Şimdi Ara

Konya'da Kayseri'de Okunurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite tercihi yapacak bir kardeşimiz konya muhafazakar diye tercih etmek istemiyor. Açık görüşlü bir bayandır kendisi. Başı Kapalı değildir. Gezip tozmayı da sever. Konya da sıkıntı çekermi sizce? Diğer bir tercihide kayseri acaba orası hakkında bilgisi olanda yardımcı olabilirmi sağolun.

• Konya'da sorun yaşamaz. Madem açık görüşlü Konya'ya niye bu gözle bakıyor ki. Kaldı ki Bosna bölgesinde yaşayacak orası Konya ile tamamen alakasız üniversite bölgesi :D
  • Ankarada oturuyorsan konyada okunur tabii. Her sabah hizli trenle okuluna gidip aksam evine donebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya'da Kayseri okunur

• okunur
  • Sırf Konya'da okuduğu, kendi kafasına göre arkadaş bulamadığı için sınava tekrar hazırlanmış arkadaşım var yarı yılda bıraktı okulu
  • Benim bir arkadaşım Konya'da okuyor. O pek memnun değil oradan çok muhafazakarmış falan. Başka bir arkadaşım Kayseride diş hekimliği okuyor, çok sevmiş orayı Ankara'nın bir küçük modeli gibiymiş diyorlar. Kayseri (Erciyes) Üniversitesi de iyidir. Zamanında tercih yaparken listemde Kayseri de vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 17 Temmuz 2014; 0:54:52 >
  • Okunmaz.denedim biliyorum

• Yobaz şehirleri boşver.

(Gelsin eksiler)

• Kayseriliyim dostum ben buraları severim erciyes unv. Buranın kralıdır gerisi yalan

• quote:

Orijinalden alıntı: aytacdada

Üniversite tercihi yapacak bir kardeşimiz konya muhafazakar diye tercih etmek istemiyor. Açık görüşlü bir bayandır kendisi. Başı Kapalı değildir. Gezip tozmayı da sever. Konya da sıkıntı çekermi sizce? Diğer bir tercihide kayseri acaba orası hakkında bilgisi olanda yardımcı olabilirmi sağolun.

http://www.dilforum.com/forum/showthread.php/110255-Konya-Necmettin-Erbakan-%C3%9Cniversitesi-ve-Konya-Sel%C3%A7uk-%C3%9Cni

• kayseri in konya out
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.