Şimdi Ara

Kombine kiralayan karaborsacılar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
7.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav şu forumda kaç kişinin bir bilete peşin 600 tl verebilecek gücü var söylesenize? Çoğu kişi öğrenci zaten. Bir sürü de işsiz var. Bırakın istedikleri gibi takılsınlar, onlarda buradan ekmek çıkmayacağını öğrendiklerinde çekip giderler.
  • Bu konu sayesinde soyguncuları ve yancılarını görmüş oluyoruz.
    Açtığım iyi olmuş
  • Desene devlet iyi yetiştiriyor bizleri. Soyula soyula senin tabirinle soymayı öğrenmişiz :) kırk yılda 1-2 maç oluyor o da denk gelirse millet satayım da gelecek seneki kombine paramı denkleştireyim diye uğraşıyor satanların büyük kısmı öğrenci zaten doğru dürüst para bulamıyor arttıramıyor felan fistan daha derine girmeyelim de sen saçma konuşuyorsun arkadaşım.
    Bence de açtığın iyi olmuş

bu arada o mercedes bmw dediğin araçlarda devlet öyle bir soyuyorki yedi sülaleni :) ama sorsak büyük ihtimalle yasal diye sıkıntı yok dersin.

Para derdi olmayan insan zaten satmaz kendi izler, parası olmayan satar satmaya çalışır parası olanlara

Parası olmayıp da, akıllı davranıp kombine almayan da bu şekilde sağa sola çatar :) Sanmıyorum ki zaten sana buradan birilerinin bilet satacağını sen istesen de.
  • @Hellmarch

Son noktayı koymuşsun renktaşım.Ağzına klavyene sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Aynı şeyi size mahallenin bakkalı fiyatları yükeleceği zaman sigara alırken yapınca adamın anasına bacısına söverler ama iş kendi kombinelerine gelince masumuz her birimiz. Aynı küfür oradan dönüyor senin ailene de geliyor işte. Bu kadar basit.

:) Bilmiyorum ben hiç sigara kullanmadım yada ailemin maddi durumu sigara fiyatını dert edecek kadar kötü olmamıştı çok şükür ben küçükken. Belki de yaşım çok büyük olmadığı için görememişimdir o günleri ama bence ortada bir fırsat varsa değerlendirmek gerekir. Şuana kadar hep öyle öğrendim o şekilde öğretti sistem :)

Uzun lafın kısası satabilenlere hayırlı olsun, herkes kendi bütçesine göre bilet bulur da gider umarım maça izler.

Bu arada ciddiyim 350 tlye satan varsa hemen alın, biz oradan elimiz boş dönmeyeceğiz bin tlye fırlayacak en az biletler.

• Benim anlamadığım şoyle bir nokta var; arkadaşım madrid maçı için kombinesini kiralıyor 450tl istiyor ama adamda para b*k yani ihtiyacı yok durumu olsa anlıycam biraz... insanların dini imanı para olmuş. R.madrid geliyo Galatasarayımız çet
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_666

Benim anlamadığım şoyle bir nokta var; arkadaşım madrid maçı için kombinesini kiralıyor 450tl istiyor ama adamda para b*k yani ihtiyacı yok durumu olsa anlıycam biraz... insanların dini imanı para olmuş. R.madrid geliyo Galatasarayımız çet

bitirmeden postlamışım neyse devam ediyorum.... Galatasarayımız çeyrek finale çıkmış tarihinde sayılı bir olay ve sen bu maça gitmiyorsun para herkesde az çok var.. herkesin cebinde her an olan bişey ama bu heyecan kaç yılda bir geliyor... anlamıyorum insanları.
  • bence almak için acele etmeyin.

Sonuçta rakip Real Madrid ve ilk maç orada. Yani olur da Real Madrid ilk maçta 3-1 ; 3-0 gibi kazanırsa 500 TL'lik fiyat direkt 150 - 200 TL'ye iner...

haaa bir de olayın diğer tarafı var, ilk maç berabere biterse veya gs 0-1 ; 1-2 gibi kazanırsa da 500 TL'lik bilet 1,500 TL - 2,000 TL'ye fırlar

iyice düşünüp, taşıın, biraz da kaşının öyle karar verin. Ben şahsen o kadar parayı vermezdim... Onun yewrine 2 çocuğuma da Fenerimdan forma - eşofman takımı alırdım daha mantıklı olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

istediğiniz kadar almayın diyin ama karşıdaki takım real madrid olunca millet milyarları gözden çıkarıyor.

bu kiralama işini bir kaldırsa yönetim harika olur aslında. kombine sahibi gelebilecek sadece.

şehir dışındaydım önemli maçlara gelebiliyorum diye bahane uyduran fason taraftar da alamaz o zaman kombine.

Aynen katılıyorum.
    Veya kiralamanın yıl içinde bir sınırı olacak en fazla 3 gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sneijder 10

İster al ister alma. Sene başında kombine alan , store'dan alışveriş yapan adam şimdi satar , satmaz seni ilgilendirmez alma o zaman. Kale arkasına bilet çıkmıyor. 80-90 TL eder diyorsan , git o zaman 80-90 TL'ye satın al. Sen de alsaydın kombineni sene başında , şimdi rahat rahat giderdin maça. Adam 12 yıl sonra gelen çeyrek final maçında 100 TL'ye kombinesini sana verecek değil. Her güzel şeyin bir bedeli var. Evinde izleyeceksin , ağlama burda boşuna.

ahahah kombine kiralayan biri damlamış hemen
  • walla kımse kusura bakmasın, karaborsacılık eşittir SOYGUNCULUK...arkadas haklı. Ama madalyonun otekı yuzu şu: zaten karaborsacılık yapan bu işi mecburen yapıo, ne bi eğitimi ne bi bilgisi olmayan fukara mecburen bu yolla uc bes kurus kazanmaya calısıo, benım asıl öfkem gs taraftarı olupta kombıne veya bilet alıp bunu karaborsa yaparak satan Şeref ve Haysiyet yoksunu olanlara!!! Bari galatasaraylıyım diyipte gs nin adını kucultmeyın, sizin gibi taraftar gs lı olamaz. Madem taraftarsın git izle macı, para kazanma menfaatı sağlamaya calısma gs uzerınden!!!
  • oradaki maç 5-0da bitse burada millet fellik fellik bilet arayacak.Bu maç Lazio maçı değil deli divane Lazio maçı olsa ve orda 5 yesek dediğin doğru.Valla ben kendi açımdan şanslıyım en güzel yerden (VIP) biletlerim var ve emin ol maç günü bunları 1500-2000 arası fiyata okuturum.Maç Real Madrid maçı,öyle böyle değil yani
  • Sene başında çok ucuza sattılar kombineyi bütün bacaksızlar aldı şimdi üstüne bide kara geçtiler.Bu sene büyük bir zam yapılması lazım.Zamı hak edecek şeyler de verildi oyuncu futbol bakımından.
  • quote:

quote:

İster al ister alma. Sene başında kombine alan , store'dan alışveriş yapan adam şimdi satar , satmaz seni ilgilendirmez alma o zaman. Kale arkasına bilet çıkmıyor. 80-90 TL eder diyorsan , git o zaman 80-90 TL'ye satın al. Sen de alsaydın kombineni sene başında , şimdi rahat rahat giderdin maça. Adam 12 yıl sonra gelen çeyrek final maçında 100 TL'ye kombinesini sana verecek değil. Her güzel şeyin bir bedeli var. Evinde izleyeceksin , ağlama burda boşuna.

Hayır kombinemi kiralamıyorum , maça da gideceğim. Arkadaş şark kurnazı zannediyor kendini 80-90 TL'ye kale arkası bulma peşinde.

• Sacma sapan yorumlar yapmayin. Alan razi satan razi. Size ne oluyor? Bastan bassaydin 550 liraya alsaydin kombineni. Suclu ariyorsaniz 40 bin kombine satan yonetimdir. O kadaar cok kombineyi satarsan tabii ki kulup degil kombineyi alanlar para kazanir. Ben Turkiye'de yasamiyorum. Avrupada yasiyorum. Bulundugum ufacik koyde bile en az 50 tane kombineli Turk var. Yilda en fazla 2 maca gidiyorlar. Gerisini esleri dostlari kiraliyor.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır kombinemi kiralamıyorum , maça da gideceğim. Arkadaş şark kurnazı zannediyor kendini 80-90 TL'ye kale arkası bulma peşinde.

Al işte üste çıkacak ya kendi kendinize teoriler üretiyorsunuz.
    Ben daha önceki mesajlarda da belirttim.80-90 olan biletlerden kartımla almaya çalışırım.Ancak 80-90 bilete 350 isteyen soyguncudur şeklinde.
    Ben burada şark kurnazlığı göremedim.
    Bence sen soyguncu olduğunu başkalarına iftiralar atarak kapatmaya çalışıyorsun.
    Soyguncular sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pomo

quote:

quote:

quote:

Al işte üste çıkacak ya kendi kendinize teoriler üretiyorsunuz.
    Ben daha önceki mesajlarda da belirttim.80-90 olan biletlerden kartımla almaya çalışırım.Ancak 80-90 bilete 350 isteyen soyguncudur şeklinde.
    Ben burada şark kurnazlığı göremedim.
    Bence sen soyguncu olduğunu başkalarına iftiralar atarak kapatmaya çalışıyorsun.
    Soyguncular sizi.

Benim kombine kiraladığım falan yok apır sapır konuşma. Sezon başı yememiş kombine almak şimdi millete soyguncu deme hakkını kendinde bulman saçma ? Her güzel şeyin bir bedeli var. Veremiyorsan 300-400 TL evinde izleyeceksin arkadaşım bu kadar basit.

Alan razı , satan razı diğer tarafta ise , sana ne ?

Sene başında ben vermişim bir tomar para. Store'dan da kombine tutarının 1.5 katı kadar alışveriş yapmışım. Sen arkadaşlarınla kahve muhabbeti yaparken emek vermişim , cebimdeki parayı arma sevdasıyla harcamışım ama şu anda kiralamaya kalksam soyguncu olacağım öyle mi ? Geçeceksin o işleri. Dünyanın her yerinde bu iş böyle. Kendine , parana ve takımına güvenseydin de 405 TL olan Kale arkası 4. kat tribününden kombineni edinseydin. Çeyrek final gelince mi aklına maça gitmek geldi ?

• konudaki her mesaj şikayet edilmiş neredeyse, toplu kıyım gelecek

ayrıca, madrid maçı için 200 300 buluyosanız cidden alın, kiralayın vs vs. Ordaki maçın sonucunun bi önemi olmayacak bilet fiyatları için. Tıpkı asgari ücretle çalışan adamın iphone alıp hava atmaya çalışması gibi, şu an r.madrid maçına gitmek bir statü göstergesi gibi görülüyor.

canları sağolsun, biz bursa-karabük-sivas-eskişehir vs vs maçlarına gidelim, varsın onlar madrid maçına gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canus

Sene başında çok ucuza sattılar kombineyi bütün bacaksızlar aldı şimdi üstüne bide kara geçtiler.Bu sene büyük bir zam yapılması lazım.Zamı hak edecek şeyler de verildi oyuncu futbol bakımından.

Ben Galatasarayın başında olacağım bu soygunculara prim dahi vermem.Yaparım bi parmak izi sistemi.Kombine alanın al parmak izini.
    Girişlerde hem parmak izi makinesinden geçir hemde kartını kontrol et.1 tanesi bile yeter.
    Şu 40 bin kombine alanlar direk 30 bine düşer.10 bini buradakiler gibi soyguncu çünkü.
  • pomo yazdıklarından anlaşılan şu; sende kombine yok ve maça gitmek için bir tarafını yırtmak üzeresin ama acaba ucuza bilet yada kombine nasıl kerizlerim diye ortaya yem atıyorsun.Boşu boşuna duygu sömürüsü yapmana gerek yok,kimse sana 80e-90a hatta bırak bunları 300e 350ye bilet yada kombine vermez Neverlate arkadaş ne güzel yazmış "Alan razı satan razı" kimse bileti/kombineyi aldıktan sonra satıcıya ana avrat küfretmiyo yani Ne diye böyle bir konu açtın bunu anlamak bile güç? sen buraya yazınca millet fazla biletini veya kombinesini satmaktan vaz mı geçecek? Soyguncu veya değil sanane arkadaş seni ilgilendiriyo mu? sana tavsiyem böyle duydu sömürüsü yapacağına maç günü stadın önüne git ve maçın başlamasını bekle,elinde bileti satmaya çalışan kişiler denk gelirse belki (o da belki) satış fiyatına yakın alabilirsin,ama dikkat et okunmuş bilet alma apaşıp kalırsın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.