Şimdi Ara

OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.276
Cevap
23
Favori
52.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix dev Kore oyuncu kadrosuyla yeni dizisini duyurdu. Çekimler yakın da başlıyormuş.

Oyuncu kadrosunda ki isimler; #GongYoo asker,ekibin lideri
    #BaeDooNa ekibin üyesi
    #LeeJoon #HeoJungDo #LeeJoonHyuk #KimSunYoung

The Silent Sea (Huzur Denizi)

Konu: Dünya çölleştiği için yiyecek ve su sıkıntısı yaşayan insanlar, terk edilmiş bir araştırma üssünden gizemli örnekler alması için özel bir ekibi Ay’a gönderir.

• W (2016) adlı dizi eklendi.

Başlık güncellendi, keyifli seyirler.
  • My Mister'dan sonra Aile draması arıyordum iyi ki başlamışım ilaç gibi geldi. Bu tarz Aile drama dizileri beni çok etkiliyor arkada çalan melodik/depresif parçalar çok hüzünlendiriyor hele ki Elevate adlı parça var baş yapıt. Başrolde oynayan çoçuk, My Mister dizisinde yan karakter olarak oynuyordu burada ise başrol olarak karşımızda. Kore dizilerini izledikçe hayranlık duyuyorum o kadar iyi hikaye ve karakterler yaratıyorlar ki.

Come and Hug Me (2018) adlı dizi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 10 Eylül 2020; 21:47:57 >
  • Kangchi The Beginning (Gu Family Book) (2013) adlı dizi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 13 Eylül 2020; 16:25:51 >
  • Şimdiye kadar izlediğim en uzun süren Kore dizisi oldu ve şimdiye kadar da izlediğim en iyi tarihi dizisi. Türünün en iyi yapımlarından birisi baş yapıt. Müzikleri enfes güzel, oyunculuk zirve. Bu güzel macerayı mutlaka izleyin.

The Empress Ki (2013) adlı dizi eklendi.

Başlık güncellendi keyifli seyirler.
  • Strangers From Hell (2019) adlı dizi eklendi.

• Kore sinemasını çok seviyorum ama film ve dizileri bulmak zor oluyor. Bunları HD indirebileceğimiz bir yer var mı? Mesela şu filmi bulamadım bir türlü
    https://www.imdb.com/title/tt8574252/
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Film paylaşımı yapmıyorum sadece Dizi. Paylaştığım dizileri Netflix'te bulabilirsiniz.
  • The King 2 Hearts (2012) adlı dizi eklendi.

• The Guardıans (Lookout) (2017) adlı dizi eklendi.

• Mükemmel bir diziydi final sahnesi ile zirveydi resmen. Dizinin soundtrackları efsane dinle dinle doyum olmuyor.

Misty (2018) adlı dizi eklendi.

• Bu senenin çok iyi dizilerinden birisi. Dizide ki çoçuk rolü yaşıyor resmen öyle bir oynamış ki muhteşem oyunculuk akıyor. İlk bölüm itibaren sizi içine çekiyor gerilimi çok iyi dizi ikinci yarıdan sonra çoşuyor. Son zamanlarda çok kaliteli içerikler yapıyor adamlar helal olsun.

Dizi geçen hafta final yaparak bitmişti tüm bölümlerin çıkmasını bekliyordum ilaç gibi geldi bittiği zaman ayakta alkışladım.

Flower of Evil (2020) adlı dizi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 30 Eylül 2020; 1:1:25 >
  • Yine bu senenin güzel yapımlarından birisi. Paralel evren temalı Dark + Fringe havası var.

Train (2020) adlı dizi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 1 Ekim 2020; 0:42:29 >
  • Kingdom çok iyi beğendim , benzer dizi var mı ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Onun benzerini bende bulamadım ne yazık ki.
  • Voice (2017-2019) adlı dizi eklendi.

• Nice Guy (The Innocent Man) (2012) adlı dizi eklendi.

• Kingdom dizisinden sonra Kore dizi izleme isteği geldi. İlk başta kesi bunu izle dediğiniz hangisi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kişisel soru biraz sizin hangi türe daha çok ilginiz var bilemiyorum tavsiyem yüksek imdb puanına bakmanız tabi yüksek imdb puanı da aldatıcı olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Stranger dizisini izlemeni öneririm hikaye örgüsü çok iyi işlenmiş 1.Sezon şuan Netflix'te mevcut 2.Sezon'da 11 Ekimde geliyor. Bae Doona yı çok severim bu dizide yine başrolde çok güzel bir oyunculuk sergilemiş Cho Seung-woo ile arasındaki uyum harika . Kingdom dizisinde de çok iyi iş çıkarmıştı ama burada bir tık daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.