Şimdi Ara

Knight Online Europe (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.169
Cevap
6
Favori
264.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CemalBahar

Çok güzel oyun gerçekten arkadaşalar,eski usko'ya benziyor ve kimin ne bastıgını görüyorsunuz.İtemler çok uygun ve itemler neredeyse herkezde eşit ahım şahım itemler yok.Troya 'ya beklerim Bugun W7WKD'nın verdiği taktikle +6 enion bow'umu yaktım onada buradan saygılar :)

Kısmet işi bunlar, bir gün yanar bir gün çıkar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

beyler serverler hakkında biraz bilgi verebilirmsiniz acaba?yogunluk item durumu vs

Serverlar yeni sayılır hepsi,troya acılalı 2.5 hafta oluyor.Herkez'de neredeyse esi itemler en fazla +7 dual shard bazılarında +8 shard basanlar oldu.Ama bunlar sayılı insanlar tabi.Yogunluk durumu gayet fazla kayıtlardan baktım 2500. chachterim heryer dolu cz vs. Levellerin ortalaması 62 ,hergün ban oluyor k0sperlara.Bizim clandan 2 günde 14 kisi ban yedi.
  • arkadaşlar smite hammer hangi kağıtla basılır bles kağıtla +3 +4 geçme oranı nedir. sağolun
  • Delos kapıyı kapatmışlar ne yapacaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

Delos kapıyı kapatmışlar ne yapacaz..

town at soldan git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalBahar

Çok güzel oyun gerçekten arkadaşalar,eski usko'ya benziyor ve kimin ne bastıgını görüyorsunuz.İtemler çok uygun ve itemler neredeyse herkezde eşit ahım şahım itemler yok.Troya 'ya beklerim Bugun W7WKD'nın verdiği taktikle +6 enion bow'umu yaktım onada buradan saygılar :)

Suclu degilim insallah :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: G Man

arkadaşlar smite hammer hangi kağıtla basılır bles kağıtla +3 +4 geçme oranı nedir. sağolun

Hocam bunu da soruyorsan artık, bence yol yakınken bırak geri dön güncel hayata...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

Delos kapıyı kapatmışlar ne yapacaz..

town at soldan git

sağolasın hocam
  • arkadaşlar charımı satmaya karar verdim. europe serverinde karus asas 65 lvl.

+7 chitin set
    +7 dual md
    dual old flame ring
    wp, pp, elf belt, ske belt, dual re

3 gün premiumu kaldı. biter zaten yakında. ilgilenen arkadaş olursa pm atarsa sevinirim. zamanım olmadığı için kasamıyorum.
  • Oyuna girebilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Orijinalden alıntı: southgate

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

quote:

talos kestik glass belt dropladık. exp kasarken swsiz dönüyor olmamıza rağmen sw ci alalım dedik clan dışı aldık dropda ona gitti
    eee haliyle adamda çaldı itemi,,, bu adamla oyun içi hiçbir bağ kurmayın, dışlayın lütfen.

server europa

http://img195.imageshack.us/img195/2995/20111222233125.jpg
    http://img864.imageshack.us/img864/9438/20111222234613.jpg

Aynı server'da oynuyorum. Itemin çalındığı filan yok. Ortada disband durumu da yok. Hem zaten olsa bile petin buna şans tanıyacağını düşünmek biraz hayal olurdu. Exp party yapıyorsunuz ve sıra o adamdayken item ona geliyor bu kadar basit. Clanca isiloon kesersiniz de çıkanlar tüm clana dağıtılır anlarım ama bilirsiniz ki yeryüzünde ki dini olarak ve etik olarak da en büyük suç hırsızlık suçlamasıdır. Asıl dışlanması gereken bizim insanımız. Bunu oyun olarak bile göremeyip hırsında boğulan insanlarımız fakat herneyse burada susayım bende dışlanıyor olabilirim. İyi forumlar arkadaşlar.

o adam o bosu tek başına mı kesiyor ? o magelerin bos kesecez diye giden explerini o mu kasıyor ? warriorun priestın giden manalarını o mu sağlıyor ?
    bu kadar adamın emeğini alamaması sence biraz saçma değil mi ?
    exp kasarken bos kestiğinizde "kutu bana gelir mi ?" diye mi düşünüyorsunuz ?
    herkes karşısındakini kendisi gibi sanıyor işte. biz o asassızda keserdik diğer mage olmadanda keserdik. bos çıktığında onları pt den atmasınıda bilirdim ama ben kimsenin hakkına göz dikecek hakkını yiyecek bir adam değilim. biz o adama "milletin hakkını ver yeter ki sen iki katını al" da dedik. ikinizde aynı kafayı yaşıyorsunuz ne diyeyim Allah ıslah etsin.

