Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam da eğer ütüleme sonucu böyle olduysa e eski üretim yöntemine geçsinler o zaman, ütülüyoruz ondan böyle kötü oldu ondan memnun değilsiniz diye savunma yapmak ne demek. Kağıt gibi maske olmasının sorunu filtrasyon test vs değil ki. Oturmuyor yüze kenarlar açık kaldıktan sonra maskenin ergonomisi kalmadıktan sonra ne önemi var filtrasyonun ? Zaten kenardan geçiyor hava maske filtre edemiyor ki. Garp kafasıyla bir işe girip mesafe kat edip sonra şark kafasıyla batırıyorlar ya pes artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2Berk

Nefes Maske FFP2 (Kore Tipi) ile ilgili gorusleri olan var mi ?

Yuzu iyi kapliyor, gorunum guzel ve kalinlik iyi. Denedim gayet memnun kaldim ancak burada hic bahsedilmemesi suphe uyandirdi.

https://www.hepsiburada.com/nefes-f95-f99-n95-ffp2-premium-kore-tipi-ce-iso-sertifikali-tek-paketli-maske-10-lu-pm-HB000015XLQE

Burun teli nasıl? Are kadar sert ve oturaklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2Berk

Nefes Maske FFP2 (Kore Tipi) ile ilgili gorusleri olan var mi ?

Yuzu iyi kapliyor, gorunum guzel ve kalinlik iyi. Denedim gayet memnun kaldim ancak burada hic bahsedilmemesi suphe uyandirdi.

https://www.hepsiburada.com/nefes-f95-f99-n95-ffp2-premium-kore-tipi-ce-iso-sertifikali-tek-paketli-maske-10-lu-pm-HB000015XLQE

Bende merak ediyorum bu maskeleri , acaba koruyuculuğu nasıldır?

• Veli89 V kullanıcısına yanıt

Bunu ben de merak ediyorum, sipariş vereceğim 2 haftadır stok gelmiyor

• Are 6. Ay üretim maske kullanan oldumu acaba ? Kuponla 4 kutu 100 tl siparis verdim 6. Ay uretim maske göndericeklermis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gül_ym kullanıcısına yanıt

en son aldıklarım 6. ay idi ve malesef 4. ay kullandıklarıma göre maskede ve iplerinde incele vardı. Saytekmed kullanan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: wesile

en son aldıklarım 6. ay idi ve malesef 4. ay kullandıklarıma göre maskede ve iplerinde incele vardı. Saytekmed kullanan var mı acaba?

Saytekmed ben kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Telini beğenmiyorum. %100 değilde %80 civarı eğikliğini koruyabiliyor. Onun dışında burda aylar önce paylaşılan testlerde koruyuculuğu en yükseklerden biri çıkmış. Lastikleri fena değil. Daha iyi olabilirdi ama bu haliylede maske güvenle kullanılabilir. 10 üzerinden 8,5 veriyorum. Teli biraz daha iyi olsa 9,5 verirdim.

• Herkese selam.
    Sanırım ARE’nin kalitesinfe hir bozulma olmuş. Uzun zamandır ARE kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Bayadır sipariş vermemiştim. En son 06.2021 üretimi var elimde. Yeni üretimler daha mı kötü?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesile

Kargo yola cıktı malesef bilseydim 4. Ay üretim isterdim

• goodcare maskede bile kalite düşmüş maske incelmiş teli artık tutmuyor önerebileceğiniz düz beyaz maske var mı

• 6. Ay üretimi ARE maske bugün elime geçti ve kullandım. Burun teli, yüze oturuş ve kulak ipi gerginliği güzel. Maske kalınlığında da ütülemeden dolayı ince hissiyat oluştuğu buraya yazılmıştı ama gelen maskelerde ince bir durum yok gibi duruyor. 6. Ay üretimi alıp kullanan olursa ve yazarlarsa iyi olur

• ben annem ne alırsa onu kulllanıyorum ama genellikle bu popüler olan evia mıydı neydi

• kartal87 kullanıcısına yanıt

tüylenme kaşındırma yapıyor mu ona göre are alacam

• borel müüko kokuyor tavsiyemdir

• KN95/N95 Ne önerirsiniz arkadaşlar f/p olarak.Yeni sezonda okulda kullanmayı düşünüyorum.

• n95 marka öneriniz nedir?

• Oscarronaldo O kullanıcısına yanıt

3M FFP 3

• Selam;

Normalde ARE kullanıyorum ancak tek tek paketli maske ihtiyacım oldu şuanda ARE kalitesine yakın tek tek paketli maske var mı?

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Bende herhangi bir kaşındırma yapmadı. Maskede tüylenme de olmadı. Bugün de kullanacağım herhangi bir problem olursa yazarım

• hoksi kullanıcısına yanıt

Kn95(kulak ipli olanlar) önermiyorum. Kafa bantlı olarak kullanmak hem daha rahat hem de daha iyi basıtor yüze. Uygun fiyat olarak 3M 9152e ffp2 önerebilirim. 3M 9320 fiyatı biraz daha fazla ama bir tık daha iyi. Mfanın kalitesi de gayet güzel ve güvenilir fakat burun kısmına koydukları süngeri hem elle yapıştırıyorlarmış hem de çok kalın ve uzun bir sünger. Ayrıca süngerin kalitesi hiç hoş değil. Özetle 3M öneriririm. 3M TR YETKİLİSİ TRENDYOLDA NAM KKD BU ARADA

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.