Şimdi Ara

OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
23
Favori
52.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kore dizilerini izlerim. Eskiden beceremiyorlardi ama artık baya iyi işçilik beceriyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • My Love From The Star (2013) adlı dizi eklendi.

Başlık güncellendi, keyifli seyirler.

• Stranger dizisinin 2.sezonu Netflix'te yayınlandı. Dizinin hakları da tamamen satın alındı.

• Uzun soluklu Tarihi dizi arıyordum, Empress Ki bittikten sonra baya boşluk hissetmiştim bu dizi ilaç gibi geldi. Goryeo hanedanlığın çöküşü, Joseon hanedanlığın başlangıcını konu alıyor. İlk başlarda ağır geçiyor daha sonra karakterlere alıştıktan sonra dizinin bağımlısı oluyorsun, olaylar da gelişince diziye kaptırıyorsun kendini dizi ortalar da ve sonları çok güzel oluyor. Aksiyon sahnelerine bayıldım kan efektleri çok iyi. Final sahnesin de baya etkilendim unutulmazların arasına girdi. Müziklere aşık oldum çok başarılı.

Six Flying Dragons (2015-2016) adlı dizi eklendi.

• 2 Weeks (2013) adlı dizi eklendi.

• Mr Sunshine dizisinin 1.bölümdeki

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    ailesi öldürülen (halıya sarıp babasını öldürüyolar, kadında kuyuya atıyor kendini) küçük çocuk,

kız mı erkek mi? Altyazıda mı karışıklık var anlamadım kafamı karıştırdı bazı şeyler. Dizi zaman atlamalarını da belirtmiyor kim kim çözmek zor.

Alt yazıya ve tipine göre bu bir kız adıda Yu jin (Eugene), hatta amerika da bir dükkanda müzik kutusuna bakıyor sonra amerikalı olucam diyip saçını kesiyor, zaman atlamasından sonra bu kız erkek mi oldu ne oldu   Eugene adında bir adam çıktı bu adamda o dükkandaki müzik kutusuna bakıyor.

Sanırım altyazı karmaşası yaşıyorum şuan ben.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 19 Ekim 2020; 23:47:46 >

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt

Erkek hocam bende ilk basta kiz sandım. Güzel diziye başlamışsın izlemeye devam et.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stranger dizisinin 2.sezonunu nihayet bitirdim. Harika bir sezondu, başrolde ki abinin oyunculuğu ile dizi akıyor duygusuz, soğuk, içine kapanık tavırları çok hoşuma gidiyor. Bee Doona ile çok yakışıyorlar. 3.sezon için yine acık kapı bırakıldı istenirse devamı çekilicek gibi görünüyor fakat ne zaman çekilir orası muamma inşallah devamı gelir.

şu efsane soundtrack'ın da hastasıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 21 Ekim 2020; 11:8:7 >

• Yong Pal (2015) adlı dizi eklendi.

• The Wind Blows (2019) adlı dizi eklendi.

Başlık güncellendi keyifli seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asahi Breweries

Stranger dizisinin 2.sezonunu nihayet bitirdim. Harika bir sezondu, başrolde ki abinin oyunculuğu ile dizi akıyor duygusuz, soğuk, içine kapanık tavırları çok hoşuma gidiyor. Bee Doona ile çok yakışıyorlar. 3.sezon için yine acık kapı bırakıldı istenirse devamı çekilicek gibi görünüyor fakat ne zaman çekilir orası muamma inşallah devamı gelir.

şu efsane soundtrack'ın da hastasıyım.

Stranger 2:

(Sezon 2 ilk 6 bölüme göre konuşuyorum)

Başrolü tamamen şamar oğlanı yapmışlar. İlk sezondaki o ağırlığını o atmosferini komple kaybetmiş. Hikayedeki acaba ne olacak hissi şuan bende yok ama ilk sezon öylemiydi. Huharca bekliyordum ama biraz hayalkırıklığı var. Netflix'in eline geçmesine hiç sevinmedim bu arada. Koreliler 2. sezon olayını pek sevmez ahh netflix.

