Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stokları bitirmissin hocam kalmamış orada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Yok ben attığım siparişten başka almadım ama eminim yine 40 hesap açan alanlar olmuştur

• 23.08.2020 tarihinden sonra üretilen evony ler muhtemelen sorunlu, sürekli kurumdaki arkadaşlara getirtiyordum bu tarihli son partide ipi çok bol yüzü tam kavramıyor bayanlarda özellikle aşırı büyük duruyor

• Bu nasıl?

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Bu maskenin belki 10 kere fotoğrafını atıp reklemını yaptınız. Yapmayın artık yeter bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bu maskenin belki 10 kere fotoğrafını atıp reklemını yaptınız. Yapmayın artık yeter bence.
    Maske nasıl merak ediyorum.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Defalarca cevap verildi 1,5 aydır maskeyi atıp duruyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bugün Anpa gross marketten aşağıdaki maskeyi 19.50 TLye aldım. Ben pek anlamam ama dışında nonwoven ve ultrasonik yazıyor. Dışında yazmıyor ama telli ve teli bükünce sabit kalıyor. En azından nerdeyse manavda bile satılacak altı üstü yamuk kesilmiş 1 tlye kaktırılan yamuk dikişli süs maskelerinden iyidir. Öyle dandik ince maskeler gibi değil, kalınlığı iyi. Daha kullanmadım ama iyi görünüyor. Tek sorunu biraz lastikleri uzun tutulmuş gibi. Belki kullanınca tam olur bilemiyorum.

.

• quote:

Beyler Anpa marketten aldığım maskeye burda denilen su testi yaptım. Su kesinlikle karşıya geçmiyor. Birde geçen kullandığım birini kesmiştim ortasında burdakiler gibi düz filtre yok ama 3 katmandan 2si daha sık ve farklı dokulu 1 katmanda burdaki incelemelerdeki delikli dokululardandı. Bu maske iyimidir?

Maske şu:
    .

• quote:

Anpadan 50lisini 19.50 TLye aldığım maske. Ultrasonik, nonwowen denilmiş. Su testi yaptım suyu geçirmedi. Lastikleri uzun. Yüzü güzel kapatıyor. Uzun süreli kullanımda boğazda kuruluk ve baş ağrısı yapabiliyor. İlk katman içe geliyor ve diğer iki katmandan farklı dokuda. Orta ve dış katman birebir aynı malzeme.

.

• quote:

Anpadan 50lisini 19.50 TLye aldığım maske. Ultrasonik, nonwowen denilmiş. Su testi yaptım suyu geçirmedi. Lastikleri uzun. Yüzü güzel kapatıyor. Uzun süreli kullanımda boğazda kuruluk ve baş ağrısı yapabiliyor. İlk katman içe geliyor ve diğer iki katmandan farklı dokuda. Orta ve dış katman birebir aynı malzeme.

.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş belki birisi iyi veya kötü olarak yorum yapsın diye beklemiş ancak kimseden ses çıkmayınca tekrar tekrar sorma gereği duymuş.
    Arkadaşlar o kadar çok maske markası varki kaliteli olanda kalitesiz olanda vardir aralarinda her tarafta bulabileceğimiz maskeler e genellikle yorum yapılıyor soly bgood goodcare vs.vs ancak her maske her tarafta bulunmuyor dolayısıyla kullanmadığı bir ürüne insanların yorum yapması doğru olmaz iyide olabilir kötüde denedigimiz bir kaç yol var işte lastigi ve teli rahatsiz ediyormu kumaş dokusu nasıl nefes alış verişi üfleme testi vs gibi bunları kendinizde yapıp güveniyorsanız kullanabilirsiniz kimsenin henüz kullanmadığı ama çok kaliteli bir üründe olabilir.
    Herkese iyi gunler

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Niyeti ile ilgili yorum yapmıyorum hocam iyi niyetli de olabilir. O kadar fazla attı ki dikkatimi çekti sadece. Defalarca cevapta verildi ben de cevap verdim hatırladığım kadarıyla, yukarıya örnek olarak koydum birkaç tane sadece daha da fazlası var. Amacı anlamadım sadece ve yeter bence artık dedim.

1.5 ay içinde sürekli aynı maske bazen kendisi test adiyor atıyor bir hafta geçiyor bu maske nasıl diye sadece fotoğraf atılıyor. Bu kadar çok olunca ve 1,5 aya yayılınca dikkatimi çekti sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 15 Eylül 2020; 13:53:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Goodcare denemek isteyen olursa Haibrag Türkiye'ye giriş yapmış, 50 liraya 20 lira indirim ve kargo bedava. 10'lu goodcare 8,20 TL. 6'lı lateks eldiven 2,12 TL.

50 adet goodcare ve 2 adet 1 metre usb kabloyu 32 liraya aldım. İsteyen sadece maskede alabilir tabi ki.

Sabah 05.30 da tesadüfen gördüm mesajını,tam da maske lazımdı sepete ekledim..neyse biraz siteyi gezeyim derken yamyamlarsepettekini bile aldılar o saatte, birden stok kalmadı.. la bi yatın uyuyun arkadaş piranalar aç kaldı bunların yüzünden ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ellez78

Arkadaş belki birisi iyi veya kötü olarak yorum yapsın diye beklemiş ancak kimseden ses çıkmayınca tekrar tekrar sorma gereği duymuş.
    Arkadaşlar o kadar çok maske markası varki kaliteli olanda kalitesiz olanda vardir aralarinda her tarafta bulabileceğimiz maskeler e genellikle yorum yapılıyor soly bgood goodcare vs.vs ancak her maske her tarafta bulunmuyor dolayısıyla kullanmadığı bir ürüne insanların yorum yapması doğru olmaz iyide olabilir kötüde denedigimiz bir kaç yol var işte lastigi ve teli rahatsiz ediyormu kumaş dokusu nasıl nefes alış verişi üfleme testi vs gibi bunları kendinizde yapıp güveniyorsanız kullanabilirsiniz kimsenin henüz kullanmadığı ama çok kaliteli bir üründe olabilir.
    Herkese iyi gunler
    +1

Kullanıyorum memnun sayılırım ama uzman değilim. Günde elinden 40 farklı marka geçen arkadaşlardan yorum istemiştim. Şuan indirim varmış bir kutu daha alsammı almasammı merak ediyorum.

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Bendeki b-good bu renkte

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Alcatraz06 kullanıcısına yanıt
    Anaaaa. B-good da Evony maskeye dönmeye başlamış. Lastikleri de değiştimi işlem tamamdır. Kıskandı zaar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Aldığım maskeler eşimin yüzüne genelde büyük geliyor, ipler bol sarkıyor, yanlarda çok boşluk kalıyor vs. Kadınlar ve küçük yüzlülere uygun hangi maske var?
    1. B good (papara ile 25 tl geliyor hem uygun hemde diğer seçeneklerden daha iyi üretim temmuz olani bulabilirseniz ipleri küçük )
    2. Melantis (Hijyen sorunu toz parçalar kutudan çıkması düşündürücü Akyelden cok daha kalın )
    3.Akyel (çok ince )

Ben bu maskeleri kullanıyorum hatta oğluma melantis yüzüne tam geliyor bgood çocuk maskeside bir seçenek

• Akyel yorumları pek hoşuma gitmedi. Bgood en başından beri hep beğeniliyor. Adana'da 2 eczanede satıldığını öğrendim Bgood yetkilisinden ikisi de bana uzak, o yüzden internetten almak daha uygun benim için. Dediğiniz gibi 7. ay üretimi satan online mağazalar neresi? Var mı yakın zamanda alan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.