan başlamaz genelde. Doktorlara yapılır Aralık başında falan. Eczanelere gelir ama hiç tavsiye etmem soğuk zincir bozulmuştur onlarda.

Ayrıca sana tavsiye Alman aşısını bekleyin çok ciddi risk grubunda değilseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Güzel kardeşim o işin üretim dağıtım gibi şeyleri var. Hammaddesi var önceden yapılmış anlaşmaları var.

Hayır işim bu. Şubattan önce aşılama falan başlamaz genelde. Doktorlara yapılır Aralık başında falan. Eczanelere gelir ama hiç tavsiye etmem soğuk zincir bozulmuştur onlarda.

Ayrıca sana tavsiye Alman aşısını bekleyin çok ciddi risk grubunda değilseniz.
    Hocam bende bu işin içindeyim bize gelecek olan aşı corovac çin aşısı gayet güvenli bir aşı şuan zaten sağlık çalışanlarına yapılıyor 12 bin civarı insan olacak kasımda dsö onay vericek aşıya vermeme gibi bi lüksü yok yüzde 40 bile başarılı olsa onay alır aralık gibi toplu aşılamalar başlar ekonomi bu corona yüzünden bitti ülkede resmen devletin uğraşacak durumu yok herkese vurulacak üretime başlandı bu arada çinde dev tesisler kuruldu 40 milyon sipariş etmişiz bile bakanımız 2 ay dedi oda bıktı sağlık çalışanlarıda ayrıca asıl risk alman aşısında mrna aşıları yeni teknoloji ve aşırı güvensiz

Çok kısaca başlamaz, aralıkta görüşelim.

Bakana halen inanmak ise bambaşkaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 30 Eylül 2020; 22:57:52 >
  • quote:

Hocam bende bu işin içindeyim bize gelecek olan aşı corovac çin aşısı gayet güvenli bir aşı şuan zaten sağlık çalışanlarına yapılıyor 12 bin civarı insan olacak kasımda dsö onay vericek aşıya vermeme gibi bi lüksü yok yüzde 40 bile başarılı olsa onay alır aralık gibi toplu aşılamalar başlar ekonomi bu corona yüzünden bitti ülkede resmen devletin uğraşacak durumu yok herkese vurulacak üretime başlandı bu arada çinde dev tesisler kuruldu 40 milyon sipariş etmişiz bile bakanımız 2 ay dedi oda bıktı sağlık çalışanlarıda ayrıca asıl risk alman aşısında mrna aşıları yeni teknoloji ve aşırı güvensiz

Alıntıları Göster
    Sağlık çalışanları bıktı demissiniz ya

Aşıyı jonny sins yapcak olsa koşarak giderim

Yoruldum,yoruldum ve de yoruldum

• quote:

Mecbur herkes olacak bu aşıyı eski hayatlarımıza geri dönmenin yolu bu günde 50 bin de vaka çıkar 100 binde devlet sizinle uğraşmak zorunda değil olun aşınızı geçiniz

Alıntıları Göster
    Mecbur herkes falan olmayacak.Öyle şey mi olur? Al,aşının zorunlu tutulmak istediği ülkeden haber:

Başbakan Scott Morrison, Avustralyalıların yüzde 95’ine zorunlu aşı yapmayı hedeflediklerini açıklamasının ardından gelen yoğun tepkiler üzerine geri adım attı ve aşının zorunlu olmayacağını duyurmak durumunda kaldı.

• 
Sayfa: önceki 31403141314231433144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.