Ama şu da var sönük başlayan kore dizileri bölüm ilerledikçe müthiş bir atağa geçiyor ve koreliler bunuda çok yapıyor. O şekil bir atılım bekliyorum. %90 yaşadım bunu.

Ayrıca evet EFSANE bir soundtrack'e sahip  

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt

Diziyi yapan yine TvN hocam Netflix ile alakası yok sadece haklarını satın almış Netflix. 3.sezon için açık kapı bırakılıyor yine 1.sezon gibi fakat ne zaman gelir muamma çok bekleriz yine. Bae Doona ablamız Netflix ile anlaşmıştı geçen aylar da Netflix KR Twitter hesabından fotoğraf paylaşmıştı o müsait olmaz uzun bir süre 2022 öncesi zor 3.sezonun gelmesi 

Bu arada ilk sezon Bae Doona çok çirkindi bu sezon bakıma girmiş makyajsız çok kötü bu hatun gerçi yaşı var (41'imiş) dizide ki Lee Yeon-jae abla da 42 yaşında o mesela baya bakımlı erik gibi kütür kütür.  

Koreli hatunların geneli çok bakımlı oluyor adamlar da sakal çıkmıyor genlerden kaynaklı anca bıyıklar, çene de oluyor bazıları operasyon mu geçiyormuş sakalsızım diye tribe giren oyuncular oluyormuş ama bence çok rahatlık ne güzel zamanında en büyük pişmanlığım lise dönemimde jilet vurmam oldu 15'im de çıktı ne yazık ki bizim arkadaş var 25 yaşında hala sakalı yok babasının da 30'undan sonra çıkmış mesela genlerinde varmış.

İzlediysen bilirsin Arthdal Chronicles dizisi var yine Netflix ile Dragon Studio ortak yapımı (Dragon Studio Kore'nin baya bilindik dizi şirketi) o dizide ki başrol de ki çoçuk 35 yaşında çoçuk da çok az sakal var ben onu ilk gördüğüm de 20'ler de sanıyordum. Çoçuğun adı Song Joong-ki  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 27 Ekim 2020; 20:48:37 >

• Arthdal Chronicle demeyin, hatırlatmayın bu diziyi :(

Çok özlüyorum diziyi ve yakın zamanda gelecek gibide görünmüyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: Asahi Breweries

Diziyi yapan yine TvN hocam Netflix ile alakası yok sadece haklarını satın almış Netflix. 3.sezon için açık kapı bırakılıyor yine 1.sezon gibi fakat ne zaman gelir muamma çok bekleriz yine. Bae Doona ablamız Netflix ile anlaşmıştı geçen aylar da Netflix KR Twitter hesabından fotoğraf paylaşmıştı o müsait olmaz uzun bir süre 2022 öncesi zor 3.sezonun gelmesi 

Bu arada ilk sezon Bae Doona çok çirkindi bu sezon bakıma girmiş makyajsız çok kötü bu hatun gerçi yaşı var (41'imiş) dizide ki Lee Yeon-jae abla da 42 yaşında o mesela baya bakımlı erik gibi kütür kütür.  

Koreli hatunların geneli çok bakımlı oluyor adamlar da sakal çıkmıyor genlerden kaynaklı anca bıyıklar, çene de oluyor bazıları operasyon mu geçiyormuş sakalsızım diye tribe giren oyuncular oluyormuş ama bence çok rahatlık ne güzel zamanında en büyük pişmanlığım lise dönemimde jilet vurmam oldu 15'im de çıktı ne yazık ki bizim arkadaş var 25 yaşında hala sakalı yok babasının da 30'undan sonra çıkmış mesela genlerinde varmış.

