Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
38
Favori
207.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Discovery 2 + bekleyen arkadaşlar kesin tar,h için general mobile'a e-mail attım 2-3 gün sonra dönüş yaptılar,kasımın ilk haftasına kalıcak gibi.

Konu silinebilir !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 3 Ekim 2014; 23:18:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

Discovery 2 + bekleyen arkadaşlar kesin tar,h için general mobile'a e-mail attım 2-3 gün sonra dönüş yaptılar,ekimin ilk haftasına kalıcak gibi.

Konu silinebilir !!

Dostum zaten Ekim 'in ilk haftasında değilmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosette

quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Hızlıal.com hepsiburada.com gibi sitelerden alın,
    Ve bence almadan önce mutlaka satıcı ile irtibat kurup,
    Kutudan arızalı çıkarsa anında değişim isterim deyin konuşun.
    Direk değişim yapıyorlarsa alın, en azından ben artık böyle yapıcam

Cahil Kazma Hızlıal, Hepsiburada dada satıcılar yok. Tek şirket. Hadi N11 ,sahibinden desen neyse.

Dostum, hızlıal da hepsiburada da satıcılar var demedimki???
    Burada kastettiğim satıcı hızlıal.com veya hepsiburadanın direk kendisi oluyor,
    Aç hızlıal.com u sitede numarası var ara hemen size cevap veriyorlar.
    Çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine sorun, şu ürünü alcam arızalı çıkarsa hemen değiştirirmisiniz nasıl çözersiniz deyip sorun,
    Aldığınız cevaba göre kararınızı verirsiniz.
    Demek istedim.

Ayrıca kaba uslubunuzu anlayamadım, insanlar ne zaman birbirlerine karşı nazik olmayı öğrenecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramses -- 3 Ekim 2014; 17:17:26 >

• Discovery 2+ Ekim 15'te satisa sunulacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajı bu telefondan yazıyorum. Hayırlısı :)

• TunCR7 kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım. Bekliyoruz..
  • arkadaşlar gm2 ile çıkacak olan gm2+ arasındaki fark tek hatlı olması ve arka kapağın çıkması mı tek fark yoksa başka farklarda var mı ? şuan alma arefesindeyim yardımcı olursanız sevinirim
  • Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum...çok dusurdum...sağdaki sim kart kapağı düştü yok...genel olarak memnunum ama 2sorunum var kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum ...

1.sürekli olarak MMI test çıkıyor...
    2.şarj çok uzun gidiyor fakat %10'dan sonra inanılmaz cabuk bitiyor yani 5 ya da 10dakika içinde bitiyor...bu sure kullanım yapmadan...

• niyomania kullanıcısına yanıt
    pardon kasım gelen mesaj öyle hala nasıl 15 i diyorlşar anlamıyorum lansmandan 1 hafta sonra falan alabilirsek kasımda anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uppss

arkadaşlar gm2 ile çıkacak olan gm2+ arasındaki fark tek hatlı olması ve arka kapağın çıkması mı tek fark yoksa başka farklarda var mı ? şuan alma arefesindeyim yardımcı olursanız sevinirim

sadece tek sim kartlı olucak diğer sim micro sd olacak diye biliyorum arka kapak muhabbetini ilk kez duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

pardon kasım gelen mesaj öyle hala nasıl 15 i diyorlşar anlamıyorum lansmandan 1 hafta sonra falan alabilirsek kasımda anca.

Şimdi de kasımmı olmuş
  • Sıcak sıcak yeni çektim GM D2

Konu silinebilir !!

• niyomania kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı gördükten sonra denedim. Evet çalışıyor.
  • bende gm2 almayı düşünüyorum fakat plus versiyonun "+" sı gerçekten nedir? sadece micro sd ise beklemeye gerek yok yani o + hafızanın yükseltilebildiği anlamındamı sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrencelcius

bende gm2 almayı düşünüyorum fakat plus versiyonun "+" sı gerçekten nedir? sadece micro sd ise beklemeye gerek yok yani o + hafızanın yükseltilebildiği anlamındamı sadece?

Plus ın tek farkı tek hatlı ve SD kart takilabiliyo olması ben ilk modelini kullanıyorum 16gb, 12.5 GB kullanilabilir bana yetiyor 7-8gb bos yer var hep.

• discovery 2+ da tek sim var ve arka kapak açılıyor yani batarya çıkıyor ve sd kart takılabiliyor arka kapağın açılabiliyor olması ısı sorununa çözüm olmuş mudur acaba
  • fahrencelcius kullanıcısına yanıt
    Nerden duydunuz arka kapak çıkmıyor.
     Konu silinebilir !!
     Konu silinebilir !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fh2O -- 5 Ekim 2014; 11:37:06 >

• Bende cuma gunu discovery 2 satin aldim. Hic aklimda yoktu. Galaxy S5'im vardi. Yere dusurdum uzerinden minibus gecti paramparca oldu. O nedenle acilen ve hazirliksiz olarak fiyati ve ozellikleri nedeniyle discovery 2'yi bir turkcell bayisinden 850 tlye aldim.

Bugun 3. gunum ve cok memnunum. Bircok test yaptim. Sonuclari baya iyi cikti. Kullanim sarj vb konularda S5'den hicbir farkini goremedim. Cift hat olmasi ise inanilmaz isimi gordu. Cok memnunum.

• Gmd2 de Wifi Hotspot özelliği var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu5uf37

Gmd2 de Wifi Hotspot özelliği var mı acaba?

Var.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.