Şimdi Ara

Kombine kiralayan karaborsacılar. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
7.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam herkesi soyguncu diye yaftaladı. Bu kadar zoruna giden ne onu anlamış değilim. Bir de hakaret etmeye başlamış , sana göre herkes soyguncu tabi. Neyse ben Real maçında tribünde yerimi alacağım. Sana hayırlı traşlar fake
  • Alan razı satan razı lafını en çok kimler kullanır? Ben söyleyeyim en çok kadın satıcıları, sonra 18 ine bile gelmemiş kızını başlık parasına satan adam,ondan sonra uyuşturucu satıcıları yani torbacılar ve böyle uzar liste...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sneijder 10

Adam herkesi soyguncu diye yaftaladı. Bu kadar zoruna giden ne onu anlamış değilim. Bir de hakaret etmeye başlamış , sana göre herkes soyguncu tabi. Neyse ben Real maçında tribünde yerimi alacağım. Sana hayırlı traşlar fake

Havan kime bizde tribünde olacağız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esraoezcan

pomo yazdıklarından anlaşılan şu; sende kombine yok ve maça gitmek için bir tarafını yırtmak üzeresin ama acaba ucuza bilet yada kombine nasıl kerizlerim diye ortaya yem atıyorsun.Boşu boşuna duygu sömürüsü yapmana gerek yok,kimse sana 80e-90a hatta bırak bunları 300e 350ye bilet yada kombine vermez Neverlate arkadaş ne güzel yazmış "Alan razı satan razı" kimse bileti/kombineyi aldıktan sonra satıcıya ana avrat küfretmiyo yani Ne diye böyle bir konu açtın bunu anlamak bile güç? sen buraya yazınca millet fazla biletini veya kombinesini satmaktan vaz mı geçecek? Soyguncu veya değil sanane arkadaş seni ilgilendiriyo mu? sana tavsiyem böyle duydu sömürüsü yapacağına maç günü stadın önüne git ve maçın başlamasını bekle,elinde bileti satmaya çalışan kişiler denk gelirse belki (o da belki) satış fiyatına yakın alabilirsin,ama dikkat et okunmuş bilet alma apaşıp kalırsın

Komik olduğunu sanıyorsun ancak yazdığın cümlelerin gerçekle hiçbir ilgisi yoktur.Şizofreni hayal cümleler niteliğinde zamanını boşa harcamışsın.
    Ben böyle bir konu açıp ucuza bilet kapatmaya çalışacağım.Ucuza bilet kapatmaya çalışmam çünkü alırsam Galatasarayımın sitesinden alırım herşey yasal.
    Alamadığım maçların tümünde nevizade de arkadaşlarlaydık.Yani bunlar kafadan atma teoriler.Geçeceksin bunları.
    Ben sadece soygunculuğun kötü birşey olduğunu belirtiyorum.Amacım bu ülkede vergisiz yapılan her iş soygun niteliğindedir.
    O güzel beynini 5 satırlık işe yaramaz metin için boşa yormuşsun gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Alan razı satan razı lafını en çok kimler kullanır? Ben söyleyeyim en çok kadın satıcıları, sonra 18 ine bile gelmemiş kızını başlık parasına satan adam,ondan sonra uyuşturucu satıcıları yani torbacılar ve böyle uzar liste...

Kimsenin hakkı gasp eden , beynini bulandıran , sağlığını riske atan , şerefine-haysiyetine leke süren yok. 1 tane kombinesini 1 maçlık kiralayan adamın da bunlara hiç bir şekilde kastı yok. Her şeye bu şekilde yorum yapıyorsun. Senin kafa yapın her şeye ilaç olmuyor. Ottan püsürden gaylik , namus , milliyet mevzusu açıp durma artık yeter.
  • Adamın bide şu yazdığı saçma; "CLye gitmeseydik 6.olsaydık acaba o kombineyi alırmıydın ?" be adam sezon başında belli miydi bizim çeyrek finale çıkacağımız??? Wesley Snaijder 10 arkadaş müneccim çünkü,baştan düşündü ve onun için sezon başında aldı kombineyi,çeyrek finale çıkarız bende kombinemi kiralarım...haha
  • @Hellmarch

