Şimdi Ara

Komşudan gece gelen sesler (...) EDİT: 1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
7.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şahsi odam ile yan komşumun yatak odası arasında sadece bir duvar var. Neyse, bu çift yeni evli sanırım...

Evet.. Evet.. Tam o aklınıza gelen şey..

Arkadaşlar, her gece ben bu sesleri duymak istemiyorum. Çoğu zaman duymamazlıktan geliyordum. Lakin, bugün bildiğiniz beni uyandıracak kadar abarttılar.

Bu çifte, "Milleti rahatsız etmeyecek şekilde sesinizi kısın." mesajını en medeni şekilde nasıl vermeliyim ?

Edit 1:

Bugün gündüz gözüne 10.00 civarında başlayan aktiviteyi, 3 kere duvara tıklayarak durdurmuş bulunuyorum.Kısa bir karşılıklı konuşmadan sonra (Bana uğultu gibi geliyo tabi anlayamadım ) Sesler kesildi. Bundan sonra en ufak seste ızdırap olcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garip1Genç -- 2 Ekim 2016; 14:15:06 >

• Ses yaparlarken sopayı tavana sertçe vur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş ver hocam, insanlar mutluysa hiç karışma, bir iki ah uh sesinden zarar gelmez. Zaten bir süre sonra azalacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Vulmer

Ses yaparlarken sopayı tavana sertçe vur

Son çare o gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

Boş ver hocam, insanlar mutluysa hiç karışma, bir iki ah uh sesinden zarar gelmez. Zaten bir süre sonra azalacaktır

Hocam, çok sabırlı bir insanımdır. Bunca zaman seslere ciddi umursamaz oldum ve sabır ettim. Artık, uykumu bölecek kadar abarttılar. En azından farkında olmaları için duvara 3 kere tıklamak geliyor aklıma...
  • Kulak tıkacı alıver ya. Adamın motivasyonunu bölme işin ortasında. Ondan sonra her başladığında sağa sola ses gitmesin diye düşünmekten asıl işe odaklanamayacak. Psikolojik rahatsızlıklar baş gösterecek ve mutsuz bir evliliğin başlangıcına sebep olacaksın. Bırak insanlar enerjisini boşaltsın 1-2 ay içinde normale biner zaten.
  • Belli ki yıllardır bekliyorlar. Şimdi adamla konuş diyeceğim ama arkadaşların dediği gibi motivasyonları etkilenecektir. Evlilikleri zarar görebilir. Çözüm kulak tıkacı takmak ya da oraya daha uzak bir yerde yatmak. Bunlarda olmazsa uyku saatlerinde değişiklik. Daha erken yada daha geç yatarsın. Zaten bu kadar hızlılarsa çocukları olur ve sesler azalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 27 Eylül 2016; 12:08:56 >
  • Sesin geldigi an git kapisini tekmele.Agzinin ustune cak.Pis herif,saygisiz pislik,ayip de.Sonra amuda kalkip evine don.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapısına not bırak rahatsızlığını dile getir sonun sonuna üst komsun yaz

• Sende bağır ses çıkar hocam :D

• Kapılarının altından yazı bırak.

• Hiçbir şey yapma sesler illaki ilerki günler azalır

• Ulan başlarım öyle motivasyona. Benim karımın inleme sesi elin herifini uykudan uyandıracak ve bana uyarı yapıldığında ben performansımdan endişe edeceğim...

Arkadaş siz kafayı mı yediniz yahu? Hiç mi erkekliğiniz yok? Ben eve kız atınca yastığı bastırıyorum iyice suratına sesi gitmesin kimseye diye.

Adam gibi tıklat, olmazsa sopayla vur. Zaten birazcık adamsa sesleri kesilir. Kimsenin seni uykudan uyandırmaya hakkı yok. Seksi bu kadar yücelten forum betalarına da bakma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.