Şimdi Ara

Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
15.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corolla vardi bakimlari 10bin gec yaptryrdum hep ve pazarlik yapiyordum artik pk ugrasmiyrlardi gecen sene 60000 bakimini 500 liraya yaptirmstim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ilginç insanımız var. Dsg diye orda burda bilmem kaç milisaniyede vites atıyor diye geçinip bakım zamanı da Ah Şu Dsg olmasa diyor. Alma o zaman. Sen aldıkça 10 yıl garanti sana gelmez. Amerika'da bugün yine bilmem kaç milyar dolar ceza verildi. Ama güzel ülkem... Neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebnem Ferah

Arac icin yorumlarinizi alabilir miyim?

Kafamda bu arac var emsallerine gore daha iyi gibi geliyor.

Fabia?

Pek tanıdığım bir araç değil ama vw. Polo'nun bir tık altında ve 2. elde de Polo, Fiesta gibi olmayacaktır. Bariz bir fiyat farkı var ise alınır tabi. Ama bunun boşunu alacağım paraya camtavan vs'li Rio, i20, hatta yine boş Egea alabilirsem Fabia'ya bakmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Zengin yeni Türkiyeye yakışan rakamlar

Ucuz olsa fakirmiyiz derler. Doların istikrarından haberleri yok. KDV den bi haberler.

domates bile 10 lira olmuş. Yeni Türkiye sizlerin eseri

Hormon yuvasi domates harbiden de 10 lira ya.

Eser,pek de esere benzemiyor Hocam.

• Premium bile olmayan ufacik 2. Sinif vw kalitesinde b segmenti fabiaya 700 tl nedir ya satin siz o arabayi.. benim f10 520 nin bakimi 900 tl ve ikame araçta fiyata dahil.Birde borusana pahali derler..

• Peugeot 308 yeni araba. 15 bin bakımı 350 lira. C segment ve Fabia'dan fersah fersah ileride bir araba.. Yazık.

• Citroen c elysee 2015 model 30.000 bakımı için iki ayrı yetkili servisi aradım. 700 tl ve 820 lira fiyat verdiler. Siz olsanız nereye karar verirsiniz.? Yaşasın www.parcafilosu.com ve gittigidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykal -- 23 Nisan 2017; 10:25:23 >
  • neden şaşırıyorsun

dolar euro oldu artık 4 lira

otomobillerde vergi %200

tc araba lüks diyorum defalardır

şaşırmayın lüksün bedeli bunlar
  • Öncelikle ilgili markaya hiç bir sempatimin olmadığını peşinen söyleyeyim de fanboy gibi basit ithamlar gelmesin. Arabam 2016 leon 1.2 style paket.

Konuya gelecek olursak 300 liraya yetkili serviste yeni arabaya bakım yaptıran arkadaşlar geçsin bi kere bunu. Litresine minimum 35 45 lira yazdıkları 4 litre yağ var kafadan 300 liraya nereye yaptiriyosun yetkili serviste. Yetkili servisler aşağı yukarı aynı.

Arkadaş dsg demiş hala kendin yap, dışarda yaptır diyen var, yok öyle bişey dsg varsa mecbur yetkili servise gidecek ki iyi niyetten degisebilsin o illet. 2 farklı vw de 2 kere bedavadan dsg değiştiren arkadaşım var. Dsg alacaksanız doğuşla samimi olacaksınız mecburen.

Geçen hafta bakım yaptırdım kartal doğuşta, yağı kendim aldım ve 400 lira ödedim. Size tavsiyem doğuşun servisine gidin başka servislere değil. Bakım yapılırken nasıl becerdilerse direksiyonu cizmisler, hemen ertesi gün aradım sakince konuştum, araştıracaklarını söylediler. 1 gün sonra tekrar aradım, direksiyon siparişi verildiğini ve haftaya stokta olacağını söylediler.

Yani vag alacaksanız doğusa ihanet etmeyin ki canınız yanmasın.

• Tok kapı sesi bunu gerektiriyor

• Dogus grubu 600den asagiya yapmiyor bu isi.3 kurusluk ise 10 kurus kar aliyor vicdansizlar

• Bu millete az bile. Zerre kadar acımıyorum.
  • Kütahya Peugeot bayisini arayın 1.6 e-hdi 115 hp dizel 308 sıfır aracın 15 bin bakımını sorun. 350 lira.

• Son cumleye istinaden Dogus'a cuzdani teslim ediyoruz zamani gelince iyi niyet ayagina daha az cekip aliyorlar icinden paraciklari.

Siz yine de cuzdaniniza sahip cikin DSG almayin, Dogus'un da yanindan gecmeyin.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Kriterim istanbul du. İş yerimin yan sokağında hem reno hem pejo servisi var, pazartesi ikisinden de fiyat alacağım. Eğer dediğiniz gibi bir fiyat verirlerse herkesten özür dileyecegim.

Bir de yağ faktörü de önemli elf falan kullaniyorlarsa daha uygun olabilir. Ben castrol edge 5-30 aldım 135 liraya, serviste 267 liraydı.

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Valla ben bu dsg denen şanzımanı anlayamadım kaç senedir.

Farklı farklı arkadaşlarım kısa/uzun vadede dsg olmak üzere passat, jetta, a3, a1, leon kullandılar. 1 tanesi de demedi ki dsg şişti, yandı, patladı yolda kaldım. Kiralık olarak uzun dönem kullanan da var onda bile böyle bişey gelmedi başına. İnternete bakıyorum 10 20 bin km lerde patlayan var. İlginç bi durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aye aye

Ulan herseyi siyasete cekmeyin be. İnekler olmazsa sinekler ne yapar. Ben kendi aracimin bakimini kendim yapiyorum seevisten kazik yemiyorum. Yağ filtre degistirmek zor yada karmasik gelecek kadar afedersiniz malsaniz sizi sağan cok olur. Sonrada bu kazik yemenin acisiyla suclayacak kisi ararsiniz oda hukumet olur. Hiç öyle istikrar geyikleri yapmayın. Sana sıfır araba almayı dayatan kimse yok. Bakimi serviste yaptirmayi dayatan kimse yok. İsine neresi geliyorsa oraya gidersiniz. Araba vardir 700 lirayi yilda yer araba vardir ayda yer. Hangisine sahip olacagin senin elinde. Sonra külfetli olanı alıp ağladığında sana derler ulan zorla mı aldın. Sen aldıgindada benzin 5 liraydi simdide 5 lira. Sen araba alinca 5 lira olmadiki. Sen kar zarar hesaplamasi yaptin ve araba almya karar verdin. Peki devlet sana mecbur mu ucuz araba sağlamaya hayır mecbur değil.

Ben hükümet derken şunu kastettim, vergisiydi sigortasıydı elektrigiydi derken tüm bu giderler bize yani vatandaşa yansıyor. Işte bu yüzden 400 lira havadan " işçilik " parası istiyorlar. Tabi Doğuş da az paragöz değil, başka markalarda resmen yarı yarıya fiyat çekmişler. Aman politikaya dönmesin şu iş zaten yeterince insanlar gergin bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

Polo 2014 1.4 Dsg 40.000km bakımı yapıldı.

635 TL Tuttu.

Şanzıman garantisi için götürüyorum ilerde farklı bir mekanik sorun çıkarsa müşteri memnuniyeti için.

Yag'a 230 TL yazmışlar bilseydim dışarıdan alır götürdüm. n11, hepsiburada sitelerde kampanya var 100 TL'ye alırdım.

Yağı dışardan alsam kabul ediyorlar mı hocam?

• Ben İstanbul'u söylemedim dediğim gibi. İstanbul'a göre mi ayarlıyoruz her şeyi? Balık ekmek, minibüs ücreti, ayakkabı fiyatı, vs aynı mı ki aynı olsun?? Karıştırmayınız. Ancak şurası da bir gerçek ki bunların aynı fiyat olması lazım. Servis ücreti etiketli belli fiyatı olan bir harcama. Demek ki o bile soygun orada.

• Hocam çok haklısınız da işte ne bileyim araç dsg olmasa dediğinizi yapardım. Garanti bizde işlemeyen ama şirketlerin mecburiyetten koydukları bir değer bence

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.