Şimdi Ara

KORE DİZİLERİ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
8
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 2 sa. önce
 • Cevaplayan Üyeler 18
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 61
 • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 48 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
 • Favoriye Eklediklerim 8
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Park Joo-hyun (61 mesaj) .Meraxes. (13 mesaj) PrensMişkın (4 mesaj) Himurajutsu (3 mesaj) rancorous (2 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (86 mesaj) Mobil (8 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
 • @
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #68
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  İzlediğim ve sevdiğim Kore dizilerini paylaşıyorum. Her hafta yeni K-dizisi başlığa eklenecek. Keyifli seyirler.

  The Wind Blows (2019) | Mini Dizi


  Tür: Dram
  IMDB: 7.6
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, Alzheimer hastalığına yakalandığını öğrenince eşinin (Kim Ha-Neul) iyiliği için ondan boşanan bir adamın (Kam Woo-Sung) etrafında dönmektedir. Aradan 6 yıl geçmiştir. Alzheimer hastalığını yakalanan adamın halini eşi gördükten sonra bunalıma girer hastalığını bilmeyerek ayrıldığı için de pişmanlık duygusu içindedir.


  Yong Pal (2015) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Gerilim, Romantik
  IMDB: 7.5
  Bölüm Sayısı: 18
  Konu: Kim Tae-Hyun (Joo Won) mükemmel bir cerrahtır. Ancak kız kardeşinin pahalı böbrek diyalizi tedavisinin masraflarından dolayı yüklü miktarda borcu vardır. Bir gün hastanede gizemli hastalığı olan büyük bir şirketin varisi Yeo-Jin (Kim Tae-Hee) ile tanışır.


  2 Weeks (2013) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Gerilim
  IMDB: 8.0
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Varlığından bile haberdar olmadığı kızıyla kemik iliklerinin uyuştuğunu öğrenmesinden kısa bir süre sonra, düşük rütbeli bir gangster işlemediği bir cinayetten aranır.


  Six Flying Dragons (2015-2016)

  (ucu kapalı bitti)


  Tür: Dram, Savaş, Tarihi
  IMDB: 8.9
  Bölüm Sayısı: 50
  Konu; Goryeo hanedanlığının çöküşü, Joseon hanedanlığın başlangıcını anlatan. Lee Bang-Won ile 6 kişinin hırslarını ve başarı hikayelerini anlatmaktadır.


  Stranger (2017-2020)

  (2.sezon Netflix'e eklendi.)


  Tür: Dram, Suç, Gizem, Gerilim
  IMDB: 8.6
  Bölüm Sayısı: 32
  Hwang Shi-Mok (Seung-woo Cho) çocukluğunda geçirdiği beyin ameliyatı yüzünden soğuk ve duygusuz bir insana dönüşmüş ve yapayalnızdır. Duygusal kararlar vermek yerine mantıklı kararlar alarak hayatını savcı olarak sürdürmektedir. Bir cinayet davasında verdiği kararlar birçok insanı etkilediği gibi kendisini de çelişkiye düşürecektir. Polis Han Yeo-Jin (Doona Bae) ile de bu cinayet mahallinde karşılaşırlar. Üst makamların yolsuzluklarıyla baş etme çabasındayken cinayet davasında verdiği çelişkili kararlar peşini bırakmayarak daha fazla hayatını etkileyecektir.


  My Love From The Star (2013) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Fantastik, Romantik, Komedi
  IMDB: 8.3
  Bölüm Sayısı: 21
  Konu: Do Min-Joon, 400 yıl önce Dünya'ya gelmiş olan insan görünümünde bir uzaylıdır. Tam evine dönmek üzereyken ünlü aktris Cheon Song-Yi'ye âşık olur.

  Nice Guy (The Innocent Man) (2012) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Romantik
  IMDB: 7.8
  Bölüm Sayısı: 20
  Konu: Kang Ma-Roo (Song Joong-Ki) sevdiği kadın olan Han Jae-Hee'nin (Park Si-Yeon) işlediği cinayeti üstüne alarak hapse girer. Jae-Hee onu bekleyeceğine söz verir. İlk başlarda Jae-Hee sürekli onu hapishaneye ziyarete gelir ancak zaman geçtikçe gelmez olur. Yıllar sonra hapishaneden çıkar ve onun evlendiğini öğrenir. Ma-Roo, ondan intikamını almak için Jae-Hee'nin üvey kızı Seo Eun-Gi'ye (Moon Chae-Won) yaklaşır ve kendine aşık etmeye çalışır.

