Şimdi Ara

kompany kolarov arda alinmali.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çilek dedigin büle olur.ardanin piyasa uçtu gerçi.ama arda ikna edilirse 20 e alinir bence.simone ardanin yerini doldurabiliyor ispanyol genc bir çocuk var çok yetenekli onu oynatti 2 maç yeeine tünm ispanya ondan bahsetti.

dany chedjou amrabat kiralansin.

riera satilsin.

kompany kolarovu boşa yazmadim .citynin muslera için çok ciddi teklifi var 25 istiyor aysal.

devre arasi sağlam 3 adam şart. sneijder habire sakat.arda alinabilirse aninda gönderilmeli.drogba dursun hala iş var adamda sadece disipline esilmesi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chedjou'yu geleli 6 ay olmadan kiralayan zihniyet...

Muslera yerine Onur alınamadığı sürece Muslera satılmamalı bence, Eray'ın zamana ihtiyacı var.
  • 1 tane de iniesta sarayım mı abime

• Kompany 'den sonra okumadım nolmuş kompanye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Kompany 'den sonra okumadım nolmuş kompanye?

adamı oyunda alamıyoruz
  • Nasıl bu kadar iyi ve sağlam tespit ypabiliyorsun
  • kompany kolarovu boşa yazmadim
    kompany kolarovu boşa yazmadim
    ben de tam bu adamlar ne diyordum, sağ gösterip sol vurdun kardeş hayretler içerisindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Kompany 'den sonra okumadım nolmuş kompanye?

adamı oyunda alamıyoruz

yerden yazıyorum şuanda
  • Kompany dedi la..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

1 tane de iniesta sarayım mı abime

• çilek diye biri kronik sakat biri her maç defans hatasi yapan biride kendini gs kaptanı sanan 3 adamı kakalayan aysala ovv oyyy bilmemne .

devre arası tery i 5 yillik anlaşma yaparlar yllik 5 verirler çilek diye kakalar başkan yine .

kardeşim münih taraftarından pahalıya maç seyrediyorum hemde 3 katını veriyorum. münih ayarında oyuncu getirsin o zaman .bu takım geçen sene ilk yarı liderdi .napti bu çilekler .bu sene zaten iyice kokmaya başladılar.

türkiyede doktor fizyoterapist yoktamı sneijder memleketine tatile gitti.tedavisini burda yaptiracakay sakatlandım deyip christmasa kaçmıcak. ben size deyim christmasdan sonra anca döner o

• paket mi yapsınlar burda mi yiyeceksin

• İbretlik scouting başarısı kardeşim. Nereden buldun da söyledin Kompany'i.
  • güldüm kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

Kompany dedi la..

tmm ya tmm .bu kadar fakiriz demekki. fener 80 milyon harcadi transfere biz niye harcamıyoruz.

zaten kompany sakatmış 2 ay daha david luizde de olur.

avrupanın ilk 10 takımı arasına nasıl gircez avrupanın en iyisini alamdıktan sonra .semih le dany chedjouylamı durdurcan adamları hadi en iyisini vazgeçtim ilk 10 dan birinidemi alamıyoruz.

o zaman aysal masal anlatmıcak .çilek falan demesin bana bundan sonra.
  • Nerden baksan 40m€ bütçe lazım bu transferlere.
  • dostum hayal dünyasından çık bence. kompany diyorsun, epl'deki en iyi stoper şu an abartmıyorum. kolarov ise man city'de bizdeki sabri muamelesini görüyor, hiç mi maç izlemezsiniz. yazdığın iki adamdaki çelişki gerçekten gülünç ya.
  • Boşuna bloklamamışım demek ki.. Varmış bir bildiğim..
  • Soğan olsun mu kardeş
  • Keşke 12 yaşında falan olsaydın ama 37'ymişsin. Bu saatten sonra düzelmezsin artık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.