Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunu normal oynayan varsa aklından şüphe ederim birde zamanında herkes pvpsi en iyi olan oyun derdi chaosa bir gireyim dedim 100 kilometreden yenen ice swordmu dersin durup dururken yenen dc lermi dersin sağolun almayım ben böyle pvpyi.
    Class durumlarına bakarsak rogue zaten oyundaki en güçlü karakter asas halinin pvpsi hayvani okçu halinin pvesi hayvani diğer karakterlerin hiçbiri böyle değil bu yüzden oyunda adaletsizlik var.Roguenin 12 saniyelik 800 defans 400 defans skilleri hayli saçmalığın daniskası.Oyuna denge getirmenin tek yolu rogue karakterinden minorun kaldırılmasıdır o minör makrolarla pedallarla çok seri bir şekilde basılıyor nerde bunun playerlığı veya şöyle olabilir 2 stack olacak 300 hp vericek cooldownu 3 saniye olacak.
  • Beramus'ta +9 Priest göğüslük paper satılır. STR basılı.
  • Gb fiyatı 65 70 tl demişsiniz, sitelerden baktığımda 80 tl veya üstünde hep fiyatlar, oyun içi mi bu dediğiniz fiyatlar?
  • Asas için pk pedalı almak istiyorum. Piyasada çok fazla pedal var. Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu 70-75-80 skill açtırma işlerine bi kolaylık getirmeleri lazım.Tıpkı master açtırırkenki yaptıkları kolaylık gibi.Usko'da 4-5m'e satılmaya lobo ve lupus pendant'ı 70-80m'den pazara koyuyorlar.Keza Fang Of Bakkira'da öyle.150m'e koyuyorlar pazara.Herkes meteliğe kurşun atarken kim açtırabilecek bu skilleri anlamadım ki.Skill olmayınca kasasım bile gelmiyor.
  • Bu lanet lag sadece bende mi var? Oyun oynayamıyorum delaydan 3 4 gündür
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Bu oyunu normal oynayan varsa aklından şüphe ederim birde zamanında herkes pvpsi en iyi olan oyun derdi chaosa bir gireyim dedim 100 kilometreden yenen ice swordmu dersin durup dururken yenen dc lermi dersin sağolun almayım ben böyle pvpyi.
    Class durumlarına bakarsak rogue zaten oyundaki en güçlü karakter asas halinin pvpsi hayvani okçu halinin pvesi hayvani diğer karakterlerin hiçbiri böyle değil bu yüzden oyunda adaletsizlik var.Roguenin 12 saniyelik 800 defans 400 defans skilleri hayli saçmalığın daniskası.Oyuna denge getirmenin tek yolu rogue karakterinden minorun kaldırılmasıdır o minör makrolarla pedallarla çok seri bir şekilde basılıyor nerde bunun playerlığı veya şöyle olabilir 2 stack olacak 300 hp vericek cooldownu 3 saniye olacak.

Bu dediklerini 5 sene öncede tartışıyorlardı değişen bir şey olmadı.Bu oyunda hiçbir şey değişmez 5 senelik buglar bile var.Benim oyunu oynamama sebebim p2w olması şimdi emek nakit verdim +8 shell set +8 shard vb dizdim adam +9 unu alacak ve ben hiçbir zaman o +9 iteme ulaşamayacağım ulaşmak için 1000-1500 TL vermem gerekecek.

• Oynayacak sıfırdan çar acacak arkadaslar beramus a gelmesin her türlü koxp , liseli, düzenbaz, üçkağıtcı (Human için söylüyorum) hepsi burda inat yüzünden 2.300 den pot satan var ve adonisi çok özlüyorum orası öyle değildi be
  • 69lvl okcu mp rec bow ile half troll busucker-burning stone keserken mana harcarmı arkadaşlar 3-5 li ok ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crestfallen.

xigenon da 70lvlım tek başıma takılıyorum eslant da birileri olursa iyi olur

steam id: crestfallen (fotoğrafta kadın var isim ömer)

hocam human ise pm atın beraber takılalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Oynayacak sıfırdan çar acacak arkadaslar beramus a gelmesin her türlü koxp , liseli, düzenbaz, üçkağıtcı (Human için söylüyorum) hepsi burda inat yüzünden 2.300 den pot satan var ve adonisi çok özlüyorum orası öyle değildi be

Pot işinde cidden inanılmaz rekabet var.
    Neyse ki asasım mısırımı ve "potumu" alıp izliyorum sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sormayın hocam zar zor 60 yaptım yardım eden de yoktu dedim 3.5 k dan felan satarım baya bi baktım 2.300 den satıyolar

Bu arada beramus da isen sana da kıyak geçerim
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    Pot kullanmıyorum hocam yoksa alırdım :D

ama fri ekleyin yine takılırız pot lazım olur falan KASARINA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazara bıraktım hesabı bi geldim genie üzerinde 40 yazıyor anlamı nedir bi arakdaş bug olmuş h.o olsun pre kazandın felan dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Pazara bıraktım hesabı bi geldim genie üzerinde 40 yazıyor anlamı nedir bi arakdaş bug olmuş h.o olsun pre kazandın felan dedi

tahminimce training tamamlayınca genie point geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Pazara bıraktım hesabı bi geldim genie üzerinde 40 yazıyor anlamı nedir bi arakdaş bug olmuş h.o olsun pre kazandın felan dedi

Bug değil o, belli süre training'te bırakırsan karakteri bu afk kaldığın süre için 20'şerden olmak üzere sana genie point veriyor. Tek seferde 120point toplayabilirsin. 40point ise 40dakikalık genie manasına geliyor. 40dakika boyunca genie kullanabilirsin. Yalnız relog atarsan yada dc yersen bu pointleri kaybediyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gasai Yuno -- 13 Şubat 2016; 20:08:12 >
  • Arkadaşlar item kiralamada bug hala devam ediyor mu? her seferinde 500k vermekten imanım gevredi. 20tlye steam wallet aldım. Bunun 15tlsini oto lot aldım. 2 tane magic bag aldım. toplam 20tlye aldım. 5tl kaldı. Enpara %50 indirimi ile 10tlye geldi. 5tl steam walletta kaldı. Yani 5tlye 500cash aldım
  • Merlin, çöp kutusu serisine yeni video için KO'yu seçmiş

• rez alanlar burdamı ?
  • Arkadaşlar bunu yazdığım için bazıları kızacak ama oyunda şu an KROWAZ dönemi yaşanıyor. Raptorun fiyatı 3 gb den 2 gb ye düştü 1 gecede. Shard 150m civarına indi. Fulitol ve raum 7 basanlar gördüm. Yatırımınızı Shard Raptor gibi silahlar üzerine pek yapmayın. Anında alın satın.

Bu arada high class eşyalar "mysterious old man" de kırdırılabiliyor. Ben bunu biliyordum ya da bunu kim bilmez diyecek troller lütfen kendinizi yormayın bilmeyen insan sayısı daha çok. Özellikle yeniler ve çok çok eskiler bilemeyebiliyor.

Ha ben bunu söylemeyip kazanca dönüştürmesini de bilirdim ama bazı oyuncuların farkı çok çok açması iyi bir şey değil. Haksızlık diye düşünüyorum.

Oyuna girip inn nia civarına bakarsanız KROWAZ FESTİVALİ ni görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.