Şimdi Ara

Knight Online Europe (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NineTeen

arkadaşlar 60 sayfayıda taradım ama hala net bir karar veremedim başlayıp başlamama konusunda. Usko berbat bir durumda ama burdada koxp tarzı olayların başladığını söylüyorlAR yinede başlayıp başlamama konusunda tavsiye verebilecek olan var mı birde oyun içinde arkadaşlık yapabileceğimiz birileri varmı forumdan yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

başlayacaksan europeda karus charım var 58 lvl suan 10m kadar para trina var 29 gün exp presi var satabilirim.. premium parasına.. beni çok sıktı oyun o yüzden satmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

quote:

arkadaşlar 60 sayfayıda taradım ama hala net bir karar veremedim başlayıp başlamama konusunda. Usko berbat bir durumda ama burdada koxp tarzı olayların başladığını söylüyorlAR yinede başlayıp başlamama konusunda tavsiye verebilecek olan var mı birde oyun içinde arkadaşlık yapabileceğimiz birileri varmı forumdan yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

başlayacaksan europeda karus charım var 58 lvl suan 10m kadar para trina var 29 gün exp presi var satabilirim.. premium parasına.. beni çok sıktı oyun o yüzden satmak istiyorum

yok teşekkürler ben kendim başlmak istiyorum ve biraz tavsiyeye ihtiyacım var hangi server da başlamam önerilir tarzı birşeylere ihtiyacım var

• quote:

quote:

quote:

yok teşekkürler ben kendim başlmak istiyorum ve biraz tavsiyeye ihtiyacım var hangi server da başlamam önerilir tarzı birşeylere ihtiyacım var

İki kişi başlamayı düşünüyoruz bizde bir arkadaşımla, önce atlatmam gereken finaller var tabi. Benimde şüphelerim var baya artık giderse bir premium paramız gidicek

• hocam istediğin serverda başla. ilk serverlarda da aman aman item yok zaten. gözlemlerime dayanarak europeda çok türk var.. koxpda var.. 60+ olduktan sonra cz eslant felan takılırsan koxperlardan uzak durmuş olursun. pk alanında koxp yok zaten en azından ben görmedim. ha birde premium ve cash ilk başlarda ayakta durmak için çok gerekli. yoksa rpr parası pot parası çıkışmıyor. he tabi ben çok şanslıyımdır ms den bi old rol çıkarırım diyorsanız gerek yok. şahsen 15 tane ms ye girdim 2 tane drop attı onlarda boktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

Knight Online Europe

izmir içi elden satılacaktır 555 674 74 55(istanbulda aracım yok)
    mesajlara cevap atmıyacağım
    hepsi birden satılacaktır tane tane satış olmaz
    tanesi 41liradan 41x18=738 lira pazarlık payı bıraktım

bu nedir ya knight al sat bölümüne konu açtım kaldırmışlar :S
  • Arkadaşlar şimdi unique takılar, sheller, high class silahlar hepsi old takılar gibi olmuş sanırım. Açıklayacak var mı bu durumu :S

Bir de görev takıların bulamadım. 46 lvl oldum daha takı görevleri açılmadı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Bu oyunun en cok sevdiğim yanı budur kardeşim :) Clan içi buluşmalar , keyifli sohbetler ve oyunun sadece oyundan ibaret olmadığını gösteren bir tablo , AnyoneStopUs ailesine teşekkür eder saygılarımı sunarım :)

Knight Online Europe

http://www.youtube.com/embed/11hphZcgLQ0
    http://img72.imageshack.us/img72/5268/adszrt.jpg

Merhaba dostum,
    Bazı kanıtlar sunarak illagal olaylar hakkında düşünceni merak ettim, ne diyorsun bu konu hakkında

Edit; resmi veya video'yu rast gele bir forumda clan aleyhinde açılmış bir konuda gördüm yani benle alakası yok, burdada sizin bu clanda olduğunuz aklıma gelince koymak istedim amacım gerginlik yaratmak vs. değil sadece clanınızdaki bu kişiler hakkında düşüncenizi merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 27 Aralık 2011; 20:36:25 >

• @Ch4ylak çok farklı bir konuya değinmişsin. bakalım neler olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

quote:

Bu oyunun en cok sevdiğim yanı budur kardeşim :) Clan içi buluşmalar , keyifli sohbetler ve oyunun sadece oyundan ibaret olmadığını gösteren bir tablo , AnyoneStopUs ailesine teşekkür eder saygılarımı sunarım :)

Knight Online Europe

priestlerde gelmiş şaka bi yana güzel tablo

Guzel tablo cok mutlu gorunuyosunuz. Disaridanda cok yardim sever ve alakali duruyordunuz. Arada PM atiyorum cevap yok. Bugun doom soldierde gordum, 250 gorevim vardi pm attim, 2 dk alda gorevi yapiyim dedim cevap: biz doom soldier kesmiyoruz. Valla bal gibide kesiyodunuz 4 kisisiniz. Forumdaki arkadaslara soyluyorum yardim falan beklemeyin, bence tum bunlar sov amacli. Eyvallah oyundan zevk aliyosun saglam charin var playersin, ama bana yardimci oluyorum deme neyse artik biseyde yazmam. Suana kadarda berkanmidir nedir o chardadir diye yaziyodum oda palavra gibime geliyo. Iyi oyunlar hocam size.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

quote:

Knight Online Europe

Merhaba dostum,
    Bazı kanıtlar sunarak illagal olaylar hakkında düşünceni merak ettim, ne diyorsun bu konu hakkında

video çeken kişi pt alsalar onlarla beraber kasacak
    ss alan kişide de koxp var
    ben böyle durumlarda kanıt diye sunan kişilerinde (ss ve video alan kişilerden bahsediyorum) karakter sahibi ve gerçekten legal olmalarını isterdim.
    hiçbir büyük clan ben tamamen temizim dememeli illaki bir yerden bir şey çıkıyor

• quote:

quote:

Knight Online Europe

Merhaba dostum,

Her birey nasıl ki sivil hayatta kendinden sorumluysa , aynısı oyun içindede geçerlidir.Ben bir oyuncuyum ve kendimden sorumluyum.Başkasının ne yaptığı beni şu kadar ilgilendirmez. Kendiniz kosp kullanarak cektiğiniz resmi ortamı germek amaclıysa cevabım ancak " İLGİLENMİYORUM " olurdu. Böyle düşünceniz olmadığını biliyorum.

quote:

@brscngznc

Guzel tablo cok mutlu gorunuyosunuz. Disaridanda cok yardim sever ve alakali duruyordunuz. Arada PM atiyorum cevap yok. Bugun doom soldierde gordum, 250 gorevim vardi pm attim, 2 dk alda gorevi yapiyim dedim cevap: biz doom soldier kesmiyoruz. Valla bal gibide kesiyodunuz 4 kisisiniz. Forumdaki arkadaslara soyluyorum yardim falan beklemeyin, bence tum bunlar sov amacli. Eyvallah oyundan zevk aliyosun saglam charin var playersin, ama bana yardimci oluyorum deme neyse artik biseyde yazmam. Suana kadarda berkanmidir nedir o chardadir diye yaziyodum oda palavra gibime geliyo. Iyi oyunlar hocam size.

Evet gerçekden arkadaş ortamımız çok sağlam.Bu oyunda elimden geldiğince yardım etmişimdir / ederim.Hatta mütavazilikden ödün vererek söyleyebilirim ki clanda bu işi en iyi yapan kişiyim ( iddaalıyım ) , lâkin herkese yetişmemin imkanı yok ! Size birşeyleri ispat etmek zorunda değilim.Charda berkan olduğu zamanlarda hepsi doğrudur , siz kimsiniz ki size yalan atma çabam olsun? Elime ne geçer ki :) Doom soldier bizimle kesemiyorsan , melee party kurup yapabilirsinz. Neden ben kimseden yardım almadan bu işleri gerçekleştiriyorum , hiç düşündünüzmü ? Belkide oyuncu olmak budur , birilerine muhtaç olmadan elinizden geleni yapmakdır. Bu yazınızla az olan muhabetimiz " hiç " olmuştur.

Dip not : Clan lvl statüsü 70 + iken siz 48 lvldiniz ona rağmen sizi clana aldırmıştım.Teşekkürler yorumunuz için..

• Kecoondan kekuri ring düşürmek paha biçilemez
     Knight Online Europe
  • quote:

hocam istediğin serverda başla. ilk serverlarda da aman aman item yok zaten. gözlemlerime dayanarak europeda çok türk var.. koxpda var.. 60+ olduktan sonra cz eslant felan takılırsan koxperlardan uzak durmuş olursun. pk alanında koxp yok zaten en azından ben görmedim. ha birde premium ve cash ilk başlarda ayakta durmak için çok gerekli. yoksa rpr parası pot parası çıkışmıyor. he tabi ben çok şanslıyımdır ms den bi old rol çıkarırım diyorsanız gerek yok. şahsen 15 tane ms ye girdim 2 tane drop attı onlarda boktan.

Bilgilendirme için teşekkürler dostum

Edit:diğer hesapla yazmışım. NineTeen ile sormuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Griff -- 25 Aralık 2011; 22:34:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Knight Online Europe

Merhaba dostum,

Her birey nasıl ki sivil hayatta kendinden sorumluysa , aynısı oyun içindede geçerlidir.Ben bir oyuncuyum ve kendimden sorumluyum.Başkasının ne yaptığı beni şu kadar ilgilendirmez. Kendiniz kosp kullanarak cektiğiniz resmi ortamı germek amaclıysa cevabım ancak " İLGİLENMİYORUM " olurdu. Böyle düşünceniz olmadığını biliyorum.

quote:

@brscngznc

Evet gerçekden arkadaş ortamımız çok sağlam.Bu oyunda elimden geldiğince yardım etmişimdir / ederim.Hatta mütavazilikden ödün vererek söyleyebilirim ki clanda bu işi en iyi yapan kişiyim ( iddaalıyım ) , lâkin herkese yetişmemin imkanı yok ! Size birşeyleri ispat etmek zorunda değilim.Charda berkan olduğu zamanlarda hepsi doğrudur , siz kimsiniz ki size yalan atma çabam olsun? Elime ne geçer ki :) Doom soldier bizimle kesemiyorsan , melee party kurup yapabilirsinz. Neden ben kimseden yardım almadan bu işleri gerçekleştiriyorum , hiç düşündünüzmü ? Belkide oyuncu olmak budur , birilerine muhtaç olmadan elinizden geleni yapmakdır. Bu yazınızla az olan muhabetimiz " hiç " olmuştur.

Dip not : Clan lvl statüsü 70 + iken siz 48 lvldiniz ona rağmen sizi clana aldırmıştım.Teşekkürler yorumunuz için..

Cevap için teşekkürler. Clana aldırdığınız zamanıda biliyorum çok teşekkür ederim. Clan +60dı hatırladığım kadarıyla 48 olduğum doğrudur. Clan başkanına ve size açıklamamı yapmış olmama rağmen 2 Haftadır beklemedeydim. Bugün pm attığımda MrsUnbeatable yer yok diye kestirip attı o yüzden biraz celallendim. Problem değil benimle diyaloğunuzu kesebilirsiniz, ama burda bir haksızlık olduğunu düşünüyorum. Nedir bu haksızlık derseniz, sizin alt clandaki bir arkadaşıma sorduğumda clanın fullendiğini söyledi. 2 Haftadır cevap almamam clanda yer alamamama neden oldu. Fakat Berkan değilde sizi yakalamak için defalarca pm attım, yakaladığımada inanıyorum. Ama cevap gelmedi. Neyse hocam üslubunuz düzgün en azından küfür eden liseli tiplerden değilsiniz. Clanda yer olmasada düzeyli kişilerle diyaloğumun kesilmesini istemem. Muhabbetimiz azda kalsın.

• beyler otlayı taktım fakat balık tutamıyorum . premium oltası var. nothing found diyor sürekli ?? yardımcı olabilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

beyler otlayı taktım fakat balık tutamıyorum . premium oltası var. nothing found diyor sürekli ?? yardımcı olabilecek varmı?

lwl in büyük ihtml +70

+70 ler balık tutamaz kazı yapamaz.
  • Forumda türlü türlü artistlikler yine yolunu bulmuş gidiyor

Arkadaşlar oyuna bende başlamayı düşünüyorum yaz aylarında ama sizlere tek tavsiyem kimseden medet ummayın bu oyunda. O bana yardım etmedi şu bunu yapmadı o item vermedi muhabbetleri her zaman pm blockla sonuçlanır...

4-5 sene önce bu oyunu 4 sene falan oynadım.. Çoğu serverda istediğim yerlere geldim ama halen daha yaşı büyük olduğu halde artistlik yapan playerlar olduğunu görüyorum yazık valla kurtulun artık şu Knight Online ı başka bi dünya olarak görmekten ve çoculuktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White1nk -- 26 Aralık 2011; 1:13:13 >
  • Çok güzel oyun gerçekten arkadaşalar,eski usko'ya benziyor ve kimin ne bastıgını görüyorsunuz.İtemler çok uygun ve itemler neredeyse herkezde eşit ahım şahım itemler yok.Troya 'ya beklerim Bugun W7WKD'nın verdiği taktikle +6 enion bow'umu yaktım onada buradan saygılar :)
  • arkadaşlar oyunu bırakdım ilerde dönerim belki tekrar, isteyen varsa 20-25 günlük dc preli 35 lvl bi charım var para kasmak isteyen olursa verebilirim..sw troya bu arada..

edit:char verilmiştir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 27 Aralık 2011; 21:19:50 >
  • beyler serverler hakkında biraz bilgi verebilirmsiniz acaba?yogunluk item durumu vs
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.