Şimdi Ara

Koltuk Altımda Şişlik Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle kist şeklinde değil de sanki büyümüş gibi bir izlenim var. Hafif ağrı da eşlik ediyor. Sizce kendiliğinden geçer mi?

• Up, sağlıkçı falan yok mu?

• Sert veya yumuşak mı ? tam konumunu temsili resimle çizebilir misin bir de boyutu ne kadar cm cinsinden kabaca tarif edebilir misin

• Sunset Sarsaparilla kullanıcısına yanıt
    Koltuk Altımda Şişlik Var

Hocam internetten bir fotoğraf bulup tam yerini işaretledim, böyle yumuşak bir şişlik. Yumru şeklinde değil.

• sakıncası yoksa fotoğrafını çekip özelden atabilirsin bana

• Carlion kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam, atıyorum hemen.

• Carlion kullanıcısına yanıt

Hocam ÖM atamıyorum size.

• Geçmiş olsun. Lenf bezi de olabilir hocam bazen bağışıklık düşünce şişer, bende çene altında şişer hemen. Siz yine de bir doktora gidin içiniz rahat etsin.
  • Boldrex kullanıcısına yanıt

Hocam son 2-3 aydır çok fazla diş hastanesine gittim. Geçenlerde de annemi hastaneye götürmüştüm. Bıkkınlık geldi o koridorlardan birkaç güne düzelmezse gidicem mecbur.

• Mutlaka bir hekime görünün hocam.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Öyle yapıcam hocam, şimdilik şişlik azaldı gibi. Bakalım birkaç günlük seyri nasıl olacak ona göre giderim. Son 2-3 gündür acı biber turşusunu fazla kaçırdım. Belki o alerji yapmış olabilir.

• Kardeşim git bi Dahliliye doktoruna falan görün. şişlik olan yere fazla dokunma kafanada takma belki yağ bezesidir o herkes te çıkıyor.

• Enfeksiyon vs. geçirdiysen koltuk altı/çene altı boyun gibi yerlerde lenf bezin şişebilir.Eğer şişen lenf bezi ise ağrılı olması iyiye delalet.1-2 hafta takip et eğer küçülme olmazsa doktora git.

• lenf bezlerin şişiyor, kendiliğinden geçmesi zor, güçlü bir antibiyotik verirler.

benim önceden başıma geldi, kampüste bankta otururken elime kıymık batmıştı, bi kaç gün sonra koltuk altlarım şişmeye başladı bir tanesi patladı hatta içinde bir sıvı çıktı, dr'a gittim, mikrop girmiş lenf bezlerine takılmış dedi. vücudun doğal savunması imiş.

geçmiş olsun.

• Geçmezse pazartesi gitmeyi planlıyorum hocam.

• Hocam ben herhangi bir yaralanma falan geçirmedim ki. Hatta çok titizimdir. Sağ olun bu arada teşekkür ederim

• Burdan ne söylesek boş ama bunların büyük çoğunluğu ter bezi iltahabı çıkar. Terlemeyi önleyici jel ve deodorantlar ter bezlerinin içten şişmesine ve iltahaplanmasına yol açar. Başka şeyler de olabilir ama burası teşhis konacak yer değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.