  Voice (2017-2019)

  (Not: Bu dizi, "Voice" serisinin 1. sezonudur. Dizinin ikinci sezonu 2018 yılında "Voice 2" adı altında, üçüncü sezonu 2019 yılında "Voice 3" adı altında yayımlanmıştır. İlk sezonu Netflix'te mevcuttur ilk sezonu ucu kapalı bitmiştir diğer sezonlar farklı seri katile odaklanıyor. Dizinin İkinci sezonu 1 Kasım'da Netflix'e ekleneceği duyuruldu. )


  Tür: Dram, Suç, Aksiyon, Gizem, Gerilim
  IMDB: 7.7
  Bölüm Sayısı: 44
  Konu: Dizi, Moo Jin-Hyuk (Jang Hyuk) ve Kang Kwon-Joo’nun (Lee Ha-Na) birlikte yakın aile üyelerini öldüren seri katili yakalamaya çalışmasını konu almaktadır.


  Train (2020) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Gizem, Gerilim, Bilim-Kurgu
  IMDB: 8.0
  Bölüm Sayısı: 12
  Konu: Dizi, değer verdiği bir kişinin ölümündeki gerçeği bulmak amacıyla farklı bir paralel dünyaya geçen Seo Do-Won’un (Yoon Si-Yoon) hikâyesini konu almaktadır.


  Flower of Evil (2020) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Gizem, Gerilim, Romantik
  IMDB: 8.7
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, karanlık geçmişini gizleyen ve başka birinin kimliği altında yaşayan bir adam (Lee Joon-Gi) ile o adamın (kocasının) peşine düşen bir dedektifin (Moon Chae-Won) etrafında dönmektedir.


  Misty (2018) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Gizem, Gerilim, Romantik
  IMDB: 8.2
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, artık birbirlerini sevmeyen ve iki yabancıya dönüşen evli bir çiftin etrafında dönmektedir. Bir gün, Go Hye-Ran (Kim Nam-Joo) bir cinayet davasının zanlısı haline ve kamu savunusu olan kocası Kang Tae-Wook (Ji Jin-Hee) onu savunmaya karar verir.


  The Guardıans (Lookout) (2017) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Gerilim, Aksiyon
  IMDB: 7.7
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, sevdikleri kişileri kaybettikten sonra bir araya gelen ve adaleti sağlamaya çalışan bir grup insanın hikayesini konu almaktadır. Kimliği bilinmeyen bir lider, bir polis, bir hacker ve tüm güvenlik kameralarını izleyebilen bir gözcüden oluşan grup, sevdiklerini kaybetmelerine neden olan olayların arkalarındaki gerçek suçluyu ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.


  The King 2 Hearts (2012) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Gerilim, Romantik
  IMDB: 7.8
  Bölüm Sayısı: 20
  Konu: Dizide, Güney Kore'nin anayasal bir monarşinin altında yönetildiği kurgulanmıştır. (Güney Kore, gerçekte başkanlık sistemine göre yönetilen ve on altı idari bölüm içeren bir cumhuriyettir.) Güney Kore'nin kraliyet ailesinin vurdum duymaz prensi Jae-Ha (Lee Seung-Gi) ve Kuzey Kore Özel Kuvvetleri Eğitmeni Kim Hang-Ah'ın (Ha Ji-Won) iki devlet arasında bir barış oluşması için görücü usulü ile evlenmesini anlatmaktadır. Bu ikili birbirine zıt karakterli olmasına rağmen birbirine git gide aşık olurlar.


  Strangers From Hell (2019) | Mini Dizi


  Tür: Gerilim, Gizem
  IMDB: 7.9
  Bölüm Sayısı: 10
  Konu: Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir.


