Şimdi Ara

Konsol mu Pc mi? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
3
Favori
18.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2070 super ekran kartli super sistem dizersin .youtube de baya video var guncel 2070s ekran kartli birde dsll 2.0 olayi var oyunlar destekliyor yavas yavas 2 k da 130 140 fps aliyorsun.
    ps4 de oyunlar artik ceyrek altinla yarisiyor.Pc de yapabilecegin sinirsiz.oyunlar ucuz ve torrent olayi var.Dil ekleme var .

Bende pc + ps4 var .Pc de steam , epicgame , torrent kendini sevdiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesTr33123 -- 22 Temmuz 2020; 17:27:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden olsa konsol derdim fakat Nvidia'nın DLSS 2.0 teklonojisi PC tarafını şaha kaldırdı. RTX 2060 ile 4K DEATH STRANDING 73 FPS. Bu değerler 2K'da 100'ü geçiyor.
  • En kral kombinasyon PC + Playstation'dur...

PCye özel oyunlar, torrent, klavye mouse rahatlığı için PC
    Exclusive oyunlar için PS
  • güzel televizyon varsa konsol bence
  • Konsolda her oyun oynanmiyor malesef ha oyunlara klavye mouse destegi geldiyse bilemem ama gelmediyse pc akar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Konsolda her oyun oynanmiyor malesef ha oyunlara klavye mouse destegi geldiyse bilemem ama gelmediyse pc akar
    Yalnız herkes kontrolcü ile oynayınca savaşlar daha uzun ve daha zevkli oluyor. Paraşütle atlarken zor vurulursun. Pusudan kaçma ihtilmalin daha yüksektir. Fareyi eksen etrafında çevirerek sprey yapamazsın, düzgün aim alman gerekir vs.

Son olarak konsolda resmi olarak klavye fare desteği var: Hori Tac.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Her oyunda klavye fare destegi olmuyor diye biliyordum ogrenmis olduk iyiymis desteklemesi

• Valla dostum kimseye kulak asma bu konuda pcciler pc al konsolcular konsol al diyecek. Hangisi kolayına geliyorsa onu al , ikisini de kullanmışsındır hangisiyle daha çok keyif aldıysan onu al. Sadece şunu söyleyebilirim bütçe hesabı yaparken genelde konsol için 4k tv'yi hesaba katmıyorlar , sen bunu da hesaba katarak bir bütçeleme yap ve mantıklı olanı al.
  • mustyblack kullanıcısına yanıt
    Bu tarz tartışmalara girmeyi sevmem ama ne alaka hocam?

Pc alırken alacağınız monitoru konsolda da kullanabilrisiniz? 4k tv şart gibi yazmışsınız. Pc vs konsol tartışmasını ekran olmadan yapmak daha mantıklı. Ekran kısmı bu tartışmaya girmemeli cünkü o cevre birim olarak gecer.
  • Pc pahalı. Konsol performansı için iki kat para vermeniz lazım. Ama tabi onunla başka işlerde yapabiliyorsunuz. Birde pc deki her oyun konsolda yok. Simulasyondan strateji oyunlarına kadar. Fps oyunları kontrolcüyle oynamak daha zordur. Klavye mouse pc de avantaj elbette. Konsolunda kendine özel oyunları var ama bu sayı çok değil yani 7 senelik konsol neslinde beğeneceğiniz 4-5 oyun olur. Pc de daha çok ayar vs vardır. Uğraştırır. Konsolda ise oyun ona uygun yapıldığından uğraştırmaz açar oynarsınız ayar falan yoktur.

Daha çok kişisel tercih tamamen.

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Bu tarz tartışmalara girmeyi sevmem ama ne alaka hocam?

Pc alırken alacağınız monitoru konsolda da kullanabilrisiniz? 4k tv şart gibi yazmışsınız. Pc vs konsol tartışmasını ekran olmadan yapmak daha mantıklı. Ekran kısmı bu tartışmaya girmemeli cünkü o cevre birim olarak gecer.
    Çok haklısınız . Aslında biraz daha açmam gerekirdi konuyu. Pc vs konsol tartışmalarında genelde pc kullanıcısı sistem upgrade fiyatıyla konuya dalar ve aslında belki 2 dönem önce kullandığı çevre birimlerini yeni sisteminde de kullandığı için onları karşılaştırma fiyatında belirtmez tabi bu bir genelleme bu tarz tartışmaların çoğunda gördüğüm bir durum. 4k tv olayıda şu; bu tarz bir tartışmaya giren bir oyuncu elbette üst seviye bir görüntü performansı beklentisi içindedir , bu beklentide değilse ortalama bir pc ve orta seviye ayarlarla birçok oyunu zaten oynayabilir , elinde de eski sistemden kalan çevre birimleri varsa zaten tercih pcden yana olmalıdır. Konsolda üst düzey görüntü performansı için 4k monütör ya da tv gerekli her şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Her oyunda klavye fare destegi olmuyor diye biliyordum ogrenmis olduk iyiymis desteklemesi
    Hor Tac,Xim,Venom x ve ortalama 200 liraya Türkiye'de yapılan aparatlar ile her oyunu km ile oynayabilirsin. Çok sövüyor millet bu tarz aparat kullananlara ama yapacak birşey yok. Hele hele geçenlerde DS4 ün ps5 de çalışabileceği konuşuluyordu, o da olursa PS 5 de de km çalışır. Onlar olmasa bile Sony resmi destek verir birkaç yıl sonra hori gibi bir firma ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum pc iyi hoş güzel beleşede oyun ediniyorsun ama bir stabilliği yok. yok poweri bozulur, gider ekran kartı yanar. masraf yaparsın tekrar sonra gider uygulama hatası verir, saçma sapan donma kasma olur virüs girer aletten soğursun 1 senede. konsolda bildiğim kadarıyla kafa rahat oynuyorsun her oyunu yok donanım hatası yok yazılım hatası ekran kartı yanması hdd bilmem neyapması derdi yok..stres olmuyorsun en azından yanlız oyunlar pahalı işte.
    ps3 neslinde çıkan aa kalite tüm oyunları pc de oynamışımdır ama çokta çile çekmişimdir saydığım nedenlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 25 Temmuz 2020; 1:31:7 >
  • Bu sorunun cevabı çok basit aslında ben yatmayı seviyorum yatarak oyun oynarım dersen konsol. Diğer her türlü pc. Bana yoğun geçen iş temposunun ardından birde masaya oturup oyun oynamak zor geldiği için tercihimi konsoldan yana kullandım.

• Konsol bencede rahatlığı sevenler için ideal.

• Pc bence

• Konsol ve pc sahibi olarak, ikisininde kendince avantajları var. Ben dota için pc yi kullanıyorum, genel oyun oynamak için xbox one x. Özellikle Bf5 gibi multiplayer oyunlarda konsol müthiş keyifli oluyor. Xbox ın gücünü anlatmaya gerek yok. Series V i bekliyorum burada da.

• köylü olmak istiyorsan konsol

üst sınıf olmak istiyorsan pc

yatarak oynamak istiyorum dersen pc'ye controller bağlanır yine oynanır ve 30fps yerine 60+fps alınır

Consol exclusive oyunlarını seviyorsan söyle hemen bloklucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 13 Eylül 2020; 12:51:2 >
  • Konsol

• upgradeler, sistem sıcaklıkları, ekipman özellikleri konuşmamak icin tabi ki konsol yıllarca pc kullanan biri olarak upgrade in sonu olmadığını gordum ve yaşadım ama konsolda bu is sadece tv ve kulaklik ile sınırlı kaliyor simdi sen kac fps alıyorsun islemci kac derece muhabbeti yerine su oyunu alırsak coop oynarmiyiz ekip olur mu diye konuşuyoruz ve hilesiz bir multi icin kesinlikle Konsol tarafindayim

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.