Şimdi Ara

Knight Online Europe (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Orijinalden alıntı: southgate

Aynı server'da oynuyorum. Itemin çalındığı filan yok. Ortada disband durumu da yok. Hem zaten olsa bile petin buna şans tanıyacağını düşünmek biraz hayal olurdu. Exp party yapıyorsunuz ve sıra o adamdayken item ona geliyor bu kadar basit. Clanca isiloon kesersiniz de çıkanlar tüm clana dağıtılır anlarım ama bilirsiniz ki yeryüzünde ki dini olarak ve etik olarak da en büyük suç hırsızlık suçlamasıdır. Asıl dışlanması gereken bizim insanımız. Bunu oyun olarak bile göremeyip hırsında boğulan insanlarımız fakat herneyse burada susayım bende dışlanıyor olabilirim. İyi forumlar arkadaşlar.

iteme db atmakla itemin kendisine gelip "en ufak " bir payı asıl kesen oyunculara vermemesi tabiki aynı şey değil. Ama ortada "etik olmayan, oyun ahlakına aykırı" bir durum var. Ben bu oyunda in 450 500 lira değerindeykende dropladığım in yi 3 e böldüm pay ettim. 1 i clanımda bile değildi.

Haklı olunan bir nokta var, boss olduğu zaman remake yapın filan demiş L.J-sen o durumdada pt den atılan kişi için hoş bir durum olmuyor. O parti o boss u rogue olmadanda keserdi zaten.

Bende yıllarca oynadım bu oyunu bana göre bu durumda o roguenin kendine fazla pay alsada diğer oyunculara pay vermesi gerekli. Tabi bunları yapabilmek için insanın bazı şeylere "tok" olması gerekli.

@muskeder hocam gürkan abi 80 oldumu ?

@w7k2d resimdekilerin hepsi gold cafedeki oyuncularmı ?

Resimi çeken benim , orada gördüğünüz sadece 3 kişi gold cafeden.

koxp hakkında cevaplamıyacaksın galiba kabul ediyorsunuz. İnşallah doğruysa adalet yerini bulur.

• arkadaşlar dc preli char Dark Beauty nikli arkadaşımıza verilmişdir....
  • arkadaşlar bende hafiften rosettada başladım bir kaç soru sorayım

şimdi dc pre uskodaki gibi mattock ve trina veriyormu ?
    bide sanırım yeni preium gelmiş rengi parlak platin gibi.basan oldu mu hiç ?
    bide preiumlardan cash veren varmı uskodaki gold gibi mesela
    teşekkürler
  • beyler bende yüklüyorum hangi servera geleyim ?
  • 81 atack görev mdleri
    troll armor set
    görev takıları
    11m bankada
    1 adet trina
    5-6 tane mp/hp rec silahlar..
    level 59 (60 olur)
    27 gün exp premium (gece 4 de 25 gün kalacak)
    karus..

50 lira...
  • SATILIK TROYA'da 72 LVL ROGUE
    DUAL RİNG OF LİFE
    PRİEST PENDANT
    ELF BELT
    +7 ROGUE SHELL POULDRON
    +7 ROGUE SHELL PAD
    +7 SET CHİTİN
    ELF METAL EARRİNG, ROGUE EARRİNG
    110 Attack görev yayi , 87 ve 87 attack görev bıcagı .
    ESLANT VE 60 Görevlerinin üstü hiç yapılmamıstır.
    5 K NP

25 Gün Exp premiumlu ... 0544 266 1991 Ulaşınız.

Server 20 günlük olup aktif ve yeni bir serverdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Orijinalden alıntı: southgate

Aynı server'da oynuyorum. Itemin çalındığı filan yok. Ortada disband durumu da yok. Hem zaten olsa bile petin buna şans tanıyacağını düşünmek biraz hayal olurdu. Exp party yapıyorsunuz ve sıra o adamdayken item ona geliyor bu kadar basit. Clanca isiloon kesersiniz de çıkanlar tüm clana dağıtılır anlarım ama bilirsiniz ki yeryüzünde ki dini olarak ve etik olarak da en büyük suç hırsızlık suçlamasıdır. Asıl dışlanması gereken bizim insanımız. Bunu oyun olarak bile göremeyip hırsında boğulan insanlarımız fakat herneyse burada susayım bende dışlanıyor olabilirim. İyi forumlar arkadaşlar.

iteme db atmakla itemin kendisine gelip "en ufak " bir payı asıl kesen oyunculara vermemesi tabiki aynı şey değil. Ama ortada "etik olmayan, oyun ahlakına aykırı" bir durum var. Ben bu oyunda in 450 500 lira değerindeykende dropladığım in yi 3 e böldüm pay ettim. 1 i clanımda bile değildi.

Haklı olunan bir nokta var, boss olduğu zaman remake yapın filan demiş L.J-sen o durumdada pt den atılan kişi için hoş bir durum olmuyor. O parti o boss u rogue olmadanda keserdi zaten.

Bende yıllarca oynadım bu oyunu bana göre bu durumda o roguenin kendine fazla pay alsada diğer oyunculara pay vermesi gerekli. Tabi bunları yapabilmek için insanın bazı şeylere "tok" olması gerekli.

@muskeder hocam gürkan abi 80 oldumu ?

@w7k2d resimdekilerin hepsi gold cafedeki oyuncularmı ?

Resimi çeken benim , orada gördüğünüz sadece 3 kişi gold cafeden.

koxp hakkında cevaplamıyacaksın galiba kabul ediyorsunuz. İnşallah doğruysa adalet yerini bulur.

Yukarıda cevaplamıştım

• Arkadaşlar öncelikle iyi geceler.Şimdi ben char aldım europa da adamla yüz yüze geldik adam tüm bilgileri bana verdi bende arkadaşıma gönderdim.Bizim arkadaş msn i değiştirirken bir harfini eksik yazmış okeylemiş öle.Yani msn bilmediğim birşey oldu.Şifre felan değişemiyorum doğal olarak.Şimdi oyuna nasıl bir ticket göndermem gerekli nasıl halledebilirm acaba bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?Yardımlarınız bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mQtha

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler.Şimdi ben char aldım europa da adamla yüz yüze geldik adam tüm bilgileri bana verdi bende arkadaşıma gönderdim.Bizim arkadaş msn i değiştirirken bir harfini eksik yazmış okeylemiş öle.Yani msn bilmediğim birşey oldu.Şifre felan değişemiyorum doğal olarak.Şimdi oyuna nasıl bir ticket göndermem gerekli nasıl halledebilirm acaba bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?Yardımlarınız bekliyorum...

yanlış girdiği msn boştaysa onu alsın yoksa işi zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler.Şimdi ben char aldım europa da adamla yüz yüze geldik adam tüm bilgileri bana verdi bende arkadaşıma gönderdim.Bizim arkadaş msn i değiştirirken bir harfini eksik yazmış okeylemiş öle.Yani msn bilmediğim birşey oldu.Şifre felan değişemiyorum doğal olarak.Şimdi oyuna nasıl bir ticket göndermem gerekli nasıl halledebilirm acaba bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?Yardımlarınız bekliyorum...

Nasıl yani onu alsın derken nasıl yapabilirim açabilirmisin.Mesela msn warchewo@hotmail.com ama warchew@hotmail.com yazmış yani o harfini unutmuş.

• quote:

quote:

quote:

Nasıl yani onu alsın derken nasıl yapabilirim açabilirmisin.Mesela msn warchewo@hotmail.com ama warchew@hotmail.com yazmış yani o harfini unutmuş.

yanlış girdiği mail adresi daha önceden alınmamışsa onu alsın. Yeni kayıt yapsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yanlış girdiği mail adresi daha önceden alınmamışsa onu alsın. Yeni kayıt yapsın.

Malesef şimdi denedim o adres alınmış.Başka yolu yok mudur?Ticket felan ne atabilirim nasıl yazabilirim?

• Arkadaşlar proxy ile oyuna giriliyor galiba. Bana link verebilir misiniz proxy indirebileceğim... Her siteye güvenemiyorum.
  • proxy için de DNS gerekmiyor mu?
  • resden sonra 3 talos 2 sq 1 tk 1 df 1 shaula kestik, hepsi boş.
    exp kasarken dibimize düşer keseriz drop çalınır, bos ararken hepsini keseriz drop gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Arkadaşlar proxy ile oyuna giriliyor galiba. Bana link verebilir misiniz proxy indirebileceğim... Her siteye güvenemiyorum.

Arayacağın program "HotSpot Shield" güvenilir bir kaynaktan indirebilirsin.
  • letter calısmıyormu oyunda item gondermem lazımda
  • Selamlar.Dün akşamdan beri oyuna giremiyorum login server connecting hatası veriyor...Genel bir sorun mu yoksa bende mi sorun oluştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

letter calısmıyormu oyunda item gondermem lazımda

Çalışmıyor, çalışsa dupe olur:)
  • 81 atack görev mdleri
    troll armor set
    görev takıları
    11m bankada
    1 adet trina
    5-6 tane mp/hp rec silahlar..
    level 59 (60 olur)
    25 gün exp premium (gece 4 de 24 gün kalacak)
    karus..

50 lira...
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.