Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
38
Favori
207.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Snapdragon 800/801 > MT6595 > Snapdragon 600 > MTK6592T/6592 > Snapdragon 400 > MTK6589T/6589/6582

Bu mt6595 i hangi teller kullanıyor?

zopo
  • hafıza kartlı sürüm ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı ?
  • Telpa sitede 888 TL tavsiye fiyatı yayınlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit_yilmazer -- 1 Ağustos 2014; 17:30:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba bundada ekranlar bir sure sonra olu piksel olacak mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahuso

Bence bu senenin fiyat/performans telefonu budur. Bence bok atmanın alemi yok. Aynı telefonu 1200 den aşağı alamazsınız.

zopo 980+ yı 4 lira daha ucuza alabiliyorsun ama
  • Tam cihaz alma alma arefesindeydim. Çin malı yada sağı solu ezik cihazlar 500 - 600 den aşağı değil. Fiyatı ideal gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence güzel telefon alınır kullanılır
    discover: mi verip bunu almayı planlıyorum umarım önümdeki hafta piyasada olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı beğendim fiyatıda güzel alıcak arkadaşlara hayırlı olsun sıkıntısız kullanma dileğiyle.
  • Satışa çıktı mı?

• Arkadaşlar ilk sayfada yazan çift hoparlör ibaresi doğrumu bir ara tersini söylüyorlardı . Gerçi ben sd kartlısını bekleyecem umarım çift hoparlör kısmıda doğrudurda beklediğime değer.

• Discovery 2 de sanırım mali450 GPU var. 1-2 videodaki incelemede yeni nesil oyunlarda çok hafifçe incelemişler...
    Peki bu GPU nedeir ? ne değildir FHD için yeterlimidir. ?
    Detaylı bir bilgi paylaşan arkadaş teşekkür ederiz şimdiden
  • kasa tam istediğim gibi
  • Ne zaman nerede satışa çıkacak ki? Ağustosun ilk haftasındayız. Yine azıcık piayasaya sürüp 3 ay bekletmezler inş.

• tam anlayamadım bu hafta mı çıkıyor tatile gitmeden alabilsek
  • kedoxs K kullanıcısına yanıt
    hocam bende o noktayı anlayamadım. ilk haftalarında derken ilk 2 haftalık süreden mi bahsediyor çözemedim zaten şuan ilk haftasındayız yarın öbür gün çıkması gerekiyor. Facebook grubundan yazılan mesaja göre önümüzdeki hafta yani pazartesiden itibaren çıkabilir anlamı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kajmerian -- 3 Ağustos 2014; 1:59:51 >
  • vermeyin arkadaşlar şöyle markalara para fırsatçı adamlar garanti falanda hikaye zaten Moto g alın keyfini çıkarın bence hiç bir eksik yanı yok (kamera dışında oda benim için önemli değil ) nedenlerimi

1-saf androidle geliyor
    2-s400 le geliyor çöp mtk ile değil
    3-1 gb ram gerçekten tamı tamına 1 gb ram doldursanız bile telefonda kasma sorunları olmuyor (saf android sayesinde)
    4-google tarafından güncelleniyor android l de alıcak şuan 4.4.4 kullanıyor

benim tavsiyem moto g dir hb den 630 tl ye 50 tlde hediye çeki ile fıstık gibi kullanırsınız hiç bir oyunda kasma donma olmadı hem paranızda cebinizde kalır

tasarımıda kötü değil s5 çakması olmasından iyidir (yeşil kapak çok tatlı duruyor )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerry Way

vermeyin arkadaşlar şöyle markalara para fırsatçı adamlar garanti falanda hikaye zaten Moto g alın keyfini çıkarın bence hiç bir eksik yanı yok (kamera dışında oda benim için önemli değil ) nedenlerimi

1-saf androidle geliyor
    2-s400 le geliyor çöp mtk ile değil
    3-1 gb ram gerçekten tamı tamına 1 gb ram doldursanız bile telefonda kasma sorunları olmuyor (saf android sayesinde)
    4-google tarafından güncelleniyor android l de alıcak şuan 4.4.4 kullanıyor

benim tavsiyem moto g dir hb den 630 tl ye 50 tlde hediye çeki ile fıstık gibi kullanırsınız hiç bir oyunda kasma donma olmadı hem paranızda cebinizde kalır

tasarımıda kötü değil s5 çakması olmasından iyidir (yeşil kapak çok tatlı duruyor )

Mt6592t ile s400 kiyaslanamaz her turlu 6592t daha iyidir ayrica moto g kadar tipsiz bir telefon gormedim hem cerceve kalin birde sanal tus koymuslarKameraya zaten hic birsey demiyorum oyun performansindada gmd 2 daha iyidir(her ne kadar full hd olsada)Fiyat farkina baktigimizda tamam moto g daha ucuz fiyatina gore iyi olabilir ama moto g asla gmd 2 kadar iyi degil.

Edit:Arka kapak konusunda size katiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 3 Ağustos 2014; 16:40:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Discovery 2 de sanırım mali450 GPU var. 1-2 videodaki incelemede yeni nesil oyunlarda çok hafifçe incelemişler...
    Peki bu GPU nedeir ? ne değildir FHD için yeterlimidir. ?
    Detaylı bir bilgi paylaşan arkadaş teşekkür ederiz şimdiden

Fullhd de idare eder bir performans verir ama bir s4 yada snapdragon 600 cihazlar kadar iyi bir performans vermez.Mali 450 bu senenin alt seviye gpusu durumunda.Ondan daha güçlü,snapdragon 600 ün adreno 320 sine ve s4 deki sgx 544mp3 üne eşit mali 624mp4 var orta seviyede.Bu gpu note 3 neo da kullanılıyor, üstelik 720p gibi gücüne göre akıllı bir çözünürlükte.Bu çinliler ekranı gücüne göre koymuyor malesef.
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Tamam eyvallah kağıtta yazılanlar olarak üstün olabilir ama moto g nin gmd 2 de eksik kalır bir yanı yok (kamera ayrı )
    aslında işin aslı şu insanın neye ihtiyacı olduğunu belirlemeli önce biliyorum abi bu telefon çıktığı zaman 8 çekirdek diye pazarlıyacaklar millete deli gibi satıcak s5 çakması bir telefonmu almak istersin malzeme kalitesini allah bilir yada adı sanı bilinir kronik bir sorunu olmayan alıyım kafam rahat olsun tarzında bir telefonmu almak istersin olay bu aslında birde işin fiyat boyutu var çekle beraber 580 tl mi 888+50 tl mi ( orasını bilen bilir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerry Way

Tamam eyvallah kağıtta yazılanlar olarak üstün olabilir ama moto g nin gmd 2 de eksik kalır bir yanı yok (kamera ayrı )
    aslında işin aslı şu insanın neye ihtiyacı olduğunu belirlemeli önce biliyorum abi bu telefon çıktığı zaman 8 çekirdek diye pazarlıyacaklar millete deli gibi satıcak s5 çakması bir telefonmu almak istersin malzeme kalitesini allah bilir yada adı sanı bilinir kronik bir sorunu olmayan alıyım kafam rahat olsun tarzında bir telefonmu almak istersin olay bu aslında birde işin fiyat boyutu var çekle beraber 580 tl mi 888+50 tl mi ( orasını bilen bilir )

Eksik yonu yok derken? Gmd 2 ile islemci ekran tasarim bayagi fark var.O zaman moto g G2 ilede farki yok Bence gmd gibi sorunlar olmaz bence.Bide gmd nin cok kullanicisi var vedahada artiyor haliyle cok sorunlari olacak benim cevremde o tur sorun yasayanlar yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 3 Ağustos 2014; 17:20:31 >

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.