Şimdi Ara

Kopruden once son cikis : spacestar aliyorum gibi // swift aldim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizdeki swift gl mi hocam ? Bulundugum yerde 3 ilan var 320bin tl civari ama 3 u de galeride ne yazik ki. Bir tanesi lpg li onu eledim zaten. Butcenin ucu acik aslinda ama bizim icin yeterli olacagini dusundugum icin bu araclara bakiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt

1.25 picanto da bakilabilir evet. Benim anlamadigim spacestar ile picanto arasinda ya da swift arasinda nasil kalite farki olabiliyor ? Benim gozumde hepsi ayni siklette arac, neyi atliyorum :))

• Yıl 2014.

Eşim için küçük araç arayışı icindeydik. O zamanlar İst- Maltepe civarında Mitsubishi bayi vardı şuan duruyor mu bilmem.

Spacestar bakmıştık ve ardından Hunko bayisinden i10.

Kesinlikle Spacestarda kapıların açılıp kapanması dahi çat çut yani bariz bir basitlik söz konusuydu. Yani tuy siklet bir araç adeta, hafiflik bir seylik var.

Yıl 2022 ama Spacestarda hiçbir şey degismedi, makyajdan başka.

İlla Spacestar niyetindeyseniz aracı önce inceleyin, sonra i10u Picantoyu inceleyin. Oyle karar verin.

Hatta limitinizi azıcık yükseltebilirseniz 2018 i20 Active 1.0 TGDİ 7-DCT öneririm.

320-330 arası piyasası

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Glx hocam lpgye gerek yok zaten İstanbul'da gerçekten fabrika değerini yakalayan nadir araçlardan

Kopruden once son cikis : spacestar aliyorum gibi // swift aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 14 Nisan 2022; 11:6:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emekkk kullanıcısına yanıt

Bugun 2019 gl ye baktim almayi dusunuyordum acikcasi ancak dolu yemis arac kaput ve tavanda gamzeler vardi. Vazgectim

• Çok düşünmeye gerek yok, alın gitsin. Beğenmezseniz satarsınız ne olacak.

Attrage test etmiştim zamanında. İş görür ne olacak.2009 i10 dan sonra her türlü memnun eder. Donanım iyi, atmosferik cvt birlikteliği güzel. Hafif, ekonomik araç. Bu aracın hafif ve aerodinamik olması için çalışmıştı Mitsubishi. Rüzgar direnci çok düşük bir araç. Tam ekonomi arabası.
    Bendeki tek soru işareti cvt şanzımanı. Jatconun bazı cvtleri sıkıntılı diye biliyorum.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Bazi marka ve modeller disinda 2. el inanilmaz yavaslamis. Fiyatini uygun gorup favorilere ekledigim hicbir arac satilmadi daha 250-350bin tl bandinda

I10 dan sonra muhtemelen gozumu kapatip alacagim her arac memnun edecektir :) bugun swifte biraz daha yakinim. Alternatif olarak eski kasa 208 ve corsalara da bakiyorum. Ve bir ihtimal fiat 500l

208 tavsiye etmem. Motoru, şanzımanı sıkıntılı. Şanzıman sürekli ayar istiyor, titreşim yapıyor. Yaptiriyorsun yine aynı. Motorunda da ateşleme, bobin hatası oluyor. 500l nin de otomatiği yarı otomatik ama daha iyi 208den.

Swift space stardan daha iyi ama benim gözlemim suzukilerin ikinci eli hep uçuk fiyatta. Suzuki Avrupa'da çok ucuz ama tr de biraz yüksekten uçuyor.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Spacestar ve swift arasinda 30bin tl fark var ve swiftin donanimi daha dusuk tabi. Km ve yil yaklasik ayni.

Eski kasa swiftler de hos gozukuyor dis tasarimda cok kritik farklar yok. Bos paket oldugu icin ic kisimda da cok fark yok. Spacestardan yaklasik 5bin tl daha ucuz. Yani eski kasa ve yeni kasa arasinda 35bin tl fark var. En azindan 50bin tl falan olmaliydi bence fark. Eski kasa 4 ileri tam otomatik, yeni kasa cvt en buyuk degisiklik bu

• Carsever kullanıcısına yanıt

Yarin detayli bir sekilde inceleyecegim, goruslerimi yazarim aracla ilgili. Ne kadar kotu olabilir merak ediyorum acikcasi, cogunluk olumsuz fikir belirtti

I20 active her ne kadar crossover olsa da en nihayetinde i20 nin aynisi, cok sicak bakmiyorum. Bir kac defa i20 kiralamistim, isinamadim araca. Butcemi 320bin tl ye cikardim

Yanınızda Hyundai bayisi varsa yeni i10 test edin.

Şanzımanına okeylerseniz 2020-2021 i10 1.2 Elite alın.

Ne Swift eski kasa ne de Spacestar macerasina girin.

• Son duzlukte suzuki swift daha agir basti. Yeni kasasi ile eski kasasi arasinda cok fiyat farki yoktu, almisken yenisini alalim diye dusundum. 2020 model 1.2 gl cvt 19bin kmde. 50km kadar kullandim motor sanziman cok guzel. Yakit degerleri zaten iyi uzun vadede asil rakamlari gorurum. Yorum yapan, yardimci olan herkese cok tesekkurler

Kazasız belasız kullanın inşallah

• Hayırlı olsun. Kazasız belasın kullanın. Kopruden once son cikis : spacestar aliyorum gibi // swift aldim 

• babapars B kullanıcısına yanıt

Sagol hocam insallah

• Hayırlı olsun inşallah

Hayırlı olsun

• güzel seçim olmuş bence, hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.

• Tesekkur ederim hepinize

• Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.