İzlediysen bilirsin Arthdal Chronicles dizisi var yine Netflix ile Dragon Studio ortak yapımı (Dragon Studio Kore'nin baya bilindik dizi şirketi) o dizide ki başrol de ki çoçuk 35 yaşında çoçuk da çok az sakal var ben onu ilk gördüğüm de 20'ler de sanıyordum. Çoçuğun adı Song Joong-ki  

Netflix almasa 2. sezon çıkmayacaktı ve dizi efsane olarak kalacaktı.   gerçi daha tamamını izlemedim bakalım.

Evet o diziyide izledim başrol 25'lerde gibiydi :D O dizi iptal oldu sanırım.

Neyse Signal'de böyle olmaz umarım.

Çekimler Kore'de olduğu için yakın da haber alırız hocam merak etmeyin Dünya'da Covid19'u en güzel yöneten ülkelerden biri Kore oldu vaka sayısı 50-150 arası gidip geliyor ama ona bile çok diyor devlet adamlar çok titiz davrandı giriş çıkışları kapattı. Bir ara 300'lere dayanmıştı çok sıkı tedbirler alındı. Bu akşam battım 88 vaka olmuş. Birde Koreliler gece hayatına çok düşkün olduğu halde vaka sayısının bu kadar az olması takdir edilesi 50 milyon küsürlük nufusu var. 10 milyon dan fazlası Seoul'da yaşıyor. Şu hastalık olmasıydı da bir 10 günlüğüne görseydim şu ülkeyi oradan da Japonya hayalim var inşallah görürüm o günleri ölmezsek bu kışı sağ salim atlatalım da..

• Alakası yok hocam yanlış biliyorsunuz Netflix haklarını satın aldı sadece bu saatten sonra 3.sezon çekimini kendi prodüksiyon şirketi üstlenecek eğer 3.sezon çekilirse. TvN devam derse oda ortak olucak 2.sezonu yine TvN yaptı 2.sezonun posterine bakın TvN yazıyor yine göreceksiniz.  

• Çekimler başlasa bile 2022 den önce gelmez gibi sanki hocam. Gerçi gelecek olması bile yeterli benim için bekleriz de çok heyecanlı yerde bitirdiler be. 6 bölüm yaparlarsa kafayı yerim, 18 bölüm bekliyorum altı kabulüm değildir. Birde Xabaranın rolü artırılsın  

Mr Sunshine izliyorum onu da beğendim baya. Günde 1 bölüm izliyorum 9.bölümdeyim.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    3 adamın aynı hatuna vurulup bir araya gelmesi sohbetleri filan çok iyi,

Türk dizilerine benziyecek diye çok korkuyorum.

Benimde Japonya ve kore hayalim var. Ama öyle 10 günlük filan değil temelli gitmek, hayal işte gerçekleşemeyecek bir hayal :D

Başrolde ki adamın hayranı olmuştum aşırı karizmatık tipi var çok şekil, Kılıç ustası da çok şekildi, o tek vuruş öldürüşüne hastayım.   o dizi bittikten sonra IRIS dizisini izlemiştim ilk sezonu Netflix'te mevcut fakat konu 2.sezon da kapanıyor ne yazık ki Netflix'te yok onu da malum bir yerden izlemek zorunda kalmıştım. Temelli için oradan iş kurmak veya ev-araba mülk sahibi olmak lazım. 10 günlüğüne gidiceksin göz gezdireceksin nasıl bir hayat var çok görmek istiyorum. Bizim alım gücümüzden çok iyi alım gücü var asgari ücreti dolar karşılığı 1400$ denk geliyormuş. 1 saat çalışıyorsun 8350 won alıyorsun onla tıka basa doyabiliyorsun. Youtube'da Ali Ertuğrul var oradan videolarına bakabilirsin azıcık fikir verebilir.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 27 Ekim 2020; 21:33:1 >

• Doctor John (2019) adlı dizi eklendi.

• VIP (2019) adlı dizi eklendi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.