  The Empress Ki (2013)

  (ucu kapalı bitti)


  Tür: Dram, Savaş, Tarihi, Aksiyon, Romantik
  IMDB: 8.5
  Bölüm Sayısı: 51
  Konu: Dizi, Cengiz Han'ın kurduğu Yuan Hanedanlığına 37 yıl hükümranlık eden 'Demir Leydi' İmparatoriçe Ki'nin hayatı ile ilgilidir. Goryeo'da (Kore) doğan fakat Yuan İmparatorluğunda yaşayan ve imparatoriçe mevkisine yükselen, İmparatoriçe Ki'nin (Ha Ji-Won) sevgisini ve mücadelesini anlatacak.


  Kangchi The Beginning (Gu Family Book) (2013) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Fantastik, Aksiyon, Romantik, Komedi
  IMDB: 8.0
  Bölüm Sayısı: 24
  Konu: İnsan bir anneden (Lee Yeon-Hee) ve mitolojik yaratık bir babadan (Choi Jin-Hyuk) dünyaya gelen Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) insan olabilmek ve sevdiklerini koruyabilmek için verdiği mücadele anlatılmaktadır.


  Come and Hug Me (2018) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Aile, Gerilim, Romantik
  IMDB: 8.0
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, psikopat bir babaya sahip olan genç bir adam ile ebeveynleri bir psikopat tarafından öldürülen genç bir kızın arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır. Do-Jin (Jang Ki-Yong) ve Jae-Yi (Jin Ki-Joo) lise yıllarında birbirlerinin ilk aşkıdır.


  W (2016) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Fantezi, Gerilim, Romantik
  IMDB: 8.1
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Süper zengin “W” isimli çizgi roman webtoon'dan bir karakter olan paralel bir evren de yaşayan Kang Chul (Lee Jong Suk) ile gerçek dünyada bir cerrah olan Oh Yeon Joo (Han Hyo Joo) arasında yer alan aşk ve sürekleyici hikayesini anlatıyor.


  Itaewon Class (2020) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Romantik
  IMDB: 8.2
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, adaletsiz bir dünyada yükselmeyi başaran inatçı ve cesur bir mahkum ve arkadaşların etrafında dönmektedir.


  Save Me (2017) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Gizem, Gerilim
  IMDB: 8.0
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, bir kadının yardım etmeleri için yalvarmasına duyarsız kalamayan bir grup işsiz genç erkeğin etrafında dönmektedir. Kadın ve ailesi, kötü niyetli dini bir tarikata bulaşmıştır.


  He is Psychometric (2019) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Fantezi, Gizem, Romantik, Komedi
  IMDB: 7.8
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, dokunduğu şeylerin anılarını okuma yeteneğine sahip Lee An (Jinyoung) ile acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan Yoon Jae-In’in (Shin Ye-Eun) etrafında dönmektedir. Bir gün, Lee An ve Jae-In karşılaşır ve ikili bir dizi olayı birlikte çözmeye çalışır.


  Are You Human Too? (2018) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Bilim-Kurgu, Romantik, Komedi
  IMDB: 8.1
  Bölüm Sayısı: 18
  Konu: Dizi, bir insanmış gibi davranan bir robot (Seo Kang-Joon) ile onun koruması (Kong Seung-Yeon) etrafında dönmektedir. Nam Shin geçirdiği bir kaza sonrasında komaya girer. Annesi (Kim Sung-Ryoung) beyin bilimi ve yapay zeka üzerinde uzmandır. Ürettiği Nam Shin gibi görünen robotu onun yerine geçirir.


  My Mister (2018) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Aile
  IMDB: 9.0
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın (Lee Sun-Kyun) hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının (IU) onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.


  Man To Man (2017) | Mini Dizi


  Tür: Aksiyon, Romantik, Komedi
  IMDB: 7.4
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Ulusal istihbarat servisi için çalışan hayalet ajan kimlikli Kim Sul Woo (Park Hae Jin) bütün görevlerini başarıyla yerine getiren hiç bir şekilde arkasında iz bırakmayan bir ajandır. İstihbarat tarafından ona verilen yeni görevi Hallyu starı olan Yeo Woon Gwang (Park Sung Woong)'ın yakın koruması olmaktır. Dünyaca ünlü, kaprisli ve huysuz adamın korumalığını yaparken bir yandan görevini kimliğini açığa çıkarmadan tamamlaması gerekmektedir. Birde bu olaylara Yeo Woon Gwang'ın menajerliğini yapan aynı zamanda fan kulübünün başkanı olan Cha Do Ha (Kim Min Jung) da katılınca ortalık karışır.


