Şimdi Ara

Koltuk Altı Subwoofer Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar netten sipariş ettiğim ikinci el Avt isw 90 model koltuk altı basımı bugün kargodan alıp hemen oto elektronikçiye koştum. Bası taktılar fakat ses çok cılız geliyor. Kulağımı yakınlaştırdığımda az da olsa ses geliyor ve ellediğimde belli belirsiz bir titreme var. Bas hoparlöründe en ufak oynama yok. Dolayısı ile hava üfürme hiç yok. Kumandası çalışmadı gerçi içinden çıkan kumanda orjinal kumadası değil netten fotolarına baktığım kadarıyla. Telefon ethernet kablosuyla bağlanıyor kumandası bas ile. Basın üzerindeki ışık mavi yanıyor sıkıntı yok gibi. Acaba kumandayı çalıştırabilirsem ses de artar mı? Basın üzerinde ses, frekans, faz tüm değerlerle oynadım son sese getirdim ama nafile. Acaba yanlış bağlamadan mı? Kumanda yüzünden mi? Yoksa anfisi veya basın sürücüsü mü bozuk? Bastan gelen belli belirsiz ses acaba teypin çıkışından gelen güçle olduğu kadar çalışıyor sorusunu getirdi aklıma. İşim nedeni ile bir hafta sonra tekrar baktırmaya götürebilicem ama aklıma fena takıldı. Hayal kırıklığı yaşadım. Size de sorayım istedim.

• bass küçük olduğundan dolayı pek birşey beklemeyin
  • Ancak belirttigim gibi hoparlor kimildamiyor. Kapidaki standart hoparlorler daha fazla bass veriyor ve hava ufuruyor. Bunun calismasinda sikinti var gibi kipirdamiyor hoparloru. Ayrica bir ekleme daha yapayim. Rca beyaz kirmizi girislere bisey takilmamis. Sadece soketten bagli teybe. Bunla alakali olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vexx7

Ancak belirttigim gibi hoparlor kimildamiyor. Kapidaki standart hoparlorler daha fazla bass veriyor ve hava ufuruyor. Bunun calismasinda sikinti var gibi kipirdamiyor hoparloru. Ayrica bir ekleme daha yapayim. Rca beyaz kirmizi girislere bisey takilmamis. Sadece soketten bagli teybe. Bunla alakali olabilir mi

line çıkışı kullanılmış rca yerine oda olabilir orjinal teybe bağlı sanırım bass
  • Anladim o sekilde de oluyor yani. Teyp ayarlarindan basi acmassam devreye girmiyor kapi hoparlorleriyle birlikte calisiyor buda basta bozulmalar oluyor. Aklimda tek soru isareti kaldi. Bass ayar kumandasi calismiyor. Telefon kablosuyla bagladim bi kac farkli isigi yanmadi ve kontrol etmiyor. Onu cozebilirsem duzelme ihtimali olabilir. Umarim bu sekilde de duzelir
    Tesekkur ettim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.