Şimdi Ara

Hamam oğlanı ne demektir???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
36.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar hamam oğlanı ne demek acaba bilen varmı? Analitik hocamız bana herkezin içinde hamam oğlanı dedi ve herkez birden gülmeye basladı tabi ben hiçbir şey anlamadım ne demek kötü bişey mi acaba

• okuda anla o hocaya bunun hakaret oldugunu anlatsan iyi olur

hamam oglani:hamamlarda erkekler tarafından cinsel amaçlı kullanılan erkekler.

http://www.zibidi.com/tr/sozluk.asp?x=hamam%20oglani
    http://www.antisourtimes.com/hamam%20oglani.html

• Kavgada söylenmez.Şimdi ben açıklasam kesin banlarlar.Sen o hocayı tenhada kıstır,dişlerini eline ver.
  • burdan söylersem banlanırım ama şunu söylemek lazım pek iyi birşey değil

eskiden hamamlarda erkeklere pasif olarak hizmet veren erkeklerdir. tabi birde bunların aktifi vardır, onlara tellak denir
  • HAMAM ABAZALARININ KANKASI
  • direk müdüre şikayet et cidden

• quote:

Orjinalden alıntı: T818

İyi akşamlar hamam oğlanı ne demek acaba bilen varmı? Analitik hocamız bana herkezin içinde hamam oğlanı dedi ve herkez birden gülmeye basladı tabi ben hiçbir şey anlamadım ne demek kötü bişey mi acaba

valla karizma yerlerde kardeş ben senin yerinde oLsam o öğretmenden intikamımı alırdım

• Oha öğretmen mi dedi bunu ? Kesinlikle şikayet et bence!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Bir öğretmen böyle konuşabiliyor.

Yazık.

@T818 müdüre şikayet ediniz.

Ben anlamını bilmediğim için o anda bişey diyemedim yarın en iyisi hocayla konusayım Şikayet edemem sonra sözlüye sıfır verir dersden kalırız iyi olmaz
  • quote:

quote:

Yazık.

Ben anlamını bilmediğim için o anda bişey diyemedim yarın en iyisi hocayla konusayım Şikayet edemem sonra sözlüye sıfır verir dersden kalırız iyi olmaz

Kardeş sakin ol, okul bittikten sonra topla 5-10 kişi bi operasyon düzenleyin bi tarafını sakatlayın itin, sonra adam olur, Allah bildiği yapsın böyle pislikleri insanları aşşğılama gücünü kendilerinde öğretmen oldukları için buluyorlar heralde, iyi bi dayağı hak etmiş, ben okuldan atılma pahasına onu sakatlardım, haksızlık en tahammül edemediğim şey...

• son senense daha iyi notların girdiği tarihi bil ve emin ol sonrada anında müdüre şikayet et gerekeni yap ama şu an ki sinirini unutmamak için bir yere yaz yoksa 3-4 gn sonra sinirin geçer ister istemez en azından şimdiki gibi olmaz o yuzden yaz ve zamanı gelince şikayet et butonuna baş :=) şaka şaka neyse şikayet et sana diyorsa demekki herkeze diyor ve ya diyecektir ark. gülmüştür ama onlarında %95 bilmiyordur hamam böceğinin farklısı sende insan olduğun için oğlanı diye anlamışlardır diyeceğim hocanı şikayet et bu çocuklar bilmiyor diye sövüyor resmen

yakında emekliye ayrılacaksa değmez arabası varsa çizin boydan fakat ki boyatmaya kalkınca toptan boyatsın ve ya bu işleri bildiğim için (kaporta - boya)
    sol ön kapı
    sağ ön kapı
    ön ve arka motorun ve bagajın olduğu yer ve kenat kıyısı sağ ve solun 1 arka kapısı çizik olmadığı halde boyatacağı için dahada koyacaktır sadece çizik yerini boyatmak isterse onu boyacıda uğraşmaz nasıren çikabilir gazete işelrmi çok uğrastırır çünkü
    gazma bir de öğretmen olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 2 Haziran 2008; 23:37:10 >

• quote:

@T818 şikayet konusunda karar sizin.

Tavsiyem siz asla bu hakareti kafanıza takmayın utanması gereken biri var ise öğretmeninizdir.

Helal olsun en doğrusunu demiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: riquelmee

quote:

quote:

Yazık.

Kardeş sakin ol, okul bittikten sonra topla 5-10 kişi bi operasyon düzenleyin bi tarafını sakatlayın itin, sonra adam olur, Allah bildiği yapsın böyle pislikleri insanları aşşğılama gücünü kendilerinde öğretmen oldukları için buluyorlar heralde, iyi bi dayağı hak etmiş, ben okuldan atılma pahasına onu sakatlardım, haksızlık en tahammül edemediğim şey...

Daha olayı bilmeden kimin haklı olup olmadığına nasıl karar veriyorsun anlamadım.

Konuyu açan arkadaş olayı yazarsa bizde öğretmenin neden böyle bir şey söylediğini anlarız.

• durup dururken mi söyledi hoca ne yaptın ki?

bizim hoca bi arkadasa zigot demişti sanırım sperm gibi bişey di
  • müdüre söyle
  • bizde hoca mongolları anlatırken biri mongollarla alakalı abuk bir soru sormuştu hoca da git aynaya bak demişti hey gidi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

Oha öğretmen mi dedi bunu ? Kesinlikle şikayet et bence!

umarım hocanın davranma biçimi şaka niyetindedir

tabi kasti olarak devamlı bu şekilde davranıyorsa savcılığa versin ciddiyim!

ama sanmam bu şaka olmuş >>> kaka
  • gülmekten öldüm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.