  Bad Guys: Vile City (2017) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Suç, Aksiyon
  IMDB: 7.9
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, artan şiddet suçları ile mücadelede etmek için savcı Woo Je-Moon’un (Park Joong-Hoon) sert adamlardan oluşturduğu bir ekibin etrafında dönmektedir.


  Crash Landing On You (2019) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Romantik, Komedi
  IMDB: 8.8
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, bir Güney Koreli kadın ile bir Kuzey Koreli adamın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Güney Kore'deki bir holdingin mirasçısı olan Yoon Se-Ri (Son Ye-Jin) yamaç paraşütü yaparken sert rüzgâr nedeni ile Kuzey Kore’ye acil iniş yapmak zorunda kalır. Burada, Kuzey Koreli bir subay olan Lee Jung-Hyeok (Hyun-Bin) ile karşılaşır. Lee Jung-Hyeok, Yoon Se-Ri’yi koruyup gizler ve bu süreçte gönlünü Yoon Se-Ri’ye kaptırır.  It’s Okay to Not Be Okay (2020) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Romantik, Komedi
  IMDB: 8.9
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, psikiyatri bölümünde çalışan bir adam (Kim Soo-Hyun) Otistik abisi ile mücadele etmektedir. Çok popüler ama antisosyal kişilik bozukluğu olan bir kadın (Seo Ye-Ji) Adamın aşka ayıracak vakti yoktur. Kadın ise aşk hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Ancak, ikisi birbirlerini tanıdıkça yakınlaşır ve aşk sayesinde zorlukların üstesinden gelir. Kayıp ruhlarını ve kimliklerini yeniden keşfederler.


  My Country: The New Age (2019) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Savaş, Tarih, Aksiyon, Romantik
  IMDB: 8.3
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, Goryeo Hanedanlığı'nın sonu ile Joseon Hanedanlığı'nın başlangıç döneminde, sevdiklerini korumaya çalışan üç kişi etrafında dönecek. İki yakın arkadaş olan Seo Hwi (Yang Se-Jong) ve Nam Sun-Ho (Woo Do-Hwan), 'benim ülkem' konusundaki görüş ayrılıkları nedeni ile kılıçlarını birbirine karşı yöneltir.


  Arthdal Chronicles (2019)

  (ucu acık bitti, pandemi sebebiyle final sezon 2021'de gelicek)


  Tür: Dram, Fantastik, Tarih, Aksiyon
  IMDB: 8.4
  Bölüm Sayısı: 18
  Konu: Antik Çağ’da Arthdal ismindeki bir diyarda insanlar ve diğer ırklar yaşamaktadır. Nweantallar da, insanlara oranla daha güçlü ve gelişmiş bir ırktır. Bir zaman sonra Nweantalların varlıkları insanların çıkarlarına ters düşer. Tagon isminde bir genç bir plan yapar ve insanlar bütün Nweantal ırkını katleder. Bu sıralarda özel bir çocuk olan EunSeom dünyaya gelir. İnsanlar EunSeom’u bulursa öldüreceklerdir. Gördüğü bir rüyanın da etkisiyle o topraklarda daha fazla kalmamaları gerektiğini düşünen EunSom’un annesi, onu alır ve çok uzaklara gider. Uzun çabalar sonucu, güvende olacaklarına inandıkları bir diyara varırlar. Fakat vardıkları yer düşündükleri gibi bir yer değildir. EunSeom’un annesi korktuğu şeylerin başına geldiğini görür. Seneler geçer, EunSeom büyür. Yaşadığı halktan bazı noktalarda farklıdır ve ölmeden önce annesinin söylediği şeyler kafasını karıştırmaktadır. Araştırmak için yolculuk yapmayı düşünürken hiç beklemediği şeyler olur. EunSeom doğduğu topraklara geri dönmek zorunda kalır.  A Korean Odyssey (2017) | Mini Dizi


  Tür: Fantastik, Korku, Romantik, Komedi
  IMDB: 8.1
  Bölüm Sayısı: 20
  Konu: Dizi, birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Son O-Gong (Lee Seung-Gi) ve Woo Ma-Wang’ın (Cha Seung-Won) kötülüğün her yerde kol gezdiği karanlık bir dünyada gerçek bir ışık aramasını konu almaktadır.


