Şimdi Ara

Konu Dışı Bölümü 2. ve 14. Kurallarının İptali (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
10.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Konu Dışı Bölümü 2. ve 14. Kurallarının İptali

(En Son Oy Tarihi: 17.3.2017)
Giriş
  • İkiside kalksın bence hatta ben yeni bir madde daha istiyorum yourock.gif geri getirilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_$

İkiside kalksın bence hatta ben yeni bir madde daha istiyorum yourock.gif geri getirilsin

Aynen aynen madem yenilik geliyor yourock.gif istiyoruz
  • YouRock.gif iyi olur evet
    İstiyoruz, devlet bize baksın, yol, su, elektrik, kanalizasyon bi de köprü yapın
  • 2. madde kalkabilir ama 14. madde düzenlenmeli.

"ccc, subhanallah" sadece bu ikisi yasak olsun.Çünkü bunlar dalga geçilecek şeyler değil.Diğer repliklere dikkat ederseniz insanın görüşüyle bir dalga geçme söz konusu değil.Ama dediklerim sinir bozucu
    .
  • Zamanında sizin düşündüğünüz bu durumu benzer şekilde söylemiştim diye hatırlıyorum.Gayet güzel düşünülmüş bir uygulama her iki kural da mutlaka kalkmalı.

EDIT:Aynı zamanda "yourock.gif" geri gelmeli ve amacı dışında kullananlar cezalandırılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 20 Haziran 2010; 20:41:17 >
  • Önceden bu konularda kural koyarken dikdatörlüğü seçen admin arkadaşlar şimdi neden demokrasiye geçip bu kurallardan bazılarını eksiltelim mi sorusunu soruyorlar anlamış değilim.
  • Konuyla alakalı bir eleştiri ve sonrasındaki fırtına için;
    http://forum.donanimhaber.com/m_40435209/mpage_1/key_/tm.htm
  • İkiside gitmeli.
  • up up up up
  • 14. kuralın kalkması saçma sapan postlarla kalabalık yaratmaktan bşaka bir işe yaramaz.
  • İkiside kalsın.
  • vay be dh'ta demokrasi :)

biri çimdiklesin. iki kural da kalksın. biraz özgürlük iyi gelir.
    ayrıca direkt kişilere yönelik olmadıkça günlük hayatın parçası olan hafif argo da kullanılabilmeli..
  • 14 kalksın yourock.gif
  • 2 kural kesinlikle iptal edilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 20 Haziran 2010; 20:57:46 >
  • Kalsın veya gitsin derken bunu niçin istediğinizi belirtirseniz görüşleri değerlendirirken daha verimli sonuçlar alınabilir.
  • iki kuralın kalması taraftarıyım,yasaklar çok mu güzel? tabi ki değil,fakat ne yazık ki çok hızlı kalite düşüşü olacaktır,ciddi konular saçma sapan mesajlarla kesilecektir. Mizah,eğlence ile cıvıtma arasında çizgiyi çekemiyorsak bu kurallara ihtiyacımız var. 2.kural ile ilgili olarakta,kaldırılması durgun olan bazı bölümleri tamamen bitirecektir,bence bütün yükü konu dışına yıkma riskindense,diğer bölümleri canlandırmak için çözümler bulunmalı. 2.kural kalkarsa,ister istemez ciddi teknik sorunlarla ilgili konular bölümlerine açılamayacak,çünkü oraları aktif tutacak yeterli üye olmayacak,e 14.kural da kalktığında,konu dışına açılan ciddi belki acil konulara gelecek saçma cevaplar forum üyeleri arasında gerginliğe de yol açabilir.
  • Konu Dışı ve Gereksiz Mesajlar bölümünü komple kaldırın. Server rahatlar.
  • anam adminler de inci den etkilenmiş.user kaybı yaşanıyor herhalde.

bana kalırsa konu dışını komple kaldırın. forum asıl amacının dışına çıktı iyice. teknik konularda kalite ve user sayısı gitgide düşüyor.
  • TV ve Diziler bolumunde zaten tv ve diziler hakkinda konusuyorlar

konu disinda ise mesela
    Okan'i acin kavga cikti diye konular silinmesin

bunu gidip TV ve Diziler bolumune konu acamassin ana konusu oldugu icin

ADI UZERINDE KONU DISI
  • E 2.kural tamamen kalkarsa , o açılan konuların esas açılması gereken bölümler ne olacak peki ? Herkes her aklına geleni açarsa konu dışı bölümüne, teknik yardım olsun,spor vs olsun ne anlamı kalacak o bölümlerin ?Tam anlamıyla o bölümlerin çökmesine sebep olacaktır. Kesinlikle kalkmaması gerekiyor forumun genel tertibi açısından.

14.Kuralın durumu ise daha da kritik. Şuan bile yasak olmasına rağmen her konuda abartarark devam eden bu lafları yazmalar, bu kuralın kalkması durumunda ,mantıklı ciddi mesajı cımbızla ayıklamamız gerekecek.Millet bazı sözlüklerdeki gibi bu mesajları yazmak için yarışacak ve saçma durumlar ortaya çıkacaktır.

Bunun gibi forumun genel yapısını etkileyecek kuralları sadece üyelerin kararına bırakmak hiç de mantıklı gelmiyor bana.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.