Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

ulan +4 de ib mi yanar

chitin dex basarken yandı

Cayır cayır yanıyor valla.
    Son 2 gün içinde;
    Mirage 4'e geçmedi.
    Glave 3'e geçmedi.
    Durandal 4'e geçmedi.

Sonra elimdeki rogue chitinleri bastım. 14 taneden 12'si 6 oldu. Daha fazla ellemeyip 6 olarak satacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

ulan +4 de ib mi yanar

Son 2 gün içinde;
    Mirage 4'e geçmedi.
    Glave 3'e geçmedi.
    Durandal 4'e geçmedi.

Sonra elimdeki rogue chitinleri bastım. 14 taneden 12'si 6 oldu. Daha fazla ellemeyip 6 olarak satacağım.

ib +4 e 2 kere yandı 5 e bir kere yandı nasıl basacağız yav millet basıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

ulan +4 de ib mi yanar

Son 2 gün içinde;
    Mirage 4'e geçmedi.
    Glave 3'e geçmedi.
    Durandal 4'e geçmedi.

ib +4 e 2 kere yandı 5 e bir kere yandı nasıl basacağız yav millet basıyor

Tamamen şans işidir bu.

Kimileri diyor önceden item yak diye geçer.

Önceden ne kadar item yaksan da yakmasan da o anlık şans ya vurur ya vurmaz.

Zamanında knightonline adı altında bir forumda moderatörlük yapardım, Upgrade paylaşımları çok fazla olurdu. Tek itemi alıp +9`a önden hiçbir şey yakmadan belki 4-5 kere geçirmiştir. 30 denemede (tek tek deniyor) 4-5 tane +9 çıkıyor.

Trina ile Chitin Shield +5`i +6`ya geçirirken %95 ihtimalle geçmesi gerekirken %5lik kısıma denk geldi ve yandı. Tüm sermaye 0`landı.

• ms de canavar göremeyenler 1. serverlarda denesinler diğer 2 sinde problem çıkabiliyo
  • 600 liraya 72 skilli açıyor adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 14 Şubat 2016; 17:18:27 >
  • Arkadaşlar bilgisayarımdan oyuna girmeye çalıştığımda durduk yere şu hatayı almaya başladım geçen gün.

Ardından format attım bir sorun varsa düzelsin diye ama aynı hata hala devam ediyor.

Çözümünü bilen var mıdır acaba?

• xp kasan varsa pm atın marcopolotr nick servar xigenon
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Cz'de fosilleri mining yaparak yan meteryalleri ve Keramash keserek ancientleri toplayabilirsin ama keramash keserek ancient toplamak ölme eşeğim ölme, gerçi Hell Fire , Havoc , Enigma , Cruel mobları oyunda olsaydı bile bunları keserek ancient toplamakta ayrı zulüm zaten. Heleki pve sevmeyen bir yapınız varsa benim gibi daha da soğuyorsunuz oyundan.
  • Beyler 500saat bronze pre var, şimdi DC çeksem bronze prenin zamanı durur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qrt_ kullanıcısına yanıt
    Durmaz

• Beyler 70 silahını almama yardım edebilecek var mı? Pathos/Orc
    Tek başıma deneyim dedim görev yaratığı tek attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Beyler 500saat bronze pre var, şimdi DC çeksem bronze prenin zamanı durur mu?

durmaz dostum
  • Tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Nakit olarak 20m param var bir şekilde pazar yapıp büyümek istiyorum. Pustan alıp al sat veya çözüm önerisi olan varmı acaba? Teşekkürler şimdiden, Sw: Cypher
  • Yesil kutu al 4 tane kirdir
    Bende cypherdayim

• Şu sıralar upgrade yapmayın oyunun upgrade sisteminde bir sorun olduğunu söylüyorlar.
  • +8 raptorum kayboldu diye başlık açan birini gördüm.Sözde arkadaşına vermiş geri alırken kaybolmuş.Aynı konuyu yabancı forumada açmış orada yabancı GM incelemiş her şeyi ortaya çıkarmış.Detaylar linkte yorumlarda ingilizce foruma açtığı başlıkta son yorumda gm açıklama yapmış.

http://steamcommunity.com/app/389430/discussions/3/412446890551817103/#p2
  • Steam hapise atip birakmamis arastirmis heralde cikarmislar :) cok mutluyum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu item kırdırma olayı ne arkadaşlar sadece high class itemler mi kırdırılıyor ve ne gibi droplar veriyor kısaca anlatırmısınız
  • Sanırım upgrade ratelerini düşürmüşler. O yüzden bu aralar upgrade yapmayın isterseniz. Şahsen oynamıyorum, oynamak için zamanım yok fakat zaman buldukça Twitch yayını takip ediyorum. Orada bir ara muhabbeti geçti, uyarmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feather -- 15 Şubat 2016; 2:26:29 >
  • Oyunda bazı hesaplardan alınan itemler 1 haftada bazılarında 1 ayda satışa çıkarılıyor bu neye göre belirleniyor bilen var mı?

Cypherda 80 oldum hayırlısıyla da asıl işkence şimdi başlıyor skill açmak için dönen paralar acayip fena
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.