Şimdi Ara

Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
15.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARYEKE

2011 megane 15.dci normal bakım %20 iskonto ile 430 tl. Fiyat normal mi acaba ?

Muadil malzeme değilse güzel fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi aradım birkaç bayiyi mesela ata hyundai hicbir indirim yapmadan 490 tl, peugeot goral 500 550 gibi fiyat verdi.

Bu sebeple muhtemelen son bakımım olacak borcunu bitirir bitirmez doğuş oto ile bağım kalsın istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightbringer -- 24 Nisan 2017; 13:19:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nightbringer kullanıcısına yanıt
    O zaman siz de kendi yaginizi alıp gideceksiniz. 400 bakım + 135 yağ = 535 liraya yaptırmış oldum bakımı. Tekrar söylüyorum yağ markası fiyat konusunda önemli kıstas. Doğuş grubu castrol edge kullanıyor, en pahalı yağlardan biri.

• Şahsen ben artık düşünmüyorum.Cahillik mutluluktur.

• sasırmayın bunlar daha ıyı gunlerimiz...
  • 15000 bakım 1100 tl insignia 2016
  • yerli müşteriden Ferite kar transferidir bu..
  • Yanlış olan 713 lira değil bir kutu yağ ile 15.000 kilometre arabayı götürmektir. 15.000 km. bir yağın arabayı koruyarak tam performans ile götürmesi imkansız. Asıl bunu irdelemek lazım bence...
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    yetkili servis fiyatı.
  • 250TL'lik bakımda adam çarpmaya çalışmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim öneriniz için

• quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

Daha bugun i20 benzinli aracın ilk yıl bakımına 423 tl ödedim. Sizinki çok yüksek gibi..

çok ödemişsiniz hocam ben hyundai maslakta 350 liraya yaptım geçen hafta. 1,4 otomatik benzinli
  • basiti var sizi parçadanda öpüyorlar gidin dışardan orjinal değişecek parçaları alın eşek gibi takıp yapmak zorundalar değişimide onlar yaptığı için garanti bozulmaz
  • Abi anlamadım ki dsg patlar diye korkuyorsunuz yine dsg alıp patlama ihtimaline karşı fahis servis ucreti ödüyorsunuz. Her türlü kaziklaniyorsunuz yani.

Bu arada eylül ayında manuel superb 15 bin bakimi 570 tlye yaptirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: korsallar

Yagimi, filtremi kendim alip otoparkta degistim. Arac 2. Yasina giriyor garantisi doluyordu. Yagi motul, filtreyide mann aldim. Anahtar takimi, filtre anahtari, filtreler, yag 300'e geldi. Ozel serviste 350 tl, yetkilide 660 tl istiyordu. Ama koyduklari yag motulu tutmaz.

Ben yağı elf 5-30,hava filltresini prufuluks,yağ ve bujileri bosch aldım.

sanayide periyodik kontroller fren ayarı hepsi 200 tuttu. Malzemelerde gayet kaliteli ve kendim uğraşmadım.

Bence pahalı malzemeye hiç gerek yok.

Yag konusunda hassasim biraz. İyi yag her zaman farkeder . Turbo arac bu , yagi iyi secmezsen eksiltir.Zaten castrol, mobil, shell de bu yagdan pek uyguna satilmiyor.Bosch filtre seti+shell yag degisim ile beraber 350 tl idi. Ben 5lt yaga 137 lira, yag/hava/polen filtresine 120 lira odedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

Daha bugun i20 benzinli aracın ilk yıl bakımına 423 tl ödedim. Sizinki çok yüksek gibi..

çok ödemişsiniz hocam ben hyundai maslakta 350 liraya yaptım geçen hafta. 1,4 otomatik benzinli

Abi bu nasıl fiyatlar şaka gibi ya arabayı satacam valla 😊😊

• quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

Abi anlamadım ki dsg patlar diye korkuyorsunuz yine dsg alıp patlama ihtimaline karşı fahis servis ucreti ödüyorsunuz. Her türlü kaziklaniyorsunuz yani.

Tork konvertörlü de olsa bozulduğunda fahiş fiyatlarla karşılaşabiliriz bu yüzden ilk seneler mecbur bir korku oluşuyor ve servise gidiyorsunuz. Fakat burda bu korkuyu sömürüyorlar ve haksız fiyat çekiyorlar. Ben bunu paylaşmak istedim belki ilerde tepki oluşur fiyatlar düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightbringer -- 24 Nisan 2017; 20:47:28 >
  • ucuzmus
    imzamdaki seat 10k bakımı 989 Tl idi
    dogus saolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

Abi anlamadım ki dsg patlar diye korkuyorsunuz yine dsg alıp patlama ihtimaline karşı fahis servis ucreti ödüyorsunuz. Her türlü kaziklaniyorsunuz yani.

Tork konvertörlü de olsa bozulduğunda fahiş fiyatlarla karşılaşabiliriz bu yüzden ilk seneler mecbur bir korku oluşuyor ve servise gidiyorsunuz. Fakat burda bu korkuyu sömürüyorlar ve haksız fiyat çekiyorlar. Ben bunu paylaşmak istedim belki ilerde tepki oluşur fiyatlar düşer

Tork konvektörlüyü kasıtlı uğraşmadıktan sonra bozması çok zor...
    Dsg gibi nazik değil...

• 65.000 liraya sıfır araç alıp En çok yılda 1 defa 750 liralık bakım masrafını çok görmek...
    Burası Türkiye dedirten durumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.