Şimdi Ara

Konu Dışı Bölümü 2. ve 14. Kurallarının İptali (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
10.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Konu Dışı Bölümü 2. ve 14. Kurallarının İptali

(En Son Oy Tarihi: 17.3.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu anketin sonucu kesin gerçekleşecek mi ? Yoksa sadece üst düzey yönetime bilgi vermesi açısından mı açıldı?

Üyelerimizin düşüncelerini alıyoruz bu konu sayesinde.

Kesin diye birşey yok ancak konu dışı için değişiklikler gündemimizde, yol gösterici olabilir bu konu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red a!ert

14. kuralın kalkması aslında foruma renk getiriyor

hocam imzan hep dikkatimi çekiyor, çok fazla ceza alınca sınırsız ban mı veriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan*

14 iptal olursa olacakları düşünür müsün mevlütcüğümmm

ne bu samimiyet
  • Bence ikiside iptal olsun
  • ya benim sicilde çok yanlış verilmiş 90 günlük bir ceza var (arkadaşım benim bilgisayardan giriş yapıp mesaj atıyor sonra ben giriş yapıp yazıyorum,aynı ip den diye fake hesap şüphesi ile 90 gün yemiştim) yani baya kabarık..sadece 4 günlük cezalar yok..ondan öyle(=

dipnot:
    ya da öyle bir bölüm olsun ki böyle üyeler kendi aralarında sohbet eder gibi yani replikler işte alakasız resimler espriler falan kullanılan ayrı bir yer açılsın ve bunları isteyenler orada takılsın..

inanın çok keyifli olabiliyor insanın sıkıntısını kederini yok edecek kadar rahatlatıyor..ben birkaç kere sıkıntılı halimle gelip te keyiflenerek bu forumu terkettiğim zamanlar oldu...

tabi kurallar dahilinde olacak bu dediklerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 20 Haziran 2010; 19:42:50 >
  • hayret ilk mesajı alıntı yapıp adam haklı beyler diyen çıkmamış henüz!
  • ''Konu Dışı bölümünün daha ciddi bir yer olması, üyelerin tutumuna bakılırsa artık gerçekleşmeyecek gibi görülüyor.''

Valla bir yöneticiden de bu sözü duydum ya, forumun artık gerçekten çivisinin çıktığını anladım. Otomobil Genel gibi ciddi bir bölümün bile seviyesi kalmadı. Burasının da ciddi olmasını bekleyemem ama üyeleri bir şekilde düzeltme yoluna gidebilirdiniz..
  • 2. kalkarsa çok saçma olacak. o zaman kapatalım forumu kurun bir tane sözlük scripti. herkes yazsın dursun.

14 e bakarsak belki biraz hafifletilebilir. fazlası zarar ama.

''Konu Dışı bölümünün daha ciddi bir yer olması, üyelerin tutumuna bakılırsa artık gerçekleşmeyecek gibi görülüyor.''

ayrıca buna inanılmaz şaşırdım. ortaokul seviyesine indiğini düşündüğüm konudışının gerçekten indiğinin göstergesi oldu benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 20 Haziran 2010; 19:44:49 >
  • 2. kural kalkacaksa o bölümler de kalkmalı.Kimse gidipte o bölümlere konu açmaz o zaman.

Örneğin Teknik konularda bilen de bilmeyen de burada yorum yapacak doğal olarak. 2.kural kalmalı diye düşünüyorum.
  • Bence ikiside kalksın ama kız konuları hala gereksize gitsin...
  • 2si de kalksın.
  • Kalksın ikiside.
    Konu Dışının ruhuna aykırı bu iki kural
  • Düzenleme: Neyse vazgeçtim.

Bana kalırsa 14. madde kesinlikle kalmalı. 2. madde biraz gereksiz çünkü çoğu üye buna uymuyor. Ama bu seferde cıvımalar artacağından bence 2 madde de kalmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andec -- 20 Haziran 2010; 19:50:54 >
  • 14.kural KESİNLİKLE uygulanmaya devam etsin.

ama 2.kural kalksın.Zaten açıkçası Mizah'a girdiğim yok,komik paylaşımlar hep Konu Dışı'nda.Birleştirin bence Mizah ile Konu Dışı'nı.

cCc tarzı şeyler yazanları AFFETMEYİN lütfen.
  • 2.maddenin kalkmasından tarafım 14.madde gayet güzel ve yerinde,kalktığını düşünürsek hemen hemen her konuda dalga amaçlı yazılar yazılacak ve konuyu baltalayan çok olucak.
    O yüzden 2.maddenin kalkması 14.maddenin kalmasından yanayım saygılar.
  • İkisi de iptal olursa
    1- Yöneticiler nasıl yetişecek ve 'ciddi konu' denilen konular ne olacak?(14)
    2- Diğer bölümlerin ne anlamı kalacak? Bu durumda bile günde en az 15-20 tane oyun isteği, dizi isteği konusu açılıyor zaten. (2)

Bence iki kural da çok yerinde, kalkmamalı. Bence kalkarsa Konu Dışı, o beğenmediğimiz sözlük siteleri gibi olmaya aday olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 20 Haziran 2010; 19:51:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Özet geçecek olursak; 2. ve 14. kurallar iptal edilsin mi?

şu kısmı çok manidar olmuş bu arada.
  • Konu Dışı'na alt bölüm açılıp seviyeli kısmı oraya taşınabilir.

Hoş gerçi "Konu Dışı seviyeli bölümüne baskın yapıyoz hadi beyler toplanın" diye diğer üyelerden kontrataklar gelebilir.
  • Şimdi bunun üstüne sakin ol şampiyon diyecem olmayacak şaka bi yana bencede kalkmalı zaten bu kurallar uygulanamıyor kör görmez tuttuğunu götürür hesabı kim görülürse ona kesiliyor fatura yani bir nevi adaletsizlik oluşuyor. Bu arada mewluth seni buralarda yeniden görmek güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 20 Haziran 2010; 19:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: red a!ert

quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Özet geçecek olursak; 2. ve 14. kurallar iptal edilsin mi?

şu kısmı çok manidar olmuş bu arada.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.