Şimdi Ara

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.393
Cevap
25
Favori
90.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O skyway'e bende yazdım ancak 2 3 gün sonra cevap verdiler..
    Ellerinde o cihaz yok.
    Bir ay içerisinde çıkacakmış.
    Çıkar çıkmaz haber edecekmiş.
    Bu cihaz yerine Vu+duo yada Dreambox 800hd se a8p verebiliriz dedi..
  • Serkan Bey açıklamalarınız için teşekkürler . Ben genelde Atlanta HD box görüntüsünden memnunum , ama Android cihazların görüntü kalitesi Atlanta HD box ın görüntüsüne göre benim için pek tatmin edici gözükmedi , her halde gerçek anlamda hybrid olabilecek cihazlar için biraz daha beklemek gerekecek galiba tekrar teşekkürler ve selamlar
  • dec_chaos D kullanıcısına yanıt
    sabahtan beri 10 yere mail attım bana da herkes aynı cevabı veriyo

"10 gün sonra stoklarımızda olacak"

Çin çakalları
  • Gelecek ay bir daha deneriz ne yapalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Serkan Bey açıklamalarınız için teşekkürler . Ben genelde Atlanta HD box görüntüsünden memnunum , ama Android cihazların görüntü kalitesi Atlanta HD box ın görüntüsüne göre benim için pek tatmin edici gözükmedi , her halde gerçek anlamda hybrid olabilecek cihazlar için biraz daha beklemek gerekecek galiba tekrar teşekkürler ve selamlar

Rica ederim.

Esasında Atlanta ile android cihazları kıyaslarken, biraz mütevazi olmak için HDbox'a yakın demiştim.

Yani HD box her durumda android atlanta'dan daha keskin görüntüye sahip.

İşte bunun için android 'li cihazların HD görüntüsü abartısız SD gibi demiştim.

Bazı arkadaşlar, android'li cihazların bize görüntü kalitesi iyi geldi deyince, bize başka söz söylemek düşmüyor. Abdurrahman Çelebi hikayesi yani...

Birde çoğu kullanıcı, tüplü televizyonu LCD ile değiştirdikten sonra, forum sayfalarına atlayıp, ucuz işlemcili cihazlardan da edinip, görüntü kalitesini göklere çıkarmıyor mu, gülmekten ölüyorum.

Tabi bir ay kullandıktan sonra, "Aaaa kral çıplakmış demeye başlıyor."

Yani çoğu kullanıcı, birikim elde etmeden yazmaya çizmeye bayılıyor.

Neyse, herkes bildiği yolda yürüyecek.

Bu arada; HDbox'tan enigma'lı cihaza geçilir. Android'ler uydu işlevlerinde yavan kalır.

• Serkan bey teşekkürler

Bende sizin Uydu TV seyretmek için Android yerine linux tabanlı sistemlerin daha uygun olduğuna katılıyorum. Bununla birlikte gerçek bir hybrid sistem oluşturulabilmesi diğer bir deyimle Eniğma veya benzeri bir sistemle uydu ve bilhassa cccam le çalışan bır TV seyretme , bununla birlikte Android ile çalışabilecek Ip tv , You tube google tv XBMC gibi internet medyalarının çalışacağı bir sistemin ideal olduğunu düşünüyorum . Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 31 Ekim 2013; 18:33:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Bazı arkadaşlar, android'li cihazların bize görüntü kalitesi iyi geldi deyince, bize başka söz söylemek düşmüyor. Abdurrahman Çelebi hikayesi yani...

Ağzına sağlık hocam, görüntü kalitesinde sti işlemci(ama orjinal yazılım) ve Broadcom işlemci!

Neden mi? Sti işlemci ile ccam kullanmak uğruna linux tabanlı yazılım kullanıyorum sd kalitesi dm 800 ile aynı iken
    hd kalitesi vasatın altında.
  • Az önce Skyway'den yani "uygun fiyatlı" olan firmadan fiyat geldi..
    Maili yapıştırıyorum

Dear Mr. ****** ******,

Thank you very much for your kind reply!

Today I have a goods news to tell you that our VU SOLO 2 will come out on 10th Nov, we already started the production of it, the first order is 1000pcs.

The best price I can offer to you is $230 based on 1pc.
    It is about 3KGS with firm packing for delivery, the DHL shipping cost from China to Turkey is $65.
    So the total cost including shipping is: $230+$65=$295.
    Please refer to the attachment for the detailed information of it.

We can accept the payment through Paypal, Western Union and T/T.
    As long as we receive your payment and we will arrange the delivery on 11th-15th Nov and offer you the Tracking Number.
    Welcome to Reserve it, the first production is only 1000pcs, many customers are reserving it.

So if you have any questions please never hesitate to let me know, thank you very much.

Looking forward to your kind reply and cooperations!!
    "
    Kısaca özetlemek gerekirse
    - Kasım 11 de ilk 100 tane üretimden çıkacak
    - Fiyat 230 dolar
    - Taşıma 65 dolar
    - Toplam 290 dolar ~ 600 TL :)

Hoşuma gitemyen şeyler
    - Fiyat yeni olduğu için yüksek.. Ben 400 TL civarı bekliyordum
    - DHL ile yollayacak.. NEdendir bilmiyorum ama EMS'den hiç bahsetmemiş.. Gümrük problemi olabilir. Eğer EMS ile yollarsa en fazla 15 20 dolar alırlar. Fiyatı da 200 dolara çekseler toplam 230 dolara getirtilebilir gibi geliyor..
    O zaman riske değer.. Şu fiyatlarla ben aşmayacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 1 Kasım 2013; 10:59:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Az önce Skyway'den yani "uygun fiyatlı" olan firmadan fiyat geldi..
    Maili yapıştırıyorum

Dear Mr. ****** ******,

Today I have a goods news to tell you that our VU SOLO 2 will come out on 10th Nov, we already started the production of it, the first order is 1000pcs.

It is about 3KGS with firm packing for delivery, the DHL shipping cost from China to Turkey is $65.

As long as we receive your payment and we will arrange the delivery on 11th-15th Nov and offer you the Tracking Number.
    Welcome to Reserve it, the first production is only 1000pcs, many customers are reserving it.

So if you have any questions please never hesitate to let me know, thank you very much.

"
    - Kasım 11 de ilk 100 tane üretimden çıkacak
    - Fiyat 230 dolar
    - Taşıma 65 dolar

Hoşuma gitemyen şeyler
    - DHL ile yollayacak.. NEdendir bilmiyorum ama EMS'den hiç bahsetmemiş.. Gümrük problemi olabilir. Eğer EMS ile yollarsa en fazla 15 20 dolar alırlar. Fiyatı da 200 dolara çekseler toplam 230 dolara getirtilebilir gibi geliyor..

Skyway firmasının Klon Solo2'yi bu fiyatlarla satması iki nedenle mümkün değil.

* 1 nci neden; android cihazların piyasa fiyatlarını hızla aşağı çekmesi,

* Skyway 'in solo2'sinde modül girişi yok.

Firmanın elinde üretilmiş cihaz olmadığı için, fiyat seviyesi oluşturmak için verilmiş bir cevap sadece...

Gerçek fiyatlar, GreatDVB 'nin piyasaya solo2'yi sürmesinden sonra oluşan talebe göre belli olacak.

İsterseniz temin ile ilgili bu yaptığınız girişimi, GreatDVB nezdinde de yapınız. Onlarında fiyatı, 160 - 180 dolar arasıdır. Cihazda modül girişi vardır. Ayrıca, GreatDVB'nin solo2'si 1'e 1 klondur. Bu firmanın yanıtı, diğer firmanın samimiyetini ortaya koyacaktır.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Az önce Skyway'den yani "uygun fiyatlı" olan firmadan fiyat geldi..
    Maili yapıştırıyorum

Dear Mr. ****** ******,

"
    - Kasım 11 de ilk 1000 tane üretimden çıkacak
    - Fiyat 230 dolar
    - Taşıma 65 dolar

Hoşuma gitemyen şeyler

Skyway firmasının Klon Solo2'yi bu fiyatlarla satması iki nedenle mümkün değil.

* 1 nci neden; android cihazların piyasa fiyatlarını hızla aşağı çekmesi,

* Skyway 'in solo2'sinde modül girişi yok.

Firmanın elinde üretilmiş cihaz olmadığı için, fiyat seviyesi oluşturmak için verilmiş bir cevap sadece...

Gerçek fiyatlar, GreatDVB 'nin piyasaya solo2'yi sürmesinden sonra oluşan talebe göre belli olacak.

İsterseniz temin ile ilgili bu yaptığınız girişimi, GreatDVB nezdinde de yapınız. Onlarında fiyatı, 160 - 180 dolar arasıdır. Cihazda modül girişi vardır. Ayrıca, GreatDVB'nin solo2'si 1'e 1 klondur. Bu firmanın yanıtı, diğer firmanın samimiyetini ortaya koyacaktır.

Kolay gelsin.

Teşekkürler acelem yok, ancak takipteyim..

GreatDVB firmasına da yazdım ancak henüz dönüş olmadı..

Skyway'in verdiği fiyat bana da fiyat abartı geldi..
    Türkiye'de 850 TL civarı eksiksiz, taksitli, garantili ve faturalı en önemlisi orijinal olarak bulunabilen bir cihazı neden tek çekim, garantisiz ve klon olarak 600 TL'ye alayım ki?

Meraklısı olduğumu anladılar ve gelgel yapıyor olabilirler...
    Canları sağolsun...
    Bekleriz.

• bunlar ile başınız ağrıyacağına klon fiyatlarına 2.el orginal baksanız daha mantıklı gibi,ikincisi yazılım konusunda klon cihazlara teamlerin destek vermeyeceği yönünde
    2 yazılıma tıkılır kalırsınız.
    sizlere maliyeti 200-250 tl olsa anlarım ama klon almak isteyişinizi, bu bahsedilen fiyatlara resmen saçmalık olur.
    bende daha önce dm500s klon kullandım.1.kalite ama arada orginali ile neredeyse 5 katı fiyat farkı vardı.gözümü kararttım aldım çokta memnun kalmıştım.
    fakat 500 -600 tl veripte solo2 klon almak hiç mantıklı değil.
  • Hocam,orjinalinin 2.elini tf de neredeyse sıfır fiyata satıyorlar.Fazla da satan yok zaten.
    Bir ara çok takip ettim belki hesaplı bir cihaza denk gelirim diye ama bu cihazı alanlar bilinçli kullanıcı
    olduğu için piyasayı iyi biliyorlar bu cihazın stok sorunu olduğunu bildikleri için elindeki cihazı satışa çıkaran
    sıfıra yakın fiyat biçiyor.
  • Fiyat konusuna bende katılıyorum. 600 TL den aşağı maliyeti olmayacak gibi + destek olunmayacağıda kesin!! Bu yüzden ön sipariş verip beklemek daha mantıklı... 2. el de ancak dikey gibi 12 taksit veren varsa alınır... Onunda garantisinin devam ettiğini varsayarak söylüyorum.Aksi takdirde fiyatı sıfıra yakın ödemesi peşin 2. el almakta mantıklı değil...
  • Beyler haybeye yine gaza gelmeyin ltf!

Maceraya da gerek yok,zaten fiyatı da ortada!

>Bu arada merak ediyorum bu mereti alıp da kullanan veya resim kalitesini v.s v.s gören varmıdır??

>Ve eskimiş şu muhabbet üzerinden mi yorum yapıyorsunuz acep;yok işlemcisi budur yok budur yok şudur da bundan dolayı böyle olur??
    yaw bunları geçin gari,hala öğrenilemedi bu işler bizim memlekette,tutturulmuş bir Broadcom/STI işlemci dir gidiyor,yaw siz nihai
    sonuca bakın,kaldıki çoğu cihaz da zaten bunlar var ama ortaya çıkan son manzara hiç de aynı olmayıp çoğu da zaten bir şekilde çuvallıyor!
    (resim kalitesinden bahsediyorum özellikle! ancak bu cihazları alanların hepsi de malum "CS" işin bunları alıyor,şimdi kimse kalkıp da yaw ben bunu
    "FTA" için aldım demesin çok ayıp olur sonra)

>Evet Beyler cihazı gören bilen varmı?? VU klonu ama nedir cihazın durumu?? bir de böyle yorum yapında,tam olsun diyelim,afaki konuşmalar ile de
    milleti ne yiyin nede haybeye gaza getirin,kaldıki çakal Çin linin de fiyatı çok güzelmiş yaw

Beyler 100/200 veya 300 bile olsa böyle boş maceralara takılmayın,gidin "illa" VU alacaksanız,Dikey ithali harbi Marysus/KORE üretimi cihazı alın!

>Veya burada birileri bir şey yazarken özellikle şunu vurgulayın;faturası geçersizdir,Garantiyi de unutun!!! yarın tık derse elinizde kalır v.s v.s
    bunları da özellikle burada iddialı ahkam kesenler özellikle belirtsinler!! TF/DH gibi illet forumlarda insanlar çok fena yeniyor çünkü!

>Bu arada bu klon olayını kimse DB ile bir tutmasın,DB de seneler geçti ve klon işi tuttu ve kaldıki klon fiyatları da oldukça makuldur
    VU da bu iş tutarmı,yatarmı v.s bunları kimse bilmiyor ve yukarıda zaten verdiğiniz rakamlar da ortada,kısaca haybeye macera demektir bu olay en azından bugün için!
    yarına Allah kerim ama şimdiden milleti haybeye heyecanlandırmayın ltf

++
    Erol Bey umarım bunları her iki malum yerlerden takip ediyorsunuz
    Bak Hocam,belliki bazı şeylerin yeniden "istişare" edilmesi gerekiyor özellikle ana üretici ile!
    valla ipin ucunu bir kaçırırsanız sonra bir daha toparlayamazsınız!

Malum VU marka ve cihaz v.s olarak Avrupa da ciddi tutmuştur! TR de durum yine böyledir!
    Dolayısıyla artık çakalların da klonları çıkarması çok normaldir buna göre bir "strateji" belirlemenizin
    zamanı da gelmiştir!

Saygılar
    CAN++

• Konuyu açan adam zaten belirtmiş garanti durumunu.... Ha ortasının dalarsanız konuya, kaçırırsınız bir çok şeyi...

Dikeyin stratejisi zaten belli...İthal etmediği ürüne garanti vermez + VU+ nın klonu çıkmış DNA sı çözülmüş umurlarında olmaz çünkü Sattıkları mal belli... "VU+ Origınal" gerisi hikayedir onlara....Sonuçta Marusys malı bu... Dream Multı Medya ile karıştırmamak lazım....
  • Tekrar selam arkadaşlar,

Ağustos başında GreatDVB (www.greatdvb.com ) fabrikasını ziyaret etmiştim.

GreatDVB firması, Kore'li Marusys (www.marusys.com ) firmasına fason çalışmaktadır.

GreatDVB firmasına mail göndermiştim. Perakende satışa ne zaman başlayacaksınız diye...

Satış temsilcisinden ( sales1@greatdvb.com ) gelen yanıtta, "Marusys ile yılbaşında münhasırlık anlaşmamız bitecek. Bittikten sonra perkande olarak, aliexpress üzerinden satmaya başlayacağız." diye yanıt vermişler.

İsteyen arkadaş verdiğim mail adresi üzerinden iletişime geçebilir.

İlaveten ;

Dreambox 800 se klon cihaz ilk çıktığında almıştım. Cihazdan çok memnunum. Benim gibi birçok arkadaş aldı. 800se cihazın donanım kalitesinden şikayet edeni duymadım. Klon cihaz olmasına rağmen, orijinal cihazlara yazılım desteği olarak ne veriliyorsa, aynısı klonlara da veriliyor.

Sim2 cihazlar için, her türlü yazılım desteği şuradan alınabilir ;http://www.dreamoem.com/forum.php

Ferrari sim'ler için, her türlü yazılım desteği şuradan alınabilir ;http://www.8a8f8.com/ubbthreads.php/forum_summary

Ferrari klon Vuo'lar için, her türlü yazılım desteği şuradan alınabilir ;http://www.8a8f8.com/ubbthreads.php/category/11/VU_OEM_DISCUSSION

Ayrıca, Dreambox'lara A8P sim kart takılırsa, orijinal yazılımlar aynen yüklenmektedir. Ben A8P sim kart kullanıyorum.

Yine ayrıca, HD Dreambox'lara Meboot multi boot( çoklu açılış ) plugin'i yüklendiği takdirde, sim2 cihazlar için, orijinal yazılımı anında convert edip, cihaza yüklemek mümkün oluyor. ( Bu uygulama yılbaşında devreye girecek )

Tüm bunların yanında, orijinal cihazlar ile klon cihazlar arasında 3 kat fiyat farkı var. Cihaz bozulsa bile, orijinalinin fiyatına varıncaya kadar iki tane daha cihaz alma hakkım var. Kaldı ki, kullandığım 800se cihazım donanımsal olarak çok kalitelidir.

Kimisi orijinal ve faturalı cihaz alır mutlu olur. Kimisi de, bizler gibi, en az kösülmenin hesabını yapar. Malum bu tür teknoloji ürünlerinin ortalama yaşam eğrisi 5 yıldır. 5 yıl sonra, çok daha üst teknolojiye ait ürünler çıktığı için, cihazlarımızı değiştirmek zorunda kalıyoruz. İşte cihaz edinim konusunda, klon cihaz edinmek bana göre daha mantıklı oluyor.

Son olarakta şunu ilave edeyim;

Vuo2 serisi cihazların gerçek işlemci hızı 541 Mhz. civarındadır. İşlemcinin önceki işlemcilere göre tek üstünlüğü, 40 nm'lik oluşu ile 64 + 64 = 128 bit veriyolunda çalışmasıdır. Başkada bir fark yoktur.

Bu nedenle vuo2 serisi cihazları gözünüzde çok büyütmeyiniz. Yılbaşından itibaren açıklanan perakende fiyatlara, beklenen ilgi gösterilmediği takdirde, solo2 nin modül girişli olanının fiyatı, 140 - 160 dolar bandına oturacaktır.

Modül girişine ihtiyaç duymayanlar ile transcoding yapmayacakların vuo2 serisi cihaz almalarına da gerek yoktur.

Saygılar, sevgiler.

• quote:

Tüm bunların yanında, orijinal cihazlar ile klon cihazlar arasında 3 kat fiyat farkı var. Cihaz bozulsa bile, orijinalinin fiyatına varıncaya kadar iki tane daha cihaz alma hakkım var. Kaldı ki, kullandığım 800se cihazım donanımsal olarak çok kalitelidir.

Kimisi orijinal ve faturalı cihaz alır mutlu olur. Kimisi de, bizler gibi, en az kösülmenin hesabını yapar. Malum bu tür teknoloji ürünlerinin ortalama yaşam eğrisi 5 yıldır. 5 yıl sonra, çok daha üst teknolojiye ait ürünler çıktığı için, cihazlarımızı değiştirmek zorunda kalıyoruz. İşte cihaz edinim konusunda, klon cihaz edinmek bana göre daha mantıklı oluyor.

Olay da bu zaten hocam,

Bu tür konulara girip okuyan ve yorum yapanlar, neyin ne olduğunu iyi bilen insanlardır.Ben de Çin den zamanında dm
    getiriken aynı düşünceler içersinde riski göze alıp da getiriyordum, bozulsa ne olurki orjinalinin 1/3'ü zaten.. Riski göze alamayanlara
    kullanıp aldığım fiyattan sattım. Bir örnek daha basit bir cep telefonu kılıfı ülkemde 75 tl mi? git ingiltereden sipariş et zaten
    aslı da oradan gelme.. Kaldı ki DM bozulsa bile en fazla kargo parasına patlar geri gönderir,yenisi gelir,yine de
    orjinalden çok daha ucuza gelir.

Bu konulara kafa yoran insan sadece maliyeti hesaplamakla kalmaz,aynı zamanda hobidir, bir merakdır bu konu.. Duo2' ye 1500
    tl vermek akıl karı değil. Diğer cihazlardan fazlası ne? Önündeki küçücük lcd ekran! Eski model ceplerde kullanılan lcd ekranın
    Çindeki fiyatı ne? En fazla 10 dolar ki 3 sene önce Psp için Çin den getirttiğim sharp lcd ekranın fiyatı 19 dolardı ve 4.3 inç di.
    Yani önüne cihazın önüne lcd panel koymuşlar,görüntüyü oraya aktarmışlar ve fiyatı şişirmişler.Kanalın ismini logosunu gösterse yeter.

Konuyu açan arkadaşın üstüne ilave edeceğiniz bir bilgi birikiminiz var mı? Tabiki yok.Konuyla alakasız absürd mesajlara gerek yok.
    Hangi cihaz olursa olsun, klon candır, farklı bir heyecandır. Biri 5'e satanlara patlıcandır.

• Serkan Hocam Merhaba..

Sizi en son burada gördüğüm için buraya yazıyorum :)

Şu an Çin malı Openbox X5 cihaz kullanıyorum, Tv Samsung 40ES6140
    Ne yaparsam yapayım görüntü çamur gibi, özellikle siyah ekranlarda sanki ekranın üzerinde toz ve lekeler varmış gibi duruyor.
    Yan açılardan görüntüye bakıldığında o kadar berbatlaşıyorki, insan Tv izlediğine pişman oluyor.

Nette gezerken Broadcom BCM 7358 751Mhz işlemcili GIGABLUE HD800 SE PLUS cihazına 525TL ye önsipariş gördüm.
    Tavsiye edermisiniz? Görüntü kalitesi açısından ne dersiniz?
    İlginiz için peşinen teşekkürlerimi sunarak cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Beyler haybeye yine gaza gelmeyin ltf!

Maceraya da gerek yok,zaten fiyatı da ortada!

>Bu arada merak ediyorum bu mereti alıp da kullanan veya resim kalitesini v.s v.s gören varmıdır??

>Ve eskimiş şu muhabbet üzerinden mi yorum yapıyorsunuz acep;yok işlemcisi budur yok budur yok şudur da bundan dolayı böyle olur??
    yaw bunları geçin gari,hala öğrenilemedi bu işler bizim memlekette,tutturulmuş bir Broadcom/STI işlemci dir gidiyor,yaw siz nihai
    sonuca bakın,kaldıki çoğu cihaz da zaten bunlar var ama ortaya çıkan son manzara hiç de aynı olmayıp çoğu da zaten bir şekilde çuvallıyor!
    (resim kalitesinden bahsediyorum özellikle! ancak bu cihazları alanların hepsi de malum "CS" işin bunları alıyor,şimdi kimse kalkıp da yaw ben bunu
    "FTA" için aldım demesin çok ayıp olur sonra)

>Evet Beyler cihazı gören bilen varmı?? VU klonu ama nedir cihazın durumu?? bir de böyle yorum yapında,tam olsun diyelim,afaki konuşmalar ile de
    milleti ne yiyin nede haybeye gaza getirin,kaldıki çakal Çin linin de fiyatı çok güzelmiş yaw

Beyler 100/200 veya 300 bile olsa böyle boş maceralara takılmayın,gidin "illa" VU alacaksanız,Dikey ithali harbi Marysus/KORE üretimi cihazı alın!

>Veya burada birileri bir şey yazarken özellikle şunu vurgulayın;faturası geçersizdir,Garantiyi de unutun!!! yarın tık derse elinizde kalır v.s v.s
    bunları da özellikle burada iddialı ahkam kesenler özellikle belirtsinler!! TF/DH gibi illet forumlarda insanlar çok fena yeniyor çünkü!

>Bu arada bu klon olayını kimse DB ile bir tutmasın,DB de seneler geçti ve klon işi tuttu ve kaldıki klon fiyatları da oldukça makuldur
    VU da bu iş tutarmı,yatarmı v.s bunları kimse bilmiyor ve yukarıda zaten verdiğiniz rakamlar da ortada,kısaca haybeye macera demektir bu olay en azından bugün için!
    yarına Allah kerim ama şimdiden milleti haybeye heyecanlandırmayın ltf

++
    Erol Bey umarım bunları her iki malum yerlerden takip ediyorsunuz
    Bak Hocam,belliki bazı şeylerin yeniden "istişare" edilmesi gerekiyor özellikle ana üretici ile!
    valla ipin ucunu bir kaçırırsanız sonra bir daha toparlayamazsınız!

Malum VU marka ve cihaz v.s olarak Avrupa da ciddi tutmuştur! TR de durum yine böyledir!
    Dolayısıyla artık çakalların da klonları çıkarması çok normaldir buna göre bir "strateji" belirlemenizin
    zamanı da gelmiştir!

Saygılar
    CAN++

Tv konusunda okurken ehh ama son zamanlarda klima uydu alici konularinda da yaziyorsunuz ya
    Yazmasaniz daha iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaya0555

Serkan Hocam Merhaba..

Sizi en son burada gördüğüm için buraya yazıyorum :)

Şu an Çin malı Openbox X5 cihaz kullanıyorum, Tv Samsung 40ES6140
    Ne yaparsam yapayım görüntü çamur gibi, özellikle siyah ekranlarda sanki ekranın üzerinde toz ve lekeler varmış gibi duruyor.
    Yan açılardan görüntüye bakıldığında o kadar berbatlaşıyorki, insan Tv izlediğine pişman oluyor.

Nette gezerken Broadcom BCM 7358 751Mhz işlemcili GIGABLUE HD800 SE PLUS cihazına 525TL ye önsipariş gördüm.
    Tavsiye edermisiniz? Görüntü kalitesi açısından ne dersiniz?
    İlginiz için peşinen teşekkürlerimi sunarak cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayın @mkaya0555,

İşlediğimiz konu başlığındaki konsantrasyonun bozulmaması açısından; sorunuzu uygun bir başka başlık altından yada yeni bir konu başlığı açarak sorabilirseniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar, sevgiler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.