Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
38
Favori
207.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akgolo

Arkadaşlar ilk sayfada yazan çift hoparlör ibaresi doğrumu bir ara tersini söylüyorlardı . Gerçi ben sd kartlısını bekleyecem umarım çift hoparlör kısmıda doğrudurda beklediğime değer.

Bir tanesi hoparlör diğeri ise iPhone'lardaki gibi mikrofon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

İyisin hoşsun da Discovery2 nin dış tasarımsal yapısı şubatta belli değildi, şekli şemali bugünkü haliyle değildiki videosuna bakarsan...Üstelik yeni nesil S400 kullanılacağını söylemişti Muzaffer Bey. Her neyse ben de çok beğendim Discovery 2 ve çok büyük ihtimalle alacağım; tabiki sd hafıza girişi olanını.
    Sar oranı ile ilgili bilgiye ulaşabilen var mı acaba ?

1 . sayfaya gittiğim de discovery 2 nın şuan ki resmi ve özellikleri, kısaca bugünkü özelllikleri yazıyordu. tarıh 11 Şubat 2014; 0:40:43 yazıyordu :)) ben de aldanmışım kusura bakma senin düzeltmenle olayı çözdüm.tarihten sebeple kafam karıştı. meğer mesajı Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOVISTAR -- 25 Temmuz 2014; 21:06:29 > tarafında değiştirilmiş- anladıgım kadarıyla mesajı bugünkü 25 temmuzdaki son hali ve özelliklerini yazmışlar :) düzeltmişler. sonuç olarak haklısınız. bende sizin gibi işlemci s400 ve youtubedeki videolarında başka discovery 2 oldugunu gördüm..

o zaman discovery 2 kasa olarak s5 in çakması olmuş.ben s5 i beğenen birisi olarak bence discovery 2 çok şık olmuş.inşallah kamerasıda güzeldir.bende alacağım, tek simkartlı ve sd kartlı olanı bekliyorum.
  • GPU su pek iyi değil ..mali450 pek güncel sayılmaz. Ama ben teoriye pek takılmak istemiyorum. Şöyle detaylı bir inceleme çıksa ...
    Oyun değilde ben Kamerasını çok sabırsızlıkla bekliyorum. Kamera çekimi kalitesi en başta gelir benim için. Tipini ( arkasını) beğenmeyen elbette çıkar, ne olacak sanki .. kılıf taktın mı zaten bir daha arkasını görmez olur biter.
    888 TL alır 2-3 sene sonra da 4K lı S810 hatta S820 li yine uygun fiyata yenileriz mis gibi. 2000 TL vermek kanımca 1 senede eskiyen bir cihaza vermek ne kadar mantıklı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 5 Ağustos 2014; 9:11:34 >
  • Mtk larin GPSlerinin android 4.4 ile cok daha iyilestigini biliyorum.
    Nerden derseniz sirketteki disco1 aldirdigim arkadasim 4.4 beta yukledi 2 haftadir test ediyor ve ciddi fark var diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XWING -- 5 Ağustos 2014; 10:49:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Gmd 2 16 gb hafızaya sahip,sd kart takılamayan bir telefon.Bulunabiliyormu bilmiyorum ama elite lite la çelişen bir telefon.110 tl daha vererek en az 2 kat daha güçlü,daha büyük bir telefon alıyorsunuz.Kamerası da iyi sanıyorum elite in g2 den iyi diyorlar.Kamerası nasıl olursa olsun ben 888 tl ye bu telefonu almazdım.Mevcut piyasada 1000 tl ye 16 gb g2 alanlar mevcut.Elite 32 gb da 1200 tl ye bulunuyor sanıyorum.Bu iki telefon çok daha mantıklı bence.

Discovery-2 2 farklı model ile satışa sunulacak bu ay ortasında çıkacak olan model Çift Sim kartlı ve sd girişi olmayan, sabit bataryalı model....Eylülde çıkacak olan ise Tek Sim kartlı batarya çıkabilen ve sd girişli olandır...

Yani burdan çıkarılacak sonuçta Eylül ayını beklemekte yarar var :)
  • Eylül de gel eylül de geel

• xarvick kullanıcısına yanıt
    baska bır forumdan olabılır ya da facebook gmd2 sayfasında gormus olabılırım.net bır cevap olmadı k.bakma
  • beyler eylülde çıkıcak modelinde dahili 16 gb hafıza + sd kart olucak yanlışmı biliyorum?
  • abide85 kullanıcısına yanıt
    2. modelde çıkarılabilen batarya olduğu kesin mi ?
  • Batarya çıkmıyorsa bizim millet bu telefonu zor alır, ben de almam bu hali ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceren89

baska bır forumdan olabılır ya da facebook gmd2 sayfasında gormus olabılırım.net bır cevap olmadı k.bakma

anladım teşekkür ederim bir bilgiye ulaşırsan pmler misin bana
  • Benim okuduğum kadarıyla, eylülde çıkacak olanın bataryası falan çıkmayacak, sadece sim kartlardan birisini iptal edip yerine hafıza SD yuvası yapılabilecek.
    Bataryasının çıkmamasını neden dert ediyorsunuz ki ? Bunlar yeni nesil piller. 888TL ye aldığınız bir telefon sonuçta 3 yıl pili gidecek... Daha ne olsun.
    Zaten çok nadir insan 4-5 yıl kullanacaktır... Siz bana bakmayın ..elimdeki telefon 6.yılını eylülde dolduracak. Ben neslinin son örneklerindenim.
  • 5 senedir aynı telefonu kullanıyorum.ik defa paraya kıyıcam bir telefon için ama ne zaman gelicek türkiye ye ?
  • kasımda xiaomi geliyor. Xiaomi'nin en kötü telefonu bile gm'den iyidir.

Redmi 1S 110 Dolar (Gm 1 i tokatlar)
    Redmi Note 160 Dolar. (GM 2 yi tokatlar)
    MI4 16GB 320 dolar (Gm elite i tokatlar)

Bu fiyatlar çinde, malezyada, hindistanda hemen hemen aynıdır. Çok kısa bir süre sonra Brezilyada satışa sunulmayada başlayacak. Ondan sonra da büyük ihtimal Türkiyeye giriş yapacaktır.

Not: Fiyatlar Xiaomi tarafından tavsiye edilen fiyatlardır. Aliexpress gibi sitelere bakarsanız fiyatların daha yüksek olduğunu görürsünüz. Çünkü bu teller peynir ekmek gibi satıldığı için ciddi stok problemi var. Bu yüzden fırsatçılar yüksek fiyatlara satmaya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosette -- 6 Ağustos 2014; 2:44:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

quote:

Orijinalden alıntı: syburg

quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

quote:

Orijinalden alıntı: syburg

150 doalrlık bir tel için fiyat kol gibi. Maksimum 699 tl olmalıydı.

Teldofn 350 dolar cinde avrupada 300 euro

Lan öküz xiaomi mi4 çin fiyatı 320 dolar. Bu telefon nasıl 350 dolar olsun. Bırak mi4 , mi3'ün bile tırnağı olamaz ki mi3 270 dolar civarında.

Cahilsin Mi4'ü belki bilmezsin özelliklerinide koyuyum sana da cahil cahil dolaşma.

Mi 4 16GB 320$

Paslanmaz çelik çerçeve, mükemmel işçilik
    Snapdragon 801 chipset, 3GB RAM, 16/64GB ROM
    5-inç 1080p IPS ekran, çok yüksek renk gamı ​​(NTSC aralığı %84)
    13MP arka kamera, f1.8, gerçek-zamanlı HDR, 4K video kayıt (Sony IMX214)
    8MP ön kamera, f1.8, 80 derecelik geniş açı (Sony IMX219)
    3080mAh dahili batarya, 9V/1.2A veya 5V/2A hızlı şarj
    Ağırlık: 149g

şimdi defol git.

seni şikayet ettim ve ss aldım.başkasına hakaret etmen beni ilgilendirmez ama "öküz" kelimesine gezinirken şahit olmak can sıkıcı.

Bu alinti bana gelmedi nasil sikayet edebilirim??

• http://m.teknokulis.com/webtv/videoizle/general-mobile-discovery-2--video-inceleme

Merak ettiginiz hersey burdadir. Telefonun avrupada 300 euro satilan turkiyede evkurda 1,60p lira satilan alcatel ot idol x+ oldugu kesinleti. İsletim sistemini systemui yi statusbaruiyi antutudan aldigi puanlari gorun. Telefon niye daha ucuz derseniz icinden yaklasik 100 lira degerinde kulaklik cikmiyor bildigimiz samsung kulaklik cikiyor. Ayrica 25 lira degerinde bantta cikmiyor e bunlar olsa 999 liraya cikardi heralde

• telefonu alan veya kullanan var mı. Ben esenyurt da bir kaç bayiyi aradım tarih veremiyoruz, sonra yalancı cıkıyoruz, bir bilgimiz yok gibi ifadeler kullandılar. Keşke şu dağıtım tarihini problem haline getirmeseler. Verdikleri tarihlerde ürünleri satışa çıkarsalar. Telefonla denize girdiğim için acil telefona ihtiyacım var, bu durum olmasaydı xioami yi bekleyip mi3 ve ya 4 alacaktım. Ancak gm gecikirse diğer alternatifler için biraz daha bekleyebilirim.
  • Gerçekten fiyatına göre ucuz bir telefon üretmişler.
    Şu sitede bütün özelliklerini inceleyebilirsiniz.http://hadikiyasla.com/ceptelefonlari/general-mobile-discovery-2/
  • rizikos kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkte işletim sistemi Android OS v4.2 (Jelly Bean), hafıza 32 GB, pil 2000 mAh olarak belirtilmiş. Bilgiler güncel olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.