Bunlar anlamıyor.Bende usandım yazmaktan.Gerekte görmüyorum şu dakikadan sonra.Alışkanlık olmuş soygunculuk.Biz böyle öğrendik diyen mesaj bile var yukarılarda.
    Daha da birşey demiyorum Kendilerini alan razı satan razı.Ben ticaret yapıyorum yea.Gidemiyorum satıyorum.Bu maça bu fiyat normal hatta daha fazla isterim cart curt.
    Haksız kazanç vergisi ödenmemiş kazanç hem haram hemde soygunculuktur.
    Sana kısaca teşekkür ederim güzel örneklerin için HELLMARCH

• quote:

Orijinalden alıntı: Pomo

quote:

pomo yazdıklarından anlaşılan şu; sende kombine yok ve maça gitmek için bir tarafını yırtmak üzeresin ama acaba ucuza bilet yada kombine nasıl kerizlerim diye ortaya yem atıyorsun.Boşu boşuna duygu sömürüsü yapmana gerek yok,kimse sana 80e-90a hatta bırak bunları 300e 350ye bilet yada kombine vermez Neverlate arkadaş ne güzel yazmış "Alan razı satan razı" kimse bileti/kombineyi aldıktan sonra satıcıya ana avrat küfretmiyo yani Ne diye böyle bir konu açtın bunu anlamak bile güç? sen buraya yazınca millet fazla biletini veya kombinesini satmaktan vaz mı geçecek? Soyguncu veya değil sanane arkadaş seni ilgilendiriyo mu? sana tavsiyem böyle duydu sömürüsü yapacağına maç günü stadın önüne git ve maçın başlamasını bekle,elinde bileti satmaya çalışan kişiler denk gelirse belki (o da belki) satış fiyatına yakın alabilirsin,ama dikkat et okunmuş bilet alma apaşıp kalırsın

Komik olduğunu sanıyorsun ancak yazdığın cümlelerin gerçekle hiçbir ilgisi yoktur.Şizofreni hayal cümleler niteliğinde zamanını boşa harcamışsın.
    Ben böyle bir konu açıp ucuza bilet kapatmaya çalışacağım.Ucuza bilet kapatmaya çalışmam çünkü alırsam Galatasarayımın sitesinden alırım herşey yasal.
    Alamadığım maçların tümünde nevizade de arkadaşlarlaydık.Yani bunlar kafadan atma teoriler.Geçeceksin bunları.
    Ben sadece soygunculuğun kötü birşey olduğunu belirtiyorum.Amacım bu ülkede vergisiz yapılan her iş soygun niteliğindedir.
    O güzel beynini 5 satırlık işe yaramaz metin için boşa yormuşsun gerçekten.

Ula otomotivde %70 , sigarada % 70 , alkolde %70 vergi var adam kiralanan 300-500 kombinenin derdine düşmüş

• ama arkadasların haklı oldugu bı nokta var, sene basında ( ben de dahıl) paramızı ayarlayıp kombınelerımızı aldık. hatta ben 1500 lıraya dogu ust kombınesı aldım arkadas grubumla. O gunlerde kombıne almayanlar, sımdı takım ceyrek fınale cıkınca maca gıtmek ıstıolarsa o zmn AVUCLARINI YALARLAR beyler. Kımse kusura bakmasın...sezonun ılk kasımpasa macından, 1461 trabzon macına, ve ıkı gun sonra oynanacak ıbb macına kdr ben takımımın yanında olmuşum, smdı elbettekı kaymagını bız yıcez sampıyonlar lıgı maclarında. 80-90 TL demıs arkadas, Arkadasım 80-90 tl ye mekanda bıle ızleyemessın bu macı...bıletın hakkı 500 cıvarlarından baslıyo işine gelırse...
  • quote:

Adamın bide şu yazdığı saçma; "CLye gitmeseydik 6.olsaydık acaba o kombineyi alırmıydın ?" be adam sezon başında belli miydi bizim çeyrek finale çıkacağımız??? Wesley Snaijder 10 arkadaş müneccim çünkü,baştan düşündü ve onun için sezon başında aldı kombineyi,çeyrek finale çıkarız bende kombinemi kiralarım...haha

Cluj,Braga ve Manu maçları 550 yi çıkartmak için yeterli maçlardır.Tam soyguncuların maçları.Sen daha bunu düşünemiyorsun birde çeyrek finalden bahsediyorsun.
    Bu sene Galatasaray CLye gidemesin.O kombine 40 binden düşecek.Düşmesse adam değilim.Hatta sizin gibilerde kombine almayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoolander99

ama arkadasların haklı oldugu bı nokta var, sene basında ( ben de dahıl) paramızı ayarlayıp kombınelerımızı aldık. hatta ben 1500 lıraya dogu ust kombınesı aldım arkadas grubumla. O gunlerde kombıne almayanlar, sımdı takım ceyrek fınale cıkınca maca gıtmek ıstıolarsa o zmn AVUCLARINI YALARLAR beyler. Kımse kusura bakmasın...sezonun ılk kasımpasa macından, 1461 trabzon macına, ve ıkı gun sonra oynanacak ıbb macına kdr ben takımımın yanında olmuşum, smdı elbettekı kaymagını bız yıcez sampıyonlar lıgı maclarında. 80-90 TL demıs arkadas, Arkadasım 80-90 tl ye mekanda bıle ızleyemessın bu macı...bıletın hakkı 500 cıvarlarından baslıyo işine gelırse...

Kardeşim ben Galatasaray bilet sitesinden alınırsa eğer kartımla alırsam kale arkalarını o fiyata alırım demek istedim.
    Sırf ben haksız gözüküyüm diye arkadaşlar 80-90 ını farklı yönlere çekiyorlar.
    Zaten ben Nevizade de tek maç akşamında 100 lira harcıyorum.Anlıyorsundur inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoolander99

ama arkadasların haklı oldugu bı nokta var, sene basında ( ben de dahıl) paramızı ayarlayıp kombınelerımızı aldık. hatta ben 1500 lıraya dogu ust kombınesı aldım arkadas grubumla. O gunlerde kombıne almayanlar, sımdı takım ceyrek fınale cıkınca maca gıtmek ıstıolarsa o zmn AVUCLARINI YALARLAR beyler. Kımse kusura bakmasın...sezonun ılk kasımpasa macından, 1461 trabzon macına, ve ıkı gun sonra oynanacak ıbb macına kdr ben takımımın yanında olmuşum, smdı elbettekı kaymagını bız yıcez sampıyonlar lıgı maclarında. 80-90 TL demıs arkadas, Arkadasım 80-90 tl ye mekanda bıle ızleyemessın bu macı...bıletın hakkı 500 cıvarlarından baslıyo işine gelırse...

Bunu anlatamıyoruz işte. Kafede Tv'den izlerken bile 30 TL alıyorlar , 80-90 TL demiş.

***Almanya'da Schalke maçında 700 €'ya çıkmıştı karaborsa kombine ve biletler. Adam o koltuğu aldıysa 1 senelik o koltuğun sahibidir. Sen de alsaydım sen de hükmünü sürseydin arkadaşım. Burda insanlara hakaret ederek , yaftalayarak bir yere varamazsın. Organize suç örgütü kurup , 20 tane kombine ile karaborsacılık yapan yok. İlanlara bakarsan da hep 1 tane 2 tane kombine kiralıyor bireysel kullanıcılar.

