Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne bu krowaz ? Ben oyunu bıraktığımda yoktu böyle bir olay
  • 3 yeşil 2 kırmızı kutu açtım +1 chitin glave falan çıktı
  • Krowaz itemi değil raum,fulitol daha bunun ayrımını yapamayanlar var. Chaos itemleri bunlar oyunun ilk açıldıgı gunden belliydi zaten oyunda oldugu hızlı ve zeki davrananlar yaptı itemlerini.cz'ede umarım yakın zamanda eklenir cruel hellfire vs. raptor,elixir vs ile oynamak pk atmak hiç keyif vermiyor bana pvp server hissi yaratıyor.
  • Aynen hocam ilk serverda oynanmaz yahu :D Xigenonda 1.5 hafta önce chitin 7 seti 1-2 tane yakarak bastım. Dexlerini basamadım tabi. Bekliyorum. Zaten vizeler falan başlayınca iyice uzak kalıcam o zamana kadar server oturur herhalde. chitin 7 ile iş yapar durumda olursak öyle gezeriz. Yoksa oyunu sileriz. Bir 10 adamda chitin 9 set olduktan sonra ardream de de oynanamaz :D hani bir 3-5 neysede.
  • Monster Stone daki BUG düzeldi mi arkadaşlar? Achivement ve çantadakilerle 20 adet kadar birikti. Riske atmak istemiyorum.
  • Ne buğu vardı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hiç buga denk gelmedim son 2-3 günde 20-30 tane ms girmişimdir
  • Girilen MS lerde boss olmadığı söyleniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Aynen hocam ilk serverda oynanmaz yahu :D Xigenonda 1.5 hafta önce chitin 7 seti 1-2 tane yakarak bastım. Dexlerini basamadım tabi. Bekliyorum. Zaten vizeler falan başlayınca iyice uzak kalıcam o zamana kadar server oturur herhalde. chitin 7 ile iş yapar durumda olursak öyle gezeriz. Yoksa oyunu sileriz. Bir 10 adamda chitin 9 set olduktan sonra ardream de de oynanamaz :D hani bir 3-5 neysede.

Asıl problemde orada zaten +9 itemleri elde etmenin zorluğu bu oyunu bitiriyor.Bu oyunda +10'un kalkması +9 elde etmeninde biraz daha kolaylaştırılması lazım.Herkes elde edemesin , elde etmek içinde binlerce tl ödenmesin.

Şuan en güzel zamanı item kirala 7 shard 7 shell set ile pk da akarsın herkes ezik ama 2-3 ay sonra +7 çitin iş yapmaz +8 set dizenler oldu şimdiden.

Bu arada Monster Stone girmeyin bazı kişilerde bugta ben kaç sene önce oynarkende bugtaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Ne bu krowaz ? Ben oyunu bıraktığımda yoktu böyle bir olay

Oyuna yenilik getircez diye yapılan fakat oyunun dengesini alt üst eden op itemler.

• Steamko oynamıyorum ama krowaz denen saçma ucubeler inşallah olmaz , saçma salak bonuslar vs .

• quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

Monster Stone daki BUG düzeldi mi arkadaşlar? Achivement ve çantadakilerle 20 adet kadar birikti. Riske atmak istemiyorum.

Sabah girdim boştu
  • bugünde girdim 3 tane ms a1 de sorun yoktu
  • 10 güne Dragon Box'ta gelir ✋🏻

• Oyunu biraktim az once partideki adamda koxp varmis hapise atti cikmak icin pustan item al sonra gorev yap diyor boyle sacma bisey olamaz başlamayanlarda hic bulasmasin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihendisiz

Oyunu biraktim az once partideki adamda koxp varmis hapise atti cikmak icin pustan item al sonra gorev yap diyor boyle sacma bisey olamaz başlamayanlarda hic bulasmasin

takımdaki koxper sayesinde rahat rahat kasarken mutluydun demi
  • Genui vardı partiden ne bilelim adamda koxp var sacma sapan sey uskoda bile pustan item al demiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulan +4 de ib mi yanar

chitin dex basarken yandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 14 Şubat 2016; 14:49:00 >
  • beyler kafalık 5 citin 6 ya gecmedı ya taktık verın nasıl basalım ya kafayı yıcem
  • bu krowaz zımbırtıları nereden düşüyor arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.