Şimdi Ara

Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
2
Favori
15.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bi sikinti olmuyor prins mark tup vardi onunda ateslwmesi 15000 de degisiyormus ben 60-70 bin arasi bir degerde degisrirmek zorunda kamistim arac tupe gecmeyince bozulmus anladim da oyle gittim

Onu da 110tl gibi baya ucuz bir rakama degistirtmistim...

Nornal parca fiyati daha pahaliydi...

Bu bakimlarin cogu fasafiso

Sen demeden cam suyu ekleyip 70-80 tl kesiyorlar...

Brn corollo bkimlarinda hepsini cikariyordum sacma seylerin...

Ve indirim istiyordum.

Hic bakim yaptirdiktan sonra fatura kontrol ettiniz mi resmen soyuyorlar..

70.000 ekadar balata lastik degisimi olmadi zaten 77desattim araci...
    Yine degistirmemistim...
    Gaziantep maras yapiyordum...
    2012 arac 2016 da 77.000 di.
    Cillop gibi kullanmistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 23 Nisan 2017; 14:24:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renegade 2016- 15 bin bakımı 1000 lira

civic 2017- 10 bin bakımı 800 tl

fabia yine insaflıymış.
  • Yak dışarda 3'te 1 , 4'te 1 fiyatına yaptırırsın.

Benim 5 senelik garantimin 2. Senesinde yakmıştım hiçte pişman değilim keski daha önceden bozsaymışım.

Zaten ilk sene garantimda şuradan ses geliyor galiba bi bakın diyorum -ben duymuyorum diyorlar

Şurda bi sıkıntımı var diyorum -abi o bütün araçlarda var sıkıntı yok diyorlar. Şurası deforme oldu diyorum -kullanıcı hatası diyorlar.

Bu garanti dedikleri şey hiçbişeye yaramıyor tamamen yahudi ticareti arabayı satıp servisten paraları hortumlamak.

He bende büyük bir problem çıkmadı zaten ilk sene çıkmazsa dahada garanti kapsamına girecek bir problem çıkacağını düşünmüyorum.

• ucuz neresi pahalı
    oldu 100 lirami olsun
  • Benim aracı 800 e yapıyor servis, dışarda 350 tl.. garantisi bittiği için dışarda yaptırıyorum
  • "Eski araba alma parçalar yıpranmış olur masraf açar - sıfır araç servis çok pahalı "büyük ikilem

• Gayet doğal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerli araba alın kafaniz rahat olsun. cok dusunmiceksinoz. alacaksaniz corolla, megan, civic, i20 falan ilerde sorun yasamicaksiniz.

• Ww grubunda olan bir başka araç markası seat İbiza sahibiyim 30.000 bakımı için zubizu vs kullanarak 650 liraya indirttim 750 lira olan bakımı,üstüne komple balataları değiştirdiler 1350 liraya zor kurtardım kendimi:)))

• 5 yıldır logan kullanıyorum, toplam yaptığım masraf 1000 lira tutmamıştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Tamam ben karıştırdım, polemiğe girmek istemem. Soran arkadaş istanbul lu, ben de istanbulu baz alarak söyledim. Belki hakkaride van da falan 300 altına bile bulunabilir. Doğuş kazikci evet.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Demekki bakımdan pek anlamiyorsun

• hidoriumen kullanıcısına yanıt
    Çok fena Zubizu yapmışlar....
    Doğuş bu... Yakaladığını Zubizu yapıyor sabaha kadar...

Birader'in Leon da servise gitti 850 TL zubizu'ladılar...
    Dsg korkusuna yetkili servise gidiyor başka bi şey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 23 Nisan 2017; 18:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

yerli araba alın kafaniz rahat olsun. cok dusunmiceksinoz. alacaksaniz corolla, megan, civic, i20 falan ilerde sorun yasamicaksiniz.

Yerli araba ve corolla,megan,civic,i20 ?,vw çinde üretiyor çin malı o zaman senin mantığına göre?
  • devlet dört dört mükemmel şekilde çalışıyor
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Tr de en fazla zubizu yapan firma hondadır.Özel servislere orjinal parça vermez kendine muhtaç eder sonra geleni zubizubib yapar.Vw servisler bunlara göre çok çok daha iyi.
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Zubizulayamadıklarımızdanmısınız?:)))))

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

yerli araba alın kafaniz rahat olsun. cok dusunmiceksinoz. alacaksaniz corolla, megan, civic, i20 falan ilerde sorun yasamicaksiniz.

Yerli araba ve corolla,megan,civic,i20 ?,vw çinde üretiyor çin malı o zaman senin mantığına göre?

made in Turkey kardesim bitti .

• besttrr kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/turkiyede-yaklasik-2-milyar-dolara-uretilen-9-yerli-otomobil-fuarin-yildizi-oldu-40235302

misal olsun diye paylasiom.

Dunyada seri uretim satilan araclari ureten markaların hepsi multinational corporation diye gecerler. yani milletleri yoktur bu markalarin. Bi frimanin korede yada japonyada kurulmus olmasi onu japon yada koreli yapmaz. Bu mantikla gidersek general mobile Amerikada kurulmus bir sirkettir, o zaman general mobile yabanci bir sirkettir.

az okuyun ogrenin. yada en kotu bilmediginiz konularda ahkam kesmeyin. behlul kacar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.