Şimdi Ara

KLİPSCH PROMEDİA 2.1,M AUDIO BX8a ,AUDİOENGİNE A5 MÜZİK DİNLEMEK İÇİN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KLİPSCH PROMEDİA 2.1,M AUDIO BX8a DELUXE,AUDİOENGİNE A5 MÜZİK DİNLEMEK İÇİN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superms -- 14 Aralık 2010; 23:36:32 >

• aynı aşamadaız sanırım. Bu sorunun cevabını bilen varsa lütfen bişeyler yazsın. Ben evde müzik dinlemek için kulllanıcam. Değerli yorumları bekliyorum..
  • Diğerleri için bir şey diyemem dinlemedim ama A5 gerçekten güzel hoparlör. M-Audio 24/96 ses kartı ile birlikte bir yıldır kullanıyorum. Sesi son derece dengeli, açık ve berrak.
  • klipsch güzel bir set ama iyi ses için herzaman üç şey gerekir

giren ses
    sesin yolu ve sesin çıktığı yer

şimdi ses mp3 ise olmaz sesin yolu onboard ses kartı ise olmaz işte bu yüzden güzel bir sistem oluşturmak hep zordur kişe zevki dediğimiz olay ben klasik müzik dinlerim ve bunun içinde hep anolog ortam kullanırım ör pikap gibi

ama dediğim gibi klasik müzikte basslardan çok tiz ve midler yer alır .... neyse ben saptırmayım konuyu klipsch iyidir ama bazen midbass ile bassda biraz problem olabilir ki bu da 2.1 bir olması ile alakalı bence iyi bir ürün klipsch
  • Arkadaşlat bu forumda acermiyim, yanlış yere konu açtıysam kusura bakmayın.

Nad c715 Compact sistem ile hangi hoparlörleri (bookshelf) 1+1 kullanmam ses
    açısından iyi olur.

Bütçe 200-400 TL
  • Audio cd (veya SACD riplenmiş en düşük kayıplı ses formatları) + Audiotrak prodigy hd2 ses kartı + Maudio Bx8a =
  • ifi klipsch 2.1 aldım iyimi ettim bilmiyorum
    bose companions 5 de dinledim ifi yide ....fakat bose daha iyi gibi geldi! tabi bosede orinal cd den dinledim, ifi de cep telafonunda ki bir parçayı dinledim..

FREQUENCY RESPONSE 27-20,000 Hz
    POWER HANDLING 200w peak
    MAX ACOUSTIC OUTPUT 114 dB SPL @ 1m
    CROSSOVER FREQUENCY 120Hz
    MAXIMUM ACOUSTIC OUTPUT 114 dB SPL @ 1m
    TWEETER 0.75-inch titanium dome compression driver
    HIGH FREQUENCY HORN Round MicroTractrix™ Horn
    MIDRANGE 3.5" aluminum woofer
    SUBWOOFER Single 8" front firing driver; rear slot port
    AMPLIFIER Class D
    ENCLOSURE MATERIAL ABS plastic sats, dock and remote
    MDF subwoofer
    ENCLOSURE TYPE Sub – tuned port
    Sats – tuned port
    WIRE GAUGE ACCOMMODATED 18
    INPUTS iPod docking connector
    Stereo mini auxiliary input
    Stereo mini line input
    OUTPUTS 2 speaker level outputs (spring clips)
    WEIGHT 43 lbs
    FEATURES RF remote, iPod docking station with charger
    FINISHES Metallic silver paint
    VOLTAGE 120v
    EXPORT VOLTAGE 230v (Europe)

KLİPSCH PROMEDİA 2.1,M AUDIO BX8a ,AUDİOENGİNE A5 MÜZİK DİNLEMEK İÇİN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ

• klipsc iFi sistemi kurdum . ilk izlenim çok kaliteli malzeme kullanmışlar .uydular oldukça ağır ve resimde göründüğü gibi değilmiş... umduğumdan büyükmüş, z5500 ün uydularının 2 katı büyüklüğüne yakın..ilk olarak laptopta kullandım multimedia 2.1 set olarak oldukça güçlü bir sese sahip ..şimdilik detay a girmeyecem masa üstü bilgisayarı kurup ses kartı (asus ve creative ) ile deneyeceğim.. elimde ki diğer ses sistemleri ile karşılaştırma yapacam (klipsch promedia 2.1 thx ,aego M , bose companion 5 ve audioengine 5 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: superms

klipsc iFi sistemi kurdum . ilk izlenim çok kaliteli malzeme kullanmışlar .uydular oldukça ağır ve resimde göründüğü gibi değilmiş... umduğumdan büyükmüş, z5500 ün uydularının 2 katı büyüklüğüne yakın..ilk olarak laptopta kullandım multimedia 2.1 set olarak oldukça güçlü bir sese sahip ..şimdilik detay a girmeyecem masa üstü bilgisayarı kurup ses kartı (asus ve creative ) ile deneyeceğim.. elimde ki diğer ses sistemleri ile karşılaştırma yapacam (klipsch promedia 2.1 thx ,aego M , bose companion 5 ve audioengine 5 )

Merakla karşılaştırmayı bekliyoruz :)
  • superms Deneyimlerini merakla bekliyoruz
  • klipsch ifiye hiçbir internet satış sitesinde rastlayamadım
  • hocam 2007 de üretimi bitti.. ben depoda bir tane kalmıştı onu aldım amazonda 2. elleri 400 ile 500 dolar arası
  • İncelemenizi bekliyoruz...
  • inceleme nerde kaldı yaw
  • Superms güzel sistemler kullandın epey tebrik ederim seni ama sende biraz ayran gönüllüsün ve zaten böyle başlıklarda hep aynı ayran gönüllüler oluyor yani bizler :) Ben sen o vs... ;)

Bu arada şahsi fikrim hissettiğim kadarıyla sen bu sistemi pek sevmemişsin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.