  Mr. Sunshine (2018) | Mini Dizi


  Tür: Savaş, Tarih, Romantik, Dram
  IMDB: 8.8
  Bölüm Sayısı: 24
  Konu: Dizi, 1900’lü yılların başında, Kore’nin Japon işgali döneminden önce geçmektedir. ABD’nin 1871 tarihinde Joseon'daki seferi sırasında, Joseonlu bir çocuk bir Amerikan savaş gemisi tarafından kurtarılır ve Amerika'ya götürülür. Bir yetişkin olduğunda Joseon’a geri döner. Burada bir Amerikan askeri olarak konuşlandırılır ve bir aristokrat aileden gelen kadına âşık olur.


  Signal (2016) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gizem
  IMDB: 8.7
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Günümüzde yaşayan bir dedektif ve geçmişte yaşayan bir dedektif telsiz yolu ile iletişim kurarak birlikte uzun zamandır çözülememiş davaları çözerler.


  Hotel Del Luna (2019) | Mini Dizi


  Tür: Fantastik, Romantik, Dram, Korku, Gizem
  IMDB: 8.4
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Dizi, Seul’un şehir merkezinde bulunan ve müşterilerinin yalnızca hayaletlerin olduğu 'Hotel del Luna' adlı gizemli bir otelde geçmektedir. Bu otelin CEO’su (IU) yaptığı büyük bir hatadan dolayı lanetlenerek 1000 yıldan fazladır, bu otelde yaşamak zorunda kalmıştır. Bir gün, bir adam (Yeo Jin-Goo) beklenmedik bir şekilde bu otelde yönetici olarak çalışmaya başlar.


  Tunnel (2017) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Aksiyon, Gizem, Fantastik
  IMDB: 8.4
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Olaylar 1985 yılında başlar. Ana karakterimiz Kwang Ho bir polis dedektifidir ve yaşadığı şehirde meydana gelen seri cinayetleri araştırmaktadır. Katille bir kovalamaca yaşarken ikisi o bölgede bulunan bir tünele girerler. Dedektif ve katil boğuşurken Kwang-Ho'nun yüzünü göremediği adam onu bir iğneyle uyuşturur ve kaçmayı başarır. Kwang Ho kendine gelip tünelden çıktığında kendisini 2017 yılında bulur. Zamanda yaşadığı bu yolculuk katili bulması için bir fırsattır.

  IRIS (2009)

  (ucu kapalı bitti, iki sezonluk)  Tür: Aksiyon, Gizem, Romantik
  IMDB: 7.9
  Bölüm Sayısı: 40
  Konu: İki arkadaşın hayatı, ülkenin yabancı tehditlere karşı korunmasıyla görevli olan son derece gizli bir kuruluş tarafından işe alındıktan sonra akıl almaz şekilde değişir.

  Descendants of The Sun (2016) | Mini Dizi


  Tür: Aksiyon, Komedi, Dram
  IMDB: 8.4
  Bölüm Sayısı: 16
  Konu: Kritik bir askeri operasyonun ardından tatile çıkan Yüzbaşı Si-Jin, güzel ve kararlı bir cerrah olan Mo-yeon ile arasında bir bağlantı olduğu hissine kapılır.


  Remember (2015) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Gizem, Gerilim
  IMDB: 7.9
  Bölüm Sayısı: 20
  Yaşamındaki her günü tüm ayrıntılarıyla hatırlayan genç bir avukat, idam edilmeyi bekleyen hüküm giymiş bir katil olan babasının masumiyetini kanıtlamaya çalışır.


  You're all Surrounded (2014) | Mini Dizi


  Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik
  IMDB: 7.5
  Bölüm Sayısı: 20
  Seul'un üst tabaka Gangnam bölgesinde suçla savaşan bir grup çaylak dedektif ile sağı solu belli olmayan şeflerin hikayesini anlatıyor.


  Suspicious Partner (2017) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Romantik
  IMDB: 7.9
  Bölüm Sayısı: 20
  Konu: Bir savcı ve savcılıkta staja başlamış yeni bir hukuk mezunu arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Birlikte çalıştığı savcı No Ji Wook, Eun Bong Hee'yi kurtarmaya çalışırken bulur kendini. Gerçek suçlunun ortalara doğru açıklandığı dizide seri cinayetler gerçekleşir.


  Extracurricular (2020)

  (ucu acık bitti 2.sezon çekilmeye müsait)


  Tür: Dram, Suç, Romantik
  IMDB: 7.7
  Bölüm Sayısı: 10
  Dizinin senaryosunu Jin Han-sae kaleme almış. Yönetmenliğini Kim Jin-min üstlenmiş. Kim Dong-hee ve Jung Da-bin, dizinin başrollerini paylaşıyor. Suç draması ve gençlik dizisi türlerini harmanlayacak olan dizinin konusu ise kısaca şöyle lanse ediliyor:
  Ağır suçların dünyasına boğazına kadar batmış örnek bir lise öğrencisinin çifte hayatı, bir sınıf arkadaşının onun sırrıyla ilgilenmeye başlamasının ardından altüst olur.


  Kıngdom (2019)

  (3.sezonu çekiliyor)


  Tür: Aksiyon, Dram, Korku
  IMDB: 8.4
  Bölüm Sayısı: 12
  Joseon Krallığı döneminde Kore'de geçen hikaye, ülkeyi ele geçiren zombi salgınını konu ediniyor. Krallığı yıkıma uğratan bu virüs, insanları canavara dönüştürmektedir. Tahtın prensi, neler olduğunu araştırmak için zorlu bir yolculuğa çıkarken Kral, halkı tehdit eden yeni bir tehlikeyi keşfeder.

  Kingdom'ın başlıca rollerini Ju Ji-Hoon, Bae Doona, Ryu Seung-Ryong, Kim Sangho, Heo Joon-Ho ve Jeon Seok-Ho paylaşıyor. 6 bölümden oluşan Kingdom'ın senaryosunu Kim Eun-Hee kaleme alırken senaryo Kim'in web serisi "Land of the Gods"tan uyarlandı. Yönetmen koltuğu ise Kim Seung-Hun'a emanet edildi.


  Vagabond (2019)

  (ucu acık bitti 2.sezon çekilmeye müsait henüz onay almadı)  Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim, Romantik
  IMDB: 8.3
  Bölüm Sayısı: 16
  Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir


  The K2 (2016) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Romantik, Gerilim, Aksiyon
  IMDB: 7.8
  Bölüm Sayısı: 16
  Bir devlet başkanlığı adayının ailesi için koruma olarak tutulan kaçak bir asker, kişisel ve siyasi entrikaların içine süreklenir.


  Healer (2014) | Mini Dizi


  Tür: Aksiyon, Komedi, Dram, Suç, Romantik
  IMDB: 8.5
  Bölüm Sayısı: 20
  Healer olarak bilinen Seo-Jeong-hu Kurye sektöründe en iyilerden biridir. Sıradaki işi kolay olacaktır, en azından hacker ortağı Bayan Jo'ya göre.

  Black (2017) | Mini Dizi


  Tür: Dram, Gizem, Fantastik
  IMDB: 8.0
  Bölüm Sayısı: 18
  Bir ölüm meleği, bir dedektif ve ölümü önceden görebilen bir kadın, ölüm kalım meselelerini ve 20 yıl öncesinin karanlık gizemleri içinde kaybolur.


  Memories of the Alhambra (2018)

  (ucu kapalı bitti gibi bir şey fakat istenirse 2.sezon çekilmeye müsait olabilir)


  Tür: Dram, Romantik, Bilim-Kurgu
  IMDB: 7.8
  Bölüm Sayısı: 16
  Yenilikçi bir artırılmış gerçeklik oyununun gizemli yaratıcısını bulmaya çalışan bir yatırım şirketi yöneticisi, İspanya'da pansiyon işleten bir kadınla tanışır.


  The King: Eternal Monarch (2020) | Mini Dizi


  Tür: Fantastik, Gizem, Romantik
  IMDB: 8.3
  Bölüm Sayısı: 16
  Hikâye, şeytanın insan oğluna paralel dünyadan yeni bir kapı açmasıyla başlıyor. Kim daha iyi bir hayat yaşamak istemez, değil mi? Kore imparatoru Lee Gon da (Lee Min Ho) monarşi ile yönettiği ülkesinden demokrasiyle yönetilen Kore Cumhuriyeti’ne doğru geçiyor ve hikâye başlıyor.


  Rugal (2020)

  (ucu açık bitti gibi bir şey, 2.sezon çekilmeye müsait)  Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim-Kurgu
  IMDB: 6.4
  Bölüm Sayısı: 16
  Bir suç çetesi yüzünden her şeyini kaybeden polis dedektifi, biyoteknoloji sayesinde elde ettiği özel yeteneklerle intikam peşine düşer.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Park Joo-hyun -- 25 Ekim 2020; 12:27:45 >  |
  |
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Yarbay
  6496 Mesaj
  Dizi değil ama yıllar evvel cnbc-e'de bi' Kore filmi izlemiştim. Bi' balıkçı ve kızı vardı, ikisi de sağır ve dilsizdi. Sonra elemanın biri bunun kızına aşık oluyordu, film boyunca kimse bir kez bile konuşmadı. Filmin yarısında uyuyakaldığımı hatırlıyorum.

  Bilen varsa ismini söylesin lütfen filmin :D
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  |
  |
  j0ffline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Binbaşı
  1357 Mesaj
  konu çok iyi olmuş her diziye ayrı konu açmaktansa hepsini burda paylaşın.

  Tek tek konuları gizlemek çok sıkıntıydı bu yorumdan sonra konuyu gizleyip komple kurtulurum umarım:D
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Evet bende bu düşünceden sebep açtım, tek tek paylaşmak takip etmesi de zor oluyor, tek bir çatı altında başlık açmak çok iyi oldu. Benim gibi kore dizilerine çok fazla ilgisi olmayanın bile ilgisini çekecektir ki, ben hayatımda 1-2 yapım dışında kore kültüründen çıkan yapım izlememişimdir son 2-3 haftadır o kadar hayran oldum ki anlatamam izledikçe izleyesim geliyor. Listem de çok fazla kore dizisi mevcut izlemek için can atıyorum yakın da daha fazlasını ekleyeceğim.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Park Joo-hyun -- 8 Temmuz 2020; 1:29:42 >
  |
  |
  Atmin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Bu hafta İki dizi ekledim. Başlık güncellendi.

  İki hafta da bir Cuma günleri başlığa yeni diziler eklenecek keyifli seyirler.
  |
  |
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Teğmen
  102 Mesaj
  Takipteyim  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  905 Mesaj
  10 yıl önce birkaç tane izlemiştim çok iyileri var aralarında, hey be neler çıkmış bir sürü var baktım ama secemedim en iyilerini
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Hepsi birbirinden eşsiz eser araların da hepsi tatmin edecektir bazılarına hayran olucaksanız aklınızın bir köşesine yazılıcak bittiği zaman çok arayacaksanız öyle bir etki bırakıyor. Haziran'ın sonların da K- dizilerine başladım o ara Extracurricular izledim hayran kaldım sonra Vagabond izledim üst seviye oldu resmen sonra sırasıyla bulup izledim dedim bu eşsiz eserleri bir başlık açıp paylaşmam lazım herkesin faydalanması lazım dedim eminim ki k- dizilerine başlamak ama hangi dizilerden başlasam sorusu olanlar için harika bir başlık olucağını düşündüm. Umarım daha fazla dizi severlere ulaşırız, bu eserleri onlar da izler.
  |
  |
  Blizzard Days kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Yarbay
  4743 Mesaj
  başlayacağım en kısa zamanda
  |
  |
  _____________________________
  ...
 • Yüzbaşı
  810 Mesaj
  Memories of the Alhambra cok iyi dizi ve Rugal da iyi ilerliyor simdilik.

  Bunun disinda romantik olup sonununa kadar iyi gidip anticlimatic biten iki dizi daha var onerebilecegim:

  Chocolate ve Something in the Rain.
  |
  |
  _____________________________
  Chris: Ron, would you like some salad?
  Ron: Since I'm not a rabbit, no I do not.

 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Merhaba arkadaşlar iki hafta da bir paylaştığım bu hafta da izlediğim 2 yeni diziyi paylaşmak istiyorum. Cuma günü 1 dizi daha ekleyeceğim. Bundan sonra Cuma günleri 1 dizi paylaşımı yapacağım.

  Yeni eklenenler de bu hafta. Başlık güncellenmiştir, herkese keyifli seyirler.

  IRIS (2009)
  Descendants of The Sun (2016)  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Park Joo-hyun -- 21 Temmuz 2020; 15:8:46 >
  |
  |
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Teğmen
  102 Mesaj
  Rugal tam benlikmiş baya beğendim 👍  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Tunnel (2017) dizisi eklenmiştir başlık güncellenmiştir, keyifli seyirler.
  |
  |
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Yarbay
  2377 Mesaj
  Amerika ve Kore dizileri ve filmlerini izlerim. Ama kore dizileri ve filmleri klişeden ayrılmış daha özgün olduğu için hep favorimdir. Amerikan saçmalıklarını klişelerini göremezsiniz. Farkındaysanız zaten hep kore dizilerin Türkiye versiyonu Amerika versiyonu çıkıyor. Adamların fena bir çıtası var bu konuda.

  Benim önerim Signal (Sigeuneol) olur. Kesinlikle izlenmesi lazım konudaki her diziyi teker teker tokatlar :) Ayrıca Bad Guys'da çok iyidir ama sadece ilk sezon.

  Ayrıca film olarak My Way 2011 yapım izleyebilirsiniz. Gerçek bir hikayeden alınmadır.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 26 Temmuz 2020; 15:41:36 >
  _____________________________
  STEAM: 2PAC -//- PSN: SAVASCI_KRAL
 • Binbaşı
  1798 Mesaj
  Bu kore dizileri genelde 1 sezon (mini dizi) oluyor heralde. Şu yukarıdakilerin çoğu 1 sezonda kalmış

  1 sezondan fazla kaliteli bir yapım bulursam bir deneyeceğim kore dizilerini.


  Şimdilik sadece Netflix yapımı Kingdom u izledi ve beğenmiştim.
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  @Himurajutsu;

  Signal dizisi listem de hocam haftaya ekleyeceğim onu. Bad Guys'u da listeme ekledim hemen teşekkürler.

  @.Meraxes.

  Genelde Kore dizileri tek sezon oluyor bazıları ucu acık bitiyor bazıları güzel final yapıp bitiyor. Paylaştığım dizileri seveceğinizi düşünüyorum şans verin mutlaka.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Park Joo-hyun -- 26 Temmuz 2020; 15:59:54 >
  |
  |
  Bahsedilenler: Himurajutsu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör .Meraxes.
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Binbaşı
  1798 Mesaj

  Ucu açık bitmeyen yukarıdakilerden hangisi? Bu ayrıntıyı paylaşımlarınızda belirtirseniz bizler açısından daha iyi olur çünkü ben ucu açık bitip devamı gelmeyen dizilerden nefret ederim  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 26 Temmuz 2020; 17:8:21 >
  |
  |
  Park Joo-hyun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  815 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Başlığı güncelledim hocam bakabilirsiniz.
  |
  |
  .Meraxes. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  Intel Core i7 10700K | MSI MAG Z490 Tomahawk | MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 | G.Skill 32GB 3600Mhz CL16 (2x16) Trident Z Neo | Samsung 1TB 970 Evo Plus | Corsair Carbide Series 175R | Corsair RM Series RM750 80+ Gold | AOC 27G2U 1ms 144Hz | Corsair Harpoon | Logitech G213 | Corsair Void Elite 7.1 Wireless
 • Binbaşı
  1798 Mesaj

  Teşekkür ederim hocam, böyle daha iyi oldu
  |
  |
  Park Joo-hyun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
kripto para haberleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.