Benim anlatmak istediğim bu değil. Ortada suç unsuru söz konusu değil. Bu pazara bir sıfırı eksik item koyup bunu birinin alması gibi alan kişiyi hırsızlıkla suçlaması gibi. Ben mutlaka verirdim payları ki burada ayrılıyor düşünceler. Adam etik bir şey yapmamış fakat hırsız vs demek de doğru değil. Sizin clandan birine düşseydi de asıl onun payını verir miydiniz bunu sorgulamak daha doğru olur.

Geçen gün resden sonra kimse yok oyunda Akasha diye bir priest var gavur sözde çok elit oyuncu, neyse bunla eslantta geziyoruz...
    DF kestik baş, Samma kestik baş, Shaula kestik SS kalkan düştü ben açtım kutuyu sırayı da biliyordum...

Neyse abi Str4 kolye ve SS düştü istesem Str yi ona denk getirir kendim SS kalkanı alırdım 3kişiyiz partyde...

Bastım SS buna geldi...

Serverda yok denecek kadar az belki 1-2 tane vardı o zamana kadar SS kalkan. 30m civarı para ediyor vercem paranızı dedi, 2 gün 3 gün geçti tık yok adamda...

Sonra clanımıza laf etti scammer diye, sonra istiyorsan 1.5m paranı vereyim dedi, ben diyecektim kalkanı ver ben sana 10m vereyim diye ama neyse dedim büyüklük bizde kalsın bi kalkan için değmez. Yani çok elit adamım itemde gözüm yok diyen tipler de böyle bu oyunda.

Ben olsam IB bana düşse ben de vermem hiç kimseye kusura bakmasın kimse bu işler böyle. O item Callisto'da 100$ ediyor şans o adama gülmüş, benim böyle çok itemim gitti kimseden de bir şey göremedim. Nerden baksan 500TL lik item kaybettim bu şekilde.

Boss karma pt ile kesilmez, keserseniz de kaderinize razı olacaksınız, laf söyleme hakkınız yok, illegal bir durum hiç yok.
    Remake yapaydınız her yoldan geçene güvenilmez.

Üstad bu oyunu senelerdir oynuyoruz ama bazen arkadaşlara bazı olayları anlatamıyoruz. Kutudan Monster Stone düştüğünü düşünün. Aynı şey o da unique. Siz toplu olarak boss aramıyorsunuz ki. Şans eseri önünüzde doğuyor ve kesiyorsunuz. Eğer adam vermek isterse verir size. Veya remake diye bir şey var. Herneyse bunu oyun olarak görmek herşeyi çözer dert etmeyin bunu.

• oyun içi pazardan dc pre çektiğimizde preyi kırdırdıgımızda trina geliyor mu ? bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

oyun içi pazardan dc pre çektiğimizde preyi kırdırdıgımızda trina geliyor mu ? bilgisi olan var mı?

Gelir.
  • Meganthereon'dan MD düşme olasılığı nedir?
  • quote:

Aynı server'da oynuyorum. Itemin çalındığı filan yok. Ortada disband durumu da yok. Hem zaten olsa bile petin buna şans tanıyacağını düşünmek biraz hayal olurdu. Exp party yapıyorsunuz ve sıra o adamdayken item ona geliyor bu kadar basit. Clanca isiloon kesersiniz de çıkanlar tüm clana dağıtılır anlarım ama bilirsiniz ki yeryüzünde ki dini olarak ve etik olarak da en büyük suç hırsızlık suçlamasıdır. Asıl dışlanması gereken bizim insanımız. Bunu oyun olarak bile göremeyip hırsında boğulan insanlarımız fakat herneyse burada susayım bende dışlanıyor olabilirim. İyi forumlar arkadaşlar.

iteme db atmakla itemin kendisine gelip "en ufak " bir payı asıl kesen oyunculara vermemesi tabiki aynı şey değil. Ama ortada "etik olmayan, oyun ahlakına aykırı" bir durum var. Ben bu oyunda in 450 500 lira değerindeykende dropladığım in yi 3 e böldüm pay ettim. 1 i clanımda bile değildi.

Haklı olunan bir nokta var, boss olduğu zaman remake yapın filan demiş L.J-sen o durumdada pt den atılan kişi için hoş bir durum olmuyor. O parti o boss u rogue olmadanda keserdi zaten.