Bir malın piyasa fiyatını talep belirler , çok talep varsa ve sen talepkâr kesimin satın aldığı ücret dolaylarına çıkamıyorsan burda küfürler savursan da eline bir şey geçmeyecek. İyi geceler , selametle.

• neymiş efendim soygunculuğu dile getirmiş...getire getire burada mı dile getiriyorsun??? sen etrafındaki soyguncuları iyi takip ondan sonra bilet satanlara bak.Sıraya koyarsak bilet satanların (sözüm ona soyguncu olması) sanırım bu ülkedeki soygunculuk sıralamasında milyonuncu sıralarda falan olurdu! ben sana bi güzellik yapayım mı madem ucuza bilet arıyorsun (kelimelerle dile getirmesende) ben sana batı tribününden liste fiyatına bilet temin edicem,ama yeter ki ağlama
  • Ben soygunculara iyi geceler demem.Selam bile vermem.İnşallah elinizde kalması dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pomo

Ben soygunculara iyi geceler demem.Selam bile vermem.İnşallah elinizde kalması dileğiyle

"200 desen neyse.Normal bulabilirim.Ticaret derim."

Buna ne diyorsun peki ? Nasıl güleyim şaşırdım sana doğrusu , ticaret diyordun hani

Sen Nevizade'de her maç 100 lira harcamaya devam et. Tribünde bağıran bizler olacağız.

İlk mesajda yazdığınla sonrakiler hiç bir şekilde örtüşmüyor. Ticaret diyordun soygunculuğa mı çevirdin ?

• quote:

neymiş efendim soygunculuğu dile getirmiş...getire getire burada mı dile getiriyorsun??? sen etrafındaki soyguncuları iyi takip ondan sonra bilet satanlara bak.Sıraya koyarsak bilet satanların (sözüm ona soyguncu olması) sanırım bu ülkedeki soygunculuk sıralamasında milyonuncu sıralarda falan olurdu! ben sana bi güzellik yapayım mı madem ucuza bilet arıyorsun (kelimelerle dile getirmesende) ben sana batı tribününden liste fiyatına bilet temin edicem,ama yeter ki ağlama

Esracım hadi kardeşim beni sinirlendirme soyguncu takımısınız bide bizim gibi namuslu insanlara laf yetiştiriyorsunuz..Ağzında geveleyip geveleyip birşeyi durma.
    Ben alırsam vergisi kesilmiş bilet alırım.Bizde sizlere yedirecek para yok.

• Şu an tartışmakta olduğun kişi benim yakın bir arkadaşım. O da benim gibi bir öğrenci. Ve tıpkı o da benim gibi birkaç aylık kişisel birikimini Mayıs ayında kombineye yatırdı.

Hiç kusura bakma ama, adam ne istiyorsa onu yapar. Daha sezon sonunda verip parayı almış. İster her maça gider, ister istediği maça kiralar. Hatta isterse kombineyi 8 parçaya bölüp, pena olarak kullanır. Buna asla karışamazsın. Eğer kiralama fiyatlarının yüksek olduğunu düşünüyorsan, yapman gereken tek şey global taraftarlık zihniyetine savaş açmak. Dünyanın her yerinde bu böyle çünkü Tutup da kimseyi yargılayamazsın 80 liralık kombineyi niye 200'e kiralıyor diye. Kimsenin Şampiyonlar Ligi gibi önemli maçlarda düşük fiyatlara bırakmasını bekleme. Piyasası neyse o fiyata gider. Bu düzen yıllardır böyle. Eğer bu düzenden çok rahatsızsan devrim yap, sistemi değiştirmeye çalış. Kulübe dava aç.. kombine sistemini değiştirt. Kombineli taraftarların kimlik kontrolü ile stada girmesini sağla mesela.

Madem maça gitmeye bu kadar can atıyorsun, o halde sen de herkes gibi Mayıs ayında paraya kıyıp alacaktın kombineni. Neden yapmadın ? Dur ben tahmin edeyim. Takımın Şampiyonlar Ligi' nde bu kadar gidebileceğini tahmin etmedin. ''Ya takım kötüye gider de kombine elimde patlarsa..'' korkusuyla hiç bulaşmadın belki de.

Kısacası diyeceğim o ki, çok yersiz ve amaçsız bir tartışmanın içindesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Şu an tartışmakta olduğun kişi benim yakın bir arkadaşım. O da benim gibi bir öğrenci. Ve tıpkı o da benim gibi birkaç aylık kişisel birikimini Mayıs ayında kombineye yatırdı.

Hiç kusura bakma ama, adam ne istiyorsa onu yapar. Daha sezon sonunda verip parayı almış. İster her maça gider, ister istediği maça kiralar. Hatta isterse kombineyi 8 parçaya bölüp, pena olarak kullanır. Buna asla karışamazsın. Eğer kiralama fiyatlarının yüksek olduğunu düşünüyorsan, yapman gereken tek şey global taraftarlık zihniyetine savaş açmak. Dünyanın her yerinde bu böyle çünkü Tutup da kimseyi yargılayamazsın 80 liralık kombineyi niye 200'e kiralıyor diye. Kimsenin Şampiyonlar Ligi gibi önemli maçlarda düşük fiyatlara bırakmasını bekleme. Piyasası neyse o fiyata gider. Bu düzen yıllardır böyle. Eğer bu düzenden çok rahatsızsan devrim yap, sistemi değiştirmeye çalış. Kulübe dava aç.. kombine sistemini değiştirt. Kombineli taraftarların kimlik kontrolü ile stada girmesini sağla mesela.

Madem maça gitmeye bu kadar can atıyorsun, o halde sen de herkes gibi Mayıs ayında paraya kıyıp alacaktın kombineni. Neden yapmadın ? Dur ben tahmin edeyim. Takımın Şampiyonlar Ligi' nde bu kadar gidebileceğini tahmin etmedin. ''Ya takım kötüye gider de kombine elimde patlarsa..'' korkusuyla hiç bulaşmadın belki de.

Kısacası diyeceğim o ki, çok yersiz ve amaçsız bir tartışmanın içindesin.

Memnunsa yaptığı işten hiç bu konuya gelmeyecekti.Bura benim konum.Yazmasın gitsin ne yapıyorsa yapsın.Ben alan arkadaşları uyardım sadece.
    Bu kadar basit.Senin arkadaşınsa çok pardon beyefendimi diyecektim.Allah aşkına soyguncu tayfası bastı buraları.

• 200 derse normal, ticaret derim demişsin. Sonra kombinelerini kiralayanlara laf etmişsin. Akıl fikir. Ticaretin üst limiti oldu da bizim mi haberimiz olmadı?

Alıyorsunuz böyle fake hesapları, daha 2 argümanı yanyana getiremeden millete çamur atmaya başlıyorsunuz.

Alsaydı abicim takımına güvenen adam sezon başında kombinesini? Almayın, maça gidemeyin içinize otursun ondan sonra burada bik bik. Ne ala memleket yahu.

Senin şikayetin varsa git yönetime yap o şikayetini, normal bilet alınmayacak derecede kombine satışı yaparsan karaborsanın da önünü açarsın. Vermeselerdi ikişer üçer alım hakkı? Üzüm yiyenle kafayı bozmuşsun, sana yedirmediler diye herhalde.
  • Yahu o değilde Karaborsacılık zaten suç, bazıları da gelip inatla suç ve suçluyu övüyor. Buradan birisi kalksa gitse savcılığa suç duyurusunda bulunsa 6 aydan 2 yıla kadar bir kitleseler ne yapabileceksiniz ben ona şaşırıyorum. Cahil cesareti mii, vay beni internette bulamazlar iç güdüsü mü yoksa benim sülalem raad panpa ayağı mı? Şu an gerçekten çok merak ettim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.