Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
38
Favori
207.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arkadaşım Fh2O, bende yeni aldım ancak wifi kopması oluyor İnternetin sinyali çok az geliyor ve kopuyor ayrıca gprs de Navigasyonda bağlanamama sorunu oldu. Benim için denermisin sendede oluyormu?Bilgi istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumisigi -- 5 Ekim 2014; 19:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumisigi

Sevgili arkadaşım Fh2O, bende yeni aldım ancak wifi kopması oluyor İnternetin sinyali çok az geliyor ve kopuyor ayrıca gprs de Navigasyonda bağlanamama sorunu oldu. Benim için denermisin sendede oluyormu?Bilgi istiyorum.

Bayadir kullanıyorum herşey full çalışıyor sizinki sorunlu olabilir aldığınız yer ile bi Görüşün bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery 2 aldım şu an memnunum fakat bir sorum olacak arkadaşlar arka plandaki uygulamalara nasıl bakabilirim?Orta tuşa basılı tutuyorum olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mumisigi M kullanıcısına yanıt
    Bende hic o tarz bir sorun olmadı güncellemeleri yaptıktan sonra tekrar dene yazılımsal bir sorun olabilir. eğer sorun devam ederse garantiye yolla

• quote:

Orijinalden alıntı: TwipSy

Discovery 2 aldım şu an memnunum fakat bir sorum olacak arkadaşlar arka plandaki uygulamalara nasıl bakabilirim?Orta tuşa basılı tutuyorum olmuyor.

Sağdaki tuşa basılı tutacaksın

• Bende babama alacagim ama çift sim hatli versiyonu cikmadimi vatanda teknosada yok bunun çift hatli versiyonu modeli daha cikmadimi yada nerden bulurum ve sim karti normalmi mikromu nanomu arkadaşlar

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    Dostum cihaz çift simcard destekliyor ayrıca heryerde satılıyor.

Bizim cadde üzerindeki telefoncuda bile var Carrefour da bulabilirsin

Micro sim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyomania -- 7 Ekim 2014; 0:01:23 >
  • niyomania kullanıcısına yanıt
    Ne bilim 15 kasım muhabbeti nedir ya peki bende çift hatli versiyonu 15 kasimda çıkacak diye pek üstüne düşmedim yarin iyi bi araştıralım piyasayi o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Ne bilim 15 kasım muhabbeti nedir ya peki bende çift hatli versiyonu 15 kasimda çıkacak diye pek üstüne düşmedim yarin iyi bi araştıralım piyasayi o zaman

Şu an piyasada olan model çift hatlı hafıza kart girişi olmayan bataryası sabit olan model yeni çıkacak model tek hatlı ve hafıza kart girişli olacak

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:41:47 >
  • 40 gündür Discovery 2 kullanıyorum memnunum

• Ya bu alttaki tuslarin ledini kapatmak mumkun mu ?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:41:39 >
  • bende S4 ile Disco2 arasında kaldım hangisini almak daha mantıklı olur ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

bende S4 ile Disco2 arasında kaldım hangisini almak daha mantıklı olur ???

Bence disco 2 ve s4 arasinda kaldiysan kesinlikle s4 derim arada 100liradan daha az bi fiyat farki var. Ben kendim disco2 kullaniyorum. Kardesimde s4 var. Kamera dokunmatik geri bildirim btarya konusunda artisi var. Tavsiye ederim. İkisinide kullaniyorun

• piranha zen almıştım onunla ilgili batarya sorunu yaşadım. servise gönderdim bir ayda gelmeyince tüketici hakem heyetine dilekçe yazarak başvuru yaptım.. parayı geri iade etmeleri için şuan telefon serviste halen. ben de gidip discovery 2 aldım. 3-4 gün oluyor. telefon ilk şarjında 14 saat falan gitti 4 saat ekran açıktı 1 saat de telefonla görüşme yaptım.. son yaptığım şarjda 1 gün 3 saat gitti şarjı bu sürenin içinde de 4 saatten fazla ekran açık kalma süresi var 2 saat civarı da sesli görüşme yaptım birçok full hd video çektim fotoğraflar çektim biraz oyun oynadım biraz müzik dinledim.. şarj konusunda boşuna endişe etmişim. bazen tutarsızlık oluyor şarj göstergesinde mesela 26 saatlik kullanımdan sonra şarj yarım saat boyunca %28de kaldı ama sonra yavaş yavaş düşmeye başladı %15ten sonra da on dakika içinde hızlıca tükendi ve telefon kapandı. ama yine de batarya performansı harika..

real racing 3, batman arkham origins, modern combat 5, fifa 15 ultimate team gibi oyunları sorunsuz ve akıcı şekilde oynatıyor. modern combat 5 grafik kalitesini en üst düzeye alarak oynadım çok çok nadir olmak üzere fps düşüşleri olmadı değil tabi ki ama çok rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

kameranının fotoğraf çekim kalitesini başarılı buldum ışıklı ortamlarda zaten kameranın gücü tartışılmaz ama gece çekimlerinde illaki görüntüde tatsızlıklar oluyor doğal olarak. bununla beraber full hd video çekimi harika.. gerçekten video çekim özelliği fotoğraf kalitesinin önüne geçiyor.

son olarak cihazın performans olarak, işlem hızı, uygulamalar arası geçiş hızı, fotoğraf işleme, grafik işlem gibi noktalarda 1500 TL civarı cihazlarla rahat kapışabileceğini söylemeliyim. o konuda kesinlikle endişeniz olmasın. sekiz çekirdek çok performanslı çalışıyor.. uzun süre cihazın açık kaldığı zamanlarda bile yavaşlamamasını sağlayan 2 gb ram de çok performanslı.

cihaz antutu ile yapılan testlerde 31.000 civarı puan alıyor deniyor ancak benim antutu 5 ile yaptığım testte tam olarak 33.162 puan aldı cihaz. iyi ki almışım diyorum

cihazın artıları:
    1- batarya performansı beklediğimden daha iyi
    2- full hd video çekimi muazzam
    3- işlem hızı arayüz performansı harika
    4- oyunlarda hiç sorun yaşatmıyor üst düzey performans sağlıyor
    5- tam bir fiyat/performans ürünü

cihazın eksileri:
    1- fotoğraf kalitesi özellikle gece çekimlerinde daha iyi olabilirdi
    2- batarya yüzde olarak bildirimde çok da önemli olmayan hatalar
    3- arka kapağın çıkmaması ileriye dönük olarak beni endişelendiriyor batarya sorun çıkarırsa diye
    4- sd kartımı laptopa taktım laptopın kapasitesi 8 gb daha artmış oldu

• kmbsoylu K kullanıcısına yanıt
    GM d2 2 haftadır kullanıyorum. OTG desteği mevcut. Bosta 1300 MB bos yer bırakıyor. Ekran dokunmatik hassasiyeti biraz sıkıntılı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliapaydin

piranha zen almıştım onunla ilgili batarya sorunu yaşadım. servise gönderdim bir ayda gelmeyince tüketici hakem heyetine dilekçe yazarak başvuru yaptım.. parayı geri iade etmeleri için şuan telefon serviste halen. ben de gidip discovery 2 aldım. 3-4 gün oluyor. telefon ilk şarjında 14 saat falan gitti 4 saat ekran açıktı 1 saat de telefonla görüşme yaptım.. son yaptığım şarjda 1 gün 3 saat gitti şarjı bu sürenin içinde de 4 saatten fazla ekran açık kalma süresi var 2 saat civarı da sesli görüşme yaptım birçok full hd video çektim fotoğraflar çektim biraz oyun oynadım biraz müzik dinledim.. şarj konusunda boşuna endişe etmişim. bazen tutarsızlık oluyor şarj göstergesinde mesela 26 saatlik kullanımdan sonra şarj yarım saat boyunca %28de kaldı ama sonra yavaş yavaş düşmeye başladı %15ten sonra da on dakika içinde hızlıca tükendi ve telefon kapandı. ama yine de batarya performansı harika..

real racing 3, batman arkham origins, modern combat 5, fifa 15 ultimate team gibi oyunları sorunsuz ve akıcı şekilde oynatıyor. modern combat 5 grafik kalitesini en üst düzeye alarak oynadım çok çok nadir olmak üzere fps düşüşleri olmadı değil tabi ki ama çok rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

kameranının fotoğraf çekim kalitesini başarılı buldum ışıklı ortamlarda zaten kameranın gücü tartışılmaz ama gece çekimlerinde illaki görüntüde tatsızlıklar oluyor doğal olarak. bununla beraber full hd video çekimi harika.. gerçekten video çekim özelliği fotoğraf kalitesinin önüne geçiyor.

son olarak cihazın performans olarak, işlem hızı, uygulamalar arası geçiş hızı, fotoğraf işleme, grafik işlem gibi noktalarda 1500 TL civarı cihazlarla rahat kapışabileceğini söylemeliyim. o konuda kesinlikle endişeniz olmasın. sekiz çekirdek çok performanslı çalışıyor.. uzun süre cihazın açık kaldığı zamanlarda bile yavaşlamamasını sağlayan 2 gb ram de çok performanslı.

cihaz antutu ile yapılan testlerde 31.000 civarı puan alıyor deniyor ancak benim antutu 5 ile yaptığım testte tam olarak 33.162 puan aldı cihaz. iyi ki almışım diyorum

cihazın artıları:
    1- batarya performansı beklediğimden daha iyi
    2- full hd video çekimi muazzam
    3- işlem hızı arayüz performansı harika
    4- oyunlarda hiç sorun yaşatmıyor üst düzey performans sağlıyor
    5- tam bir fiyat/performans ürünü

cihazın eksileri:
    1- fotoğraf kalitesi özellikle gece çekimlerinde daha iyi olabilirdi
    2- batarya yüzde olarak bildirimde çok da önemli olmayan hatalar
    3- arka kapağın çıkmaması ileriye dönük olarak beni endişelendiriyor batarya sorun çıkarırsa diye
    4- sd kartımı laptopa taktım laptopın kapasitesi 8 gb daha artmış oldu

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim aklımda soru işaretleri vardı hepsini giderdin inşallah yarın bende alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dokunmatik akışı ekran netliği kamera performansı batarya suresi hepsinden memnunum. Dokunmatik ledi ayarlardan kapatılıyor.

• Arkadaşlar şimdi bi açıklık getirelim. Hafıza kartlı modeli ne zaman geliyor 15 ekimdemi ? Kaynak varmı sağlam ?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.