Bende yıllarca oynadım bu oyunu bana göre bu durumda o roguenin kendine fazla pay alsada diğer oyunculara pay vermesi gerekli. Tabi bunları yapabilmek için insanın bazı şeylere "tok" olması gerekli.

@muskeder hocam gürkan abi 80 oldumu ?

@w7k2d resimdekilerin hepsi gold cafedeki oyuncularmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 27 Aralık 2011; 1:01:07 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Bu oyunun en cok sevdiğim yanı budur kardeşim :) Clan içi buluşmalar , keyifli sohbetler ve oyunun sadece oyundan ibaret olmadığını gösteren bir tablo , AnyoneStopUs ailesine teşekkür eder saygılarımı sunarım :)

Knight Online Europe

http://www.youtube.com/embed/11hphZcgLQ0
    http://img72.imageshack.us/img72/5268/adszrt.jpg

Merhaba dostum,
    Bazı kanıtlar sunarak illagal olaylar hakkında düşünceni merak ettim, ne diyorsun bu konu hakkında

video çeken kişi pt alsalar onlarla beraber kasacak
    ss alan kişide de koxp var
    ben böyle durumlarda kanıt diye sunan kişilerinde (ss ve video alan kişilerden bahsediyorum) karakter sahibi ve gerçekten legal olmalarını isterdim.
    hiçbir büyük clan ben tamamen temizim dememeli illaki bir yerden bir şey çıkıyor

Video çeken kişiye pt atsalar kasar mı bilmiyorum, ki kasacak olsa direk video çekmezdi diye düşünüyorum. Yine de Allah yukarda kimsenin günahını almayalım.

Herneyse benim aklıma şu takıldı, bu adamda da koxp oldugunu nasıl anladınız yav, bakıyorum bakıyorum gözüme çarpan bir şey yok, pek anlamam bu işlerden. Çook eskiden spell atınca k0xp oldugunu anlardıkta şimdi nasıl anlaşılıyor

Edit : ss aldığında arkadaki kişilerin oyun id'lerini neden karaladığı gerçekten şaibeli. Şimdi farkettim de.. İsmini vermek istemeyen kişiler mi kasıyor orada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sümmani. -- 27 Aralık 2011; 8:38:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

Orijinalden alıntı: G Man

arkadaşlar smite hammer hangi kağıtla basılır bles kağıtla +3 +4 geçme oranı nedir. sağolun

Hocam bunu da soruyorsan artık, bence yol yakınken bırak geri dön güncel hayata...

kardeş 2005miydi 6mıydı en son oynadığım.. güncelliyorz işte :) sarı besle +3e kadar basılır mı yoksa sarı besle +1 gerisi busla mı.. emin olayım ona göre bles kağıt alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G Man -- 27 Aralık 2011; 9:12:20 >
  • Yeni 80 olan arkadaşlara kötü bir haberim var. Rahatladıklarına sevinemeden yeni patchle beraber 83 geliyormuş.

Patch Ayrıntıları.

quote:

Dear Players

Due to a payment integration (SponsorPay), we are going to start Weekly Maintenace 1 hour earlier.

Time: 8 AM - 10 AM CET
    Update
    1. A New Payment Open (SponsorPay)
    2. Turn off X-Mas Events
    Upcoming Update (12/29/2011)
    1. The max level cap open to 83

-- The eNTiTy Game, Knight Online Team
  • Evet 83 geliyor 29unda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

iteme db atmakla itemin kendisine gelip "en ufak " bir payı asıl kesen oyunculara vermemesi tabiki aynı şey değil. Ama ortada "etik olmayan, oyun ahlakına aykırı" bir durum var. Ben bu oyunda in 450 500 lira değerindeykende dropladığım in yi 3 e böldüm pay ettim. 1 i clanımda bile değildi.

Haklı olunan bir nokta var, boss olduğu zaman remake yapın filan demiş L.J-sen o durumdada pt den atılan kişi için hoş bir durum olmuyor. O parti o boss u rogue olmadanda keserdi zaten.

Bende yıllarca oynadım bu oyunu bana göre bu durumda o roguenin kendine fazla pay alsada diğer oyunculara pay vermesi gerekli. Tabi bunları yapabilmek için insanın bazı şeylere "tok" olması gerekli.

@muskeder hocam gürkan abi 80 oldumu ?

@w7k2d resimdekilerin hepsi gold cafedeki oyuncularmı ?

Resimi çeken benim , orada gördüğünüz sadece 3 kişi